Robert Pattinson kazał Kristen Stewart wyprowadzić się z domu!

Aktor zmienia taktykę działania.
Robert Pattinson zmienia taktykę Zdradzony aktor ma dosyć bycia ofiarą w głośnej sprawie z Kristen Stewart Robert Pattinson ma dosyć bycia ofiarą i teraz to on chce dyktować warunki. Aktor kazał Kristen Stewart zabrać jej rzeczy z ich wspólnego domu w Los Angeles! Zdradzony przez Kristen Stewart Robert Pattinson ma dosyć bycia ofiarą w tej głośnej sprawie i teraz to on chce dyktować warunki. Aktor kazał Kristen zabrać jej rzeczy z ich wspólnego domu w Los Angeles! Jak donosi "People", w sobotę wczesnym rankiem pod posiadłością pary widziano ciężarówkę firmy zajmującej się przeprowadzkami. Para nie rozmawiała ze sobą od wybuchu skandalu (nie licząc kilku SMSów), a Robert zapadł się pod ziemię. Trudno się dziwić, że zdrada Kristen wstrząsnęła Robem, w końcu planował z nią wspólne życie i niebawem miał się jej oświadczyć. - Cała sprawa była ogromny ciosem dla Roba, rozmawianie o tym rozrywa mu serce. On nie będzie w stanie poradzić sobie ze zdradą, obojętnie czy zdarzyło się to raz, czy trwało przez dłuższy czas - mówi "People" znajomy pary. Pikanterii sytuacji dodaje fakt, że Kristen i Robert, chcąc nie chcąc, będą musieli już niedługo stanąć twarzą w twarz ze sobą i ze swoimi problemami. 6 września mają wspólnie poprowadzić galę MTV's Video Music Awards. Na pewno będzie to ciekawe widowisko.

Zdradzony przez Kristen Stewart Robert Pattinson ma dosyć bycia ofiarą w tej głośnej sprawie i teraz to on chce dyktować warunki. Aktor kazał Kristen zabrać jej rzeczy z ich wspólnego domu w Los Angeles!

#8139903 Actor Robert Pattinson arrived for his appearance on the ?Late Night With David Letterman Show? in New York City, New York on November 8, 2011. Fame Pictures, Inc - Santa Monica, CA, USA - +1 (310) 395-0500

Jak donosi People, w sobotę wczesnym rankiem pod posiadłością pary widziano ciężarówkę firmy zajmującej się przeprowadzkami. Para nie rozmawiała ze sobą od wybuchu skandalu (nie licząc kilku SMSów), a Robert zapadł się pod ziemię.

Robert Pattinson, left, and Kristen Stewart arrive at the premiere of

Trudno się dziwić, że zdrada Kristen wstrząsnęła Robem, w końcu planował z nią wspólne życie i niebawem miał się jej oświadczyć:

Cała sprawa była ogromny ciosem dla Roba, rozmawianie o tym rozrywa mu serce. On nie będzie w stanie poradzić sobie ze zdradą, obojętnie czy zdarzyło się to raz czy trwało przez dłuższy czas - mówi "People" znajomy pary.

Pikanterii sytuacji dodaje fakt, że Kristen i Robert, chcąc nie chcąc, będą musieli już niedługo stanąć twarzą w twarz ze sobą i ze swoimi problemami: 6. września mają wspólnie poprowadzić galę MTV's Video Music Awards.

Na pewno będzie to ciekawe widowisko.

Kristen Stewart, Robert Pattinson.

Baisha

Zobacz także:

Gwiazdy ŻEGNAJĄ Andrzeja Łapickiego

Ależ to rozkoszny szkrab! Anna Przybylska na spacerze z synkiem Jasiem

The BEST of Natalia Siwiec! Zobacz jej najlepsze PRYWATNE zdjęcia!

Więcej o:
Komentarze (11)
Robert Pattinson kazał Kristen Stewart wyprowadzić się z domu!
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 21 razy 17

  To jak to jest, Baishko? W tym zalewie newsów o nich pisaliście, że najpierw on się wyprowadził, później ona (a może odwrotnie?). Teraz czytam, że on jej się kazał wynosić. To w międzyczasie uciekł wam news, że się ponownie wprowadziła, czy jednak wtedy się nie wyprowadziła? Czy też on się nie wyprowadził?

 • kasik3003

  Oceniono 13 razy 11

  A ja i tak uważam, że to w celach promocyjnych rozdmuchano, pomyślcie ilu ludzi będzie oglądało wszystkie gale które będą prowadzili razem, zmierzch niebawem wychodzi, więc trzeba było zakończyć ich romans tak by nie podpadło, że związek też wiązał się z promocją, czyż nie??:)

 • marta1908

  Oceniono 10 razy 8

  wcale mu się nie dziwię, ale w dalszym ciągu myślę, że to ma być promocja.

 • lillalulla

  Oceniono 25 razy 7

  pewnie zostanę zamordowana minusami ale ... brzydka ona, brzydki on. Do tego nie oglądałam zmierzchu i nie mam zamiaru nadrabiać tej (tych?) zaległości : )

 • katarina7171

  Oceniono 13 razy 7

  no nie jest to jakieś wielkie zaskoczenie,że kazał jej się wyprowadzić skoro bzyknęła się z innym i to pewnie nie raz

 • ladyzgaga

  Oceniono 11 razy -1

  Niesamowite,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX