Jak on posiwiał! Tak dziś wygląda Matt LeBlanc, czyli Joey z "Przyjaciół"

Aktor znany z roli "Joey'a" w "Przyjaciołach" zmienił wizerunek.

Matt LeBlanc znany z serialu "Przyjaciele", w którym wcielił się w rolę notorycznego podrywacza, trochę się zmienił! Aktor pojawił się na prezentacji letniej ramówki stacji CBS, Showtime i CW w Beverly Hills.

July 29, 2012 - Los Angeles, California, U.S. - Matt LeBlanc Attending The 2012 TCA Summer Tour - CBS, Showtime And The CW Party held at the Beverly Hilton Hotel in Beverly Hills, California on July 29, 2012. 2012(Credit Image: ? D. Long/Globe Photos/ZUMAPRESS.com)

Pierwsze co rzuca się w oczy to znaczna siwizna na jego skroniach! Jednak to nie zmartwienie z powodu braku nowych ról jest powodem pojawienia się siwych włosów:

Farbowałem swoje włosy przez cały czas grania w "Przyjaciołach". Miałem tego dość - zdradził aktor w jednym z wywiadów.

Matt skończył parę dni temu 45 lat, chociaż naszym zdaniem nowy wizerunek trochę go postarza. Życie po kultowym serialu nie jest łatwe.  "Przyjaciele" zakończyli się już 8 lat temu, a LeBlanc dotąd odcinał kupony od sławy, którą mu przyniósł.

Matt LeBlanc

W 2004 r. dostał własny serial "Joey", spin off "Przyjaciół", który jeśli chodzi o oglądalność, okazał się klapą: a stacja, która go zamówiła, nie wyemitowała nawet całego drugiego sezonu. Wysiłki aktorskie Matta docenili jednak krytycy nominując go za tę rolę do Złotego Globa.

Od ponad roku LeBlanc występuje w nowym serialu "Odcinki" w stacji "Showtime', w którym gra... samego siebie! Mogłoby się wydawać, że granie siebie to nie jest zbyt wymagająca rola, ale nic bardziej mylnego. Matt dostał za nią Złotego Globa!

Matt LeBlanc

Siwy Matt LeBlanc wygląda bardziej jak stateczna głowa rodziny, a nie wieczny chłopiec, którego grał w "Przyjaciołach", może więc za zmianą koloru włosów stoi też chęć pokazania się od innej nieznanej dotąd strony?

Baisha

Zobacz także:

Brzydkie stopy, krzywe nogi, odstające uszy: Takie są słabe strony gwiazd!

Kasia Skrzynecka i Marcin Łopucki wypoczywają z córką w Sopocie. Jak on się z nią bawi!

Małe czułostki i intensywne pieszczoty... Zobacz miłosne igraszki gwiazd