Doda dostała od Błażeja TE podróbki! Niefortunny prezent...

Szychowski chciał tym podarunkiem naprawić relacje między nimi.
Słynne trampki Dody to podróbki! Błażej Szychowski nie trafił z prezentem... Trampki na obcasie, które Błażej Szychowski podarował Dodzie, okazały się podróbką. Firma Nike poinformowała, że nigdy nie miała w ofercie takiego modelu Słynne już trampki na obcasie Dody odbiły się w mediach szerokim echem, szkoda tylko, że powodem tej sensacji był fakt, że to podróbki! Jak dowiedział się "Flesz", to Błażej Szychowski wypatrzył ten niefortunny prezent w jednym z showroomów w Stanach Zjednoczonych. Tancerz był przekonany, że to produkt firmowy, tym bardziej, że zapłacił za niego ponad 100 dol, a buty były opatrzone metkami. Jednak firma Nike poinformowała, że nigdy nie produkowała butów na obcasie. Teraz Błażej musi się więc gęsto tłumaczyć, a Doda jest podobno wściekła. Prezent miał być gestem pojednawczym i miał naprawić trudne relacje miedzy parą, okazał się jednak kością niezgody. Błażej Szychowski jest na bakier ze znajomością przesądów: jeden z nich mówi o tym, że nie daje się kobiecie w prezencie butów, bo ta odejdzie. Ten sam błąd popełnił wcześniej Nergal, który sprezentował Dodzie szpilki United Nude za 1200 dol. Swoją drogą prezent Błażeja o wartości 100 dol w kontekście podarunku Nergala wypada wyjątkowo blado. Błażej ma więc jeszcze kilkaset dolarów na naprawienie swojego karygodnego błędu.

Słynne już trampki na obcasie Dody odbiły się w mediach szerokim echem, szkoda tylko, że powodem tej sensacji był fakt, że to podróbki!

Doda

Jak dowiedział się "Flesz", to Błażej Szychowski wypatrzył ten niefortunny prezent w jednym z showroomów w Stanach Zjednoczonych. Tancerz był przekonany, że to produkt firmowy, tym bardziej, że zapłacił za niego ponad 100$, a buty były opatrzone metkami. Jednak firma Nike poinformowała, że nigdy nie produkowała butów na obcasie.

Teraz Błażej musi się więc gęsto tłumaczyć, a Doda jest podobno wściekła.

Doda Rabczewska Dorota, Szychowski Blazej

Prezent miał być gestem pojednawczym i miał naprawić i trudne relacje miedzy parą, okazał się jednak kością niezgody.

Błażej Szychowski jest na bakier ze znajomością przesądów: jeden z nich mówi o tym, że nie daje się kobiecie w prezencie butów, bo ta odejdzie. Ten sam błąd popełnił wcześniej Nergal, który sprezentował Dodzie szpilki United Nude za 1200 $.

PHOTO: DIGITAL/EAST NEWS WARSZAWA. 04.02.2008 TELEKAMERY 2008 N/Z: DODA DOROTA RABCZEWSKA

Swoją drogą prezent Błażeja o wartości 100 $ w kontekście podarunku Nergala wypada wyjątkowo blado. Błażej ma więc jeszcze kilkaset dolarów na naprawienie swojego karygodnego błędu.

Baisha

Zobacz także:

Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy na koncercie Morowe Panny

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki wypoczywają z córką w Sopocie. Jak on się z nią bawi!

The BEST of Natalia Siwiec! Zobacz jej najlepsze PRYWATNE zdjęcia!

Więcej o:
Komentarze (21)
Doda dostała od Błażeja TE podróbki! Niefortunny prezent...
Zaloguj się
 • wasza_mama

  Oceniono 16 razy 10

  TRAFIONY PREZENT, PASUJE DO INNYCH PODROBEK

 • dzierlatka55

  Oceniono 12 razy 6

  Doda to jest jedna,wielka podróbka !!!

 • marta1908

  Oceniono 9 razy 5

  od dłuższego czasu widzę, że rżniecie z pudla. najpierw są u nich newsy a później ktoś je przerabia w plotku. nieładnie.

 • karliga

  Oceniono 12 razy 4

  dode to kretynka... tak samoe falszywa jak te buty i sztuczne cycki

 • viankumi

  Oceniono 14 razy 4

  Protest !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Protestuję, przeciw pisaniu o Siwiec.Niedobrze już mi sie robi na widok tego babsztyla.Czego nie włączę tam ona. Ludzie przestańcie o niej czytać, może w końcu dadzą sobie z nią spokój.

 • armandoo

  Oceniono 8 razy 4

  HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA podróby dla kopiary. :D

 • blacke

  Oceniono 8 razy 2

  To, że tancerz nie rozpoznał podróbek to żaden wstyd. Nie rozumiem natomiast dlaczego Doda je założyła - sama też nie musi się aż tak na sprawie znać ani sprawdzać każdego elementu swojej garderoby, ale osoba tak publiczna powinna mieć stylistkę, która takimi sprawami się zajmuje i zna się na rzeczy.

  Inna sprawa, że oryginalne czy nie, te buty są po prostu paskudne.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX