Edyta Górniak kupiła DOM za kilka milionów! Ma osiem pokoi i własne BOISKO

Gwiazda nie żałuje pieniędzy na nowe gniazdko.

O Edycie Górniak można powiedzieć wiele, ale na pewno nie to, że nie umie korzystać z życia. Jak podaje "Party", piosenkarka wraz ze swoim partnerem Piotrem Schrammem kupiła okazały dom w podwarszawskim Konstancinie. Jest to niemały wydatek. Sprawdziliśmy, że ceny za metr kwadratowy wahają się tam od 9 do nawet 28 tysięcy złotych.

Gorniak Edyta

"Party" ustaliło, że Górniak na sam zakup domu mogła przeznaczyć od 3 do około 5 milionów. To jednak dopiero początek wydatków - para jest dopiero w trakcie urządzania się, a Edyta nie jest osobą, która będzie oszczędzała na rodzinnym gniazdku. Dla siebie i rodziny chce tego, co najlepsze. Wybrała naprawdę okazały obiekt stojący pod lasem, niedaleko rzeki. W jej nowym domu będzie osiem pokoi, duża garderoba i obszerna kuchnia. Ale to jeszcze nie koniec.

Gorniak Edyta

Syn Edyty, Alan, zapewne nie może się już doczekać przeprowadzki. Już pod koniec sierpnia, po rodzinnych wakacjach, chłopiec zagra w piłkę na własnym, wyłożonym sztuczną trawą boisku. Trenować będzie mógł także wieczorami, gdyż Piotr i Edyta zadbali o profesjonalne oświetlenie obiektu.

23.06.2012 Warszawa Podzamcze Koncert Lato Radia ZET  i Dwojki w ramach Wiankow nad Wisla  n/z Edyta Gorniak  fot Mieczyslaw Wlodarski/REPORTER

Jesteście ciekawi, jak piosenkarka komentuje decyzję o wspólnym mieszkaniu? Oczywiście z właściwą sobie dozą poetyckiej głębi:

Jestem gotowa budować wspólny dom na nowo. Cieszę się, że nastąpiło to tak naturalnie. Szczęście sprawia, że świat wygląda inaczej, tym bardziej, że teraz jest to już nasz wspólny świat - powiedziała magazynowi "Party".

zuz

Zobacz także:

Co ona wygaduje?! ZŁOTE MYŚLI Edyty Górniak w wywiadzie dla Twojego Stylu

Milionerka, skandalistka, "złodziejka mężczyzn". Kim jest Fiona SWAROVSKI?

Są piękne, sławne i... noszą ZA MAŁE BUTY!