Jarosław Wałęsa wziął ślub w TAJEMNICY! Ogłosił to na Facebooku!

Syn byłego prezydenta najwyraźniej nie przepada za medialnym szumem.
Ślub bez rozgłosu Jarosław Wałęsa wziął ślub w tajemnicy! Ogłosił to na Facebooku! Jarosław Wałęsa, syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy, poinformował na swoim Facebooku, że nie jest już kawalerem - podaje portal Namonciaku.pl Syn byłego prezydenta najwyraźniej nie przepada za medialnym szumem. Jarosław Wałęsa, syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy, poinformował na swoim Facebooku, że nie jest już kawalerem - podaje portal Namonciaku.pl. Europoseł PO zmienił status na Facebooku. Znajomym pokazał się komunikat: Jarosław Wałęsa zmienił status związku z "w związku" na " w związku małżeńskim". Wybranką posła jest Ewelina Jachimek, z którą spotyka się już od ubiegłego roku. Ewelina opiekowała się Jarosławem Wałęsą po wypadku motocyklowym. Od dawna pojawiają się na oficjalnych uroczystościach i zamieszkali razem. Ostatnio para zasiadła na trybunach podczas meczu Hiszpania - Włochy.

Jarosław Wałęsa, syn byłego prezydenta Lecha Wałęsy, poinformował na swoim Facebooku, że nie jest już kawalerem - podaje portal Namonciaku.pl. Europoseł PO zmienił status na Facebooku. Znajomym pokazał się komunikat:

Jarosław Wałęsa zmienił status związku z "w związku" na " w związku małżeńskim".

Wybranką posła jest Ewelina Jachimek, z którą spotyka się już od ubiegłego roku. Ewelina opiekowała się Jarosławem Wałęsą po wypadku motocyklowym. Od dawna pojawiają się na oficjalnych uroczystościach i zamieszkali razem. Ostatnio para zasiadła na trybunach podczas meczu Hiszpania - Włochy.

10.06.2012 GDANSK , PGE ARENA GDANSK . ARCYBISKUP SENIOR ARCHIDIECEZJI GDANSKIEJ TADEUSZ GOCLOWSKI ( CL ) I ARCYBISKUP METROPOLITA GDANSKI SLAWOJ LESZEK GLODZ ( CP ) PODCZAS PIERWSZEGO MECZU GRUPY C W TRAKCIE EURO 2012 ( HISZPANIA - WLOCHY ) .  FOT. DOMINIK SADOWSKI / AGENCJA GAZETA

Plotek.pl gratuluje!

Więcej przeczytacie na portalu Namonciaku.pl

Pat

Zobacz także:

Aneta Zając odżyła po rozstaniu. Wygląda ŚWIETNIE!

Natalia Siwiec: Najlepiej seks 3 razy dziennie!

Kristen Stewart próbowała wkupić się w łaski dzieci kochanka! Romans trwał od DAWNA?!