Wiemy, czemu Magda Gessler ciągle przekłada swój ślub!

Restauratorka nie zakończyła definitywnie wszystkich spraw.
Czemu Magda Gessler przekłada swój ślub? Restauratorka nie zakończyła definitywnie wszystkich spraw. Magda Gessler co rusz przekłada termin swojego ślubu. Myśleliśmy, że powodem jest nawał pracy. Według "Na żywo" przyczyną są niedokończone sprawy z przeszłości. Od miesięcy niczym bumerang w mediach powraca temat ślubu Magdy Gessler. Bo restauratorka co rusz przekłada jego termin. Do tej pory myśleliśmy, że powodem jest nawał pracy. Tymczasem "Na żywo" twierdzi, że przyczyną są niedokończone sprawy z przeszłości. Gessler nadal nie ma rozwodu z Piotrem Gesslerem! Czy to prawda? Project menadżer Gesslerowej, Natalia Bonder, odcina się od całej sprawy: - Bardzo mi przykro, ale nie będę komentować tych doniesień, to są prywatne sprawy pani Gessler. Jak pani Gessler będzie się chciała jakąś informacją podzielić ze światem, to na pewno to sama zrobi, jak to się do tej pory działo - powiedziała w rozmowie z portalem Plotek.pl. Tymczasem tygodnik "Na Żywo" donosi, że rozwód z Piotrem Gesslerem restauratorce się po prostu nie opłaca. Parę łączy nie tylko ślub, lecz także duże zobowiązania zawodowe. Oboje mają udziały we wspólnych restauracjach, m.in. w Słodki Słony. Bez wątpienia Magda Gessler jest kobietą sukcesu. Obecnie, oprócz słynnych "Kuchennych Rewolucji", będzie występować w roli jurora w programie Masterchef. Dobra passa w biznesie idzie w parze z powodzeniem u mężczyzn, na które restauratorka nigdy nie mogła narzekać. Pierwszą miłością Gessler był Volkhart Muller, z którym ma syna Tadeusza. Następnie jej serce skradł Piotr Gessler. Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wzięli ślub, na świecie pojawiła się ich córka - Lara. Jednak chyba nie warto mieszać biznesu z miłością, bo płomienne uczucie wygasło. Magda zakochała się we współpracowniku Mariuszu Diakowskim. Teraz panem jej serca jest lekarz Waldemar Kozerawski.

Od miesięcy niczym bumerang w mediach powraca temat ślubu Magdy Gessler. Bo restauratorka co rusz przekłada jego termin. Do tej pory myśleliśmy, że powodem jest nawał pracy, tymczasem "Na żywo" twierdzi, że przyczyną są niedokończone sprawy z przeszłości. Gessler nadal nie ma rozwodu z Piotrem Gesslerem!

Magda Gessler

Czy to prawda? Project menadżer Gesslerowej, Natalia Bonder, odcina się od całej sprawy:

Bardzo mi przykro, ale nie będę komentować tych doniesień, to są prywatne sprawy pani Gessler. Jak pani Gessler będzie się chciała jakąś informacją podzielić ze światem, to na pewno to sama zrobi, jak to się do tej pory działo - powiedziała w rozmowie z portalem Plotek.pl.

Tymczasem tygodnik "Na Żywo" donosi, że rozwód z Piotrem Gesslerem restauratorce się po prostu nie opłaca. Parę łączy nie tylko ślub, lecz także duże zobowiązania zawodowe. Oboje mają udziały we wspólnych restauracjach, m. in. w Słodki Słony.

Magda Gessler

Bez wątpienia Magda Gessler jest kobietą sukcesu. Obecnie,  oprócz słynnych "Kuchennych Rewolucji", będzie występować w roli jurora w programie Masterchef. Dobra passa w biznesie idzie w parze z powodzeniem u mężczyzn, na które restauratorka nigdy nie mogła narzekać.

18.09.2003  WARSZAWA -  MAGDA GESSLER Z PARTNEREM MARIUSZEM DIAKOWSKIM RESTAURATORZY    FOT.MACIEJ ZIENKIEWICZ / AGENCJA GAZETA  MZ3908    PUBLIKACJA PORADNIK DOMOWY  NR 11 (159) - 11.2003

Pierwszą miłością Gessler był Volkhart Müller, z którym ma syna Tadeusza. Następnie jej serce skradł Piotr Gessler. Para zakochała się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wzięli ślub, na świecie pojawiła się ich córka - Lara. Jednak chyba nie warto mieszać biznesu z miłością, bo płomienne uczucie wygasło. Magda zakochała się we współpracowniku Mariuszu Diakowskim. Teraz panem jej serca jest lekarz Waldemar Kozerawski.

Gessler Magdalena Magda corka Lara

Spodziewaliście się, że Magda Gessler jest aż tak kochliwa?

zuz

Zobacz także:

Magda Gessler otworzyła nową restaurację: Gwiazdy nie dopisały...

Najbardziej ŻENUJĄCE okładki z udziałem GWIAZD! O tych zdjęciach chcieliby zapomnieć [CZĘŚĆ 2]

Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy na otwarciu nowego sklepu Victoria's Secret i Sunrise Fashion FestivalWięcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/magda-gessler-ma-meza-restauratorka-wciaz-nie-ma-rozwodu-z-piotrem-gesslerem_270570.html