Iga Wyrwał wróciła na salony! Ale ona ZESZCZUPLAŁA! I ma MNIEJSZE PIERSI!!!

Modelka błyszczała na wczorajszym VIVA Summer Party.
Iga Wyrwał wróciła na salony Modelka błyszczała na czwartkowym VIVA Summer Party. Iga Wyrwał jest w Polsce. Po kilkumiesięcznej przerwie modelka i aktorka wróciła na salony na VIVA Summer Party, prezentując przy okazji nowy, drapieżny look. Iga Wyrwał w Polsce! Pojawiła się w czwartek na czerwonym dywanie. Po kilkumiesięcznej przerwie modelka i aktorka wróciła na salony na VIVA Summer Party, prezentując przy okazji nowy, drapieżny look. Na tę okazję Iga wybrała odważną czarną mini ozdobioną ćwiekami oraz jasne szpilki. Obcisła kreacja mocno podkreślała jej szczupłą sylwetkę i krągłe, duże piersi. Całości dopełniła fryzura modelki. Nastroszone włosy w kolorze platynowego blondu dodały jej pikanterii. W tej odsłonie Wyrwał wyglądała naprawdę sexy! Iga Wyrwał stała się sławna w 2006 roku. Wtedy zdobyła popularność w Wielkiej Brytanii jako fotomodelka. Dzięki pełnym kształtom kariera Polki zaczęła nabierać tempa. Szybko posypały się propozycje gorących sesji zdjęciowych dla męskich magazynów. Dzięki zagranicznym sukcesom Iga zaczęła być rozpoznawalna także w Polsce. W 2010 roku dostała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wtedy też modelka dowiedziała się, że spodziewa się dziecka. W ciąży Wyrwał przybrała sporo na wadze i utraciła swoją uwodzicielską figurę. Po porodzie zaczęła jednak intensywnie pracować nad ciałem, aby jak najszybciej powrócić do szczupłej sylwetki. W kwietniu tego roku zaprezentowała pierwsze efekty. Trzeba przyznać, że od tego czasu Iga zeszczuplała jeszcze bardziej. Czyżby modelka planowała wielki powrót do świata show-biznesu? Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że zmniejszyła się nie tylko talia fotomodelki. Piersi Igi w czarnej kreacji wydają się zdecydowanie mniejsze niż poprzednio. Najwyraźniej intensywne odchudzanie nie wpłynęło dobrze na jej seksowny biust.

Iga Wyrwał w Polsce! Pojawiła się wczoraj na czerwonym dywanie - po kilkumiesięcznej przerwie modelka i aktorka wróciła na salony na VIVA Summer Party, prezentując przy okazji nowy, drapieżny look.

Iga Wyrwał

Na tę okazję Iga wybrała odważną czarną mini ozdobioną ćwiekami oraz jasne szpilki. Obcisła kreacja mocno podkreślała jej szczupłą sylwetkę i krągłe, duże piersi. Całości dopełniła fryzura modelki. Nastroszone włosy w kolorze platynowego blondu dodały jej pikanterii. W tej odsłonie Wyrwał wyglądała naprawdę sexy!

Wyrwal Iga

Iga Wyrwał stała się sławna w 2006 roku. Wtedy zdobyła popularność w Wielkiej Brytanii jako fotomodelka. Dzięki pełnym kształtom kariera Polki zaczęła nabierać tempa. Szybko posypały się propozycje gorących sesji zdjęciowych dla męskich magazynów. Dzięki zagranicznym sukcesom Iga zaczęła być rozpoznawalna także w Polsce.

W 2010 roku dostała propozycję udziału w "Tańcu z gwiazdami". Wtedy też modelka dowiedziała się, że spodziewa się dziecka. W ciąży Wyrwał przybrała sporo na wadze i utraciła swoją uwodzicielską figurę. Po porodzie zaczęła jednak intensywnie pracować nad ciałem, aby jak najszybciej powrócić do szczupłej sylwetki. W kwietniu tego roku zaprezentowała pierwsze efekty:

Wyrwal Iga

Trzeba przyznać, że od tego czasu Iga zeszczuplała jeszcze bardziej. Czyżby modelka planowała wielki powrót do świata show-biznesu?

Wyrwal Iga

Nie możemy oprzeć się wrażeniu, że zmniejszyła się nie tylko talia fotomodelki. Piersi Igi w czarnej kreacji wydają się zdecydowanie mniejsze niż poprzednio.

Iga Wyrwał

Najwyraźniej intensywne odchudzanie nie wpłynęło dobrze na jej seksowny biust. Jak wam się podoba szczupła Iga Wyrwał?

Alex

Zobacz także:

Marta Kaczyńska w skąpym bikini relaksuje się na plaży!

Tak się bawi WARSZAWKA! Siwiec, Grycan, Piszczałka i inni ostatniego dnia Sunrise Fashion Festival

Natalia Siwiec w gorącej sesji na plaży!