Kate Middleton: nowa fryzura i stara sukienka na oficjalny raut!

Księżna jest naprawdę oszczędna.
KOLEJNA modowa wpadka Kate Middleton Księżna jest naprawdę oszczędna Kate Middleton na koktajl w Royal Academy of Arts założyła tę samą sukienkę, w której była już widziana podczas wizyty książęcej pary w Los Angeles Brytyjska monarchia ostatnio bardzo dba o to, żeby pokazać swoim poddanym, że nie kosztuje ich zbyt dużo. Przodownikiem w oszczędnościach zdecydowanie jest Kate Middleton. Sama robi zakupy w Tesco, a nawet na oficjalne spotkanie księżna zakłada ubrania z sieciówek. Tym razem przeszła samą siebie - założyła sukienkę, w której już raz była widziana. Do modowego faux pas doszło na koktajl party w Royal Academy of Arts. Kate założyła na przyjęcie - swoją drogą śliczną - szarą sukienkę do kolan. Kreację stworzyła Roksanda Ilincic, brytyjska projektantka o serbskich korzeniach. Po raz pierwszy Middleton założyła tę piękną kreację podczas wizyty książęcej pary w Los Angeles. Premier Akademii Cristopher Le Brun wydawał się być oczarowany śliczną Kate. Być może sprawiło to inne uczesanie księżnej. Middleton zaprezentowała się bowiem w uroczym koczku - włosy zostały zaczesane gładko do tyłu i zebrane w zgrabny węzeł na karkiem. Nowa fryzura Kate wydaje się być bardziej elegancka, lecz także dodaje jej lat.

Brytyjska monarchia ostatnio bardzo dba o to, żeby pokazać swoim poddanym, że nie kosztuje ich zbyt dużo. Przodownikiem w oszczędnościach zdecydowanie jest Kate Middleton. Sama robi zakupy w Tesco, a nawet na oficjalne spotkanie Księżna zakłada ubrania z sieciówek. Tym razem przeszła samą siebie - założyła sukienkę, w której już raz była widziana.

The Duchess of Cambridge talks with guests as she attends the Royal Academy of Arts in London for the UK creative industries reception hosted by the British Government supported by the Founders Forum, Monday, July 30, 2012. (AP Photo/Geoff Pugh)

Do modowego faux pas doszło na koktajl party w Royal Academy of Arts. Kate założyła na przyjęcie - swoją drogą śliczną - szarą  sukienkę do kolan. Kreację stworzyła Roksanda Ilincic, brytyjska projektantka o serbskich korzeniach.

The Duchess of Cambridge talks with Stella McCartney, right, at the Royal Academy of Arts in London for the UK creative industries reception hosted by the British Government supported by the Founders Forum, Monday, July 30, 2012. (AP Photo/Geoff Pugh)

Po raz pierwszy Middleton założyła tę piękną kreację podczas wizyty książęcej pary w Los Angeles. Czy myślicie, że Księżnej wypada pokazać się dwa razy w tej samej sukience?

Kate, Duchess of Cambridge is met by the President of the Royal Academy of Arts, Christopher Le Brun as she arrives at the Royal Academy of Arts in London for the UK creative industries reception hosted by the British Government supported by the Founders Forum, Monday, July 30, 2012. (AP Photo/Sang Tan)

Premier Akademii Cristopher Le Brun wydawał się być oczarowany śliczną Kate. Być może sprawiło to inne uczesanie Księżnej. Middleton zaprezentowała się bowiem w uroczym koczku - włosy zostały zaczesane gładko do tyłu i zebrane w zgrabny węzeł na karkiem. Nowa fryzura Kate wydaje się być bardziej elegancka, lecz także dodaje jej lat. A jakie jest Wasze zdanie o nowym uczesaniu Middleton?

Kate, Duchess of Cambridge leaves the Royal Academy of Arts in London after attending the UK creative industries reception hosted by the British Government supported by the Founders Forum, Monday, July 30, 2012. (AP Photo/Sang Tan)

zuz

Zobacz także:

Brzydkie stopy, krzywe nogi, odstające uszy: Takie są słabe strony gwiazd!

Laski z importu: Verity Gray, seksowny sobowtór Kate Middleton

The BEST of Natalia Siwiec! Zobacz jej najlepsze PRYWATNE zdjęcia!

Więcej o:
Komentarze (19)
Kate Middleton: nowa fryzura i stara sukienka na oficjalny raut!
Zaloguj się
 • saugdenstock

  Oceniono 69 razy 69

  dżizas. Najlepsze jest to, że 98% ludzi w życiu nie zauważy jeśli ona 3 raz tą sukienkę założy. Ważne, że wygląda ładnie i jest miła.

 • dorisq

  Oceniono 64 razy 64

  Nie pierwszy raz założyła sukienkę po raz drugi. Bardzo dobrze robi, zyskuje sympatie przeciętnych kobiet, które po założeniu ciucha nie wyrzucają jej do śmieci...

 • kociak121

  Oceniono 46 razy 46

  Noi co z tego że 2 razy załozyła tę samą sukienkę czy to jest jakieś przestępstwo??

 • hot_summer

  Oceniono 51 razy 45

  i bardzo dobrze :)
  gdyby za każdym razem pojawiała się w nowej kreacji pisalibyście jak to księżna szasta kasą na prawo i lewo

 • k8libby

  Oceniono 44 razy 42

  ale o jakim faux pas wy mówicie? ja nie widzę niczego gorszącego w fakcie, że sukienkę ma na sobie kolejny raz? ma do śmieci wywalać, to co już na sobie miała? litości, co za bzdura!

 • sophie123

  Oceniono 35 razy 31

  Kochany plotku,jeśli sądzisz że to faux pas to ja jestem Agnieszka Radwańska.Co w tym złego że dwa razy założyła tą samą sukienkę?!Jezu, przecież jest to ekologiczne a taka ważna osoba chyba powinna promować ekologię?Bo zakładanie na inną imprezę inną sukienkę to naprawdę przesada.Brawo Kate, za mądrość!

 • sansa

  Oceniono 28 razy 28

  Nie wiecie, pismaki, że teraz jest trendy pokazywać się w tym samym ciuchu na różnych imprezach? Douczcie się.

 • avaris

  Oceniono 32 razy 26

  o matko jak ona mogła cos takiego zrobić powinna raz załozyc a potem wyjąć nożyczki i pociąć na drobne kawałki ,zeby broń boze jej nie kusiło drugi raz się w nią ubrać

 • jonako

  Oceniono 29 razy 23

  stara sukienka, założona drugi raz.? hahaha

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX