Sylwia Gliwa bez stanika: Już kiedyś pokazała się w tej sukience, ale miała mniejsze piersi!

Aktorka nie pierwszy raz pokazuje się w ryzykownej kreacji.
Sylwia Gliwa bez stanika Aktorka nie pierwszy raz pokazuje się w ryzykownej kreacji. Na otwarciu sklepu Victoria's Secret w Złotych Tarasach pojawiła się Sylwia Gliwa. Niesforna sukienka aktorki co i rusz zjeżdżała za bardzo w dół. Sukienka, z którą Sylwia Gliwa miała niezłe problemy na otwarciu sklepu Victoria's Secret w Złotych Tarasach, wydawała nam się znajoma. Na tej imprezie aktorka zrezygnowała ze stanika, eksponując swój wspaniały biust. Jednak niesforna sukienka co i rusz zjeżdżała za bardzo w dół. Sprawdziliśmy, skąd znamy tę kreację w odcieniach szarości. Nie wydawało nam się - Sylwia Gliwa miała ją już kiedyś na sobie. Przyszła w niej dwa lata temu na otwarcie PK Fashion Showroom Boutique. Co ciekawe, już wtedy sukienka chciała pokazać światu więcej, niż jej właścicielka. Na ostatniej imprezie kreacja leżała na Sylwii Gliwie zdecydowanie lepiej.

Sukienka, z którą Sylwia Gliwa miała niezłe problemy na otwarciu sklepu Victoria's Secret w Złotych Tarasach, wydawała nam się znajoma. Aktorka na przedwczorajszej imprezie zrezygnowała ze stanika, eksponując swój wspaniały biust. Jednak niesforna sukienka co i rusz zjeżdżała za bardzo w dół.

Sprawdziliśmy, skąd znamy tę kreację w odcieniach szarości. Nie wydawało nam się - Sylwia Gliwa miała ją już kiedyś na sobie. Przyszła w niej dwa lata temu na otwarcie PK Fashion Showroom Boutique.

Gliwa Sylwia

Co ciekawe, już wtedy sukienka chciała pokazać światu więcej, niż jej właścicielka.

Gliwa Sylwia

Na ostatniej imprezie kreacja leżała na Sylwii Gliwie zdecydowanie lepiej. Zobaczcie zresztą sami, jak wyglądała "w ruchu".

tommy

Zobacz także:

Sylwia Gliwa BEZ STANIKA. Z trudem podtrzymuje sukienkę!

Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy na otwarciu nowego sklepu Victoria's Secret i Sunrise Fashion Festival

Poznajcie Carę Delevingne, nową dziewczynę księcia Harry'ego. Jest czego mu zazdrościć...