Co łączy Nergala i Weronikę Grycan?

Para spotkała się na Sunrise Fashion Festival.
Co łączy Nergala i Weronikę Grycan? Para spotkała się na Sunrise Fashion Festival Nergal podczas Sunrise Fashion Festival w ramach "Dnia Dawcy Szpiku" zorganizowanego przez fundację DKMS zachęcał do oddawania szpiku kostnego. Podobno niezbadane są wyroki losu. Kto mógłby przewidzieć, że drogi Weroniki Grycan - początkującej instruktorki tańca i lidera death metalowej grupy - Nergala kiedyś się przetną? A jednak, para spotkała się na imprezie o modzie - Sunrise Fashion Festival w Kołobrzegu. Show-biznes wciągnął Nergala już na dobre, jednak póki co konsekwentnie łączy celebrytowanie z misją społeczną: na festiwalu w ramach "Dnia Dawcy Szpiku" zorganizowanego przez fundację DKMS zachęcał do walki z białaczką poprzez oddawanie szpiku kostnego. Towarzyszyły mu inne gwiazdy obecne na imprezie: Weronika Grycan, Maja Sablewska, dziennikarz "Pytania na śniadanie" Mateusz Szymkowiak oraz Kinga Dubicka, dyrektor fundacji DKMS. Nergal słynie z zaangażowania w walkę z białaczką: niedawno 350 tys. zł, które dostał za udział w reklamie napoju energetycznego "Demon", przeznaczył na fundację DKMS. Na festiwalu spotkało się dwoje byłych jurorów programów muzycznych: ciekawe czy Nergal ("The Voice of Poland") wymieniał się z Mają Sablewską ("X Factor") wrażeniami z uczestniczenia w show? Wieczorem Nergal skorzystał z okazji i razem z innymi gwiazdami przeszedł po czerwonym dywanie i udał się na pokaz mody Łukasz Jemioła. Nergal ubrany na czarno kroczący po czerwonym dywanie w ciężkich martensach to naprawdę zabawny widok.

Podobno niezbadane są wyroki losu. ;) Kto mógłby przewidzieć, że drogi Weroniki Grycan - początkującej instruktorki tańca i lidera death metalowej grupy - Nergala kiedyś się przetną? A jednak, para spotkała się na imprezie o modzie - Sunrise Fashion Festival w Kołobrzegu.

Show-biznes wciągnął Nergala już na dobre, jednak póki co, konsekwentnie łączy celebrytowanie z misją społeczną: na festiwalu w ramach "Dnia Dawcy Szpiku" zorganizowanego przez fundację DKMS zachęcał do walki z białaczką poprzez oddawanie szpiku kostnego.

Nergal Adam Darski

Towarzyszyły mu inne gwiazdy obecne na imprezie: Weronika Grycan, Maja Sablewska, dziennikarz  "Pytania na śniadanie" Mateusz Szymkowiak oraz Kinga Dubicka, dyrektor fundacji DKMS.

Szymkowiak Mateusz, Sablewska Maja, Nergal Adam Darski, Kinga Dubicka, Grycan Weronika

Nergal słynie z zaangażowania w walkę z białaczką: niedawno 350 tys. zł, które dostał za udział w reklamie napoju energetycznego "Demon", przeznaczył na fundację DKMS.

Na festiwalu spotkało się dwoje byłych jurorów programów muzycznych: ciekawe czy Nergal ("The Voice of Poland") wymieniał się z Mają Sablewską ("X Factor") wrażeniami z uczestniczenia w show?

Sablewska Maja, Nergal Adam Darski

Wieczorem Nergal skorzystał z okazji i razem z innymi gwiazdami przeszedł po czerwonym dywanie i udał się na pokaz mody Łukasz Jemioła. Nergal ubrany na czarno kroczący po czerwonym dywanie w ciężkich martensach to naprawdę zabawny widok.

Szymkowiak Mateusz

Pasuje do tej gwiazdorskiej oprawy?

Baisha

Zobacz także:

Tak się bawi WARSZAWKA! Gwiazdy na otwarciu nowego sklepu Victoria's Secret i Sunrise Fashion Festival

Najbardziej ŻENUJĄCE okładki z udziałem GWIAZD! O tych zdjęciach chcieliby zapomnieć [CZĘŚĆ 2]

Milionerka, skandalistka, "złodziejka mężczyzn". Kim jest Fiona SWAROVSKI?