Ile KOSZTUJE zdjęcie z Wojciechem CEJROWSKIM?

Podróżnik wymyślił nietypową transakcję.
Ile kosztuje zdjęcie z Cejrowskim? Podróżnik pozwala fotografować się turystom za modlitwę "Ojcze nasz" Wojciech Cejrowski na sopockim molo prowadzi swój "sklep kolonialny". Na straganie można kupić m.in. książki podróżnika, a także zrobić sobie z nim zdjęcie. Wojciech Cejrowski, kontrowersyjny podróżnik i dziennikarz, postanowił nieco podpromować się na sopockim molo. Ubrany w charakterystyczną, wzorzystą koszulę prowadzi tam swój "sklep kolonialny". Na straganie można kupić pamiątki, a przede wszystkim - książki Cejrowskiego. Dzięki obecności autora sklepik cieszy się sporą popularnością. Książka to nie wszystko, co można nabyć na straganie. Przecież liczni turyści chcieliby zrobić sobie zdjęcie ze znanym człowiekiem. Nie ma problemu! Jednak nie ma nic za darmo. Cejrowski pozwala się fotografować turystom pod jednym warunkiem - jeśli zmówią wcześniej modlitwę "Ojcze nasz". Przygotował nawet odpowiedni kartonik z "cennikiem". Nie wiemy, czy autograf Wojciecha Cejrowskiego również ma swoją modlitewną równowartość. Chętnych w każdym razie nie brakuje.

Wojciech Cejrowski, kontrowersyjny podróżnik i dziennikarz, postanowił nieco podpromować się na sopockim molo. Ubrany w charakterystyczną, wzorzystą koszulę prowadzi tam swój "sklep kolonialny". Na straganie można kupić pamiątki, a przede wszystkim - książki Cejrowskiego. Jak widać, dzięki obecności autora sklepik cieszy się sporą popularnością.

Sopot 20.07.2012 r. Sklep kolonialny Wojciecha Cejrowskiego na sopockim molo, w ktorym poza zakupami mozna zrobic zdjecie z Wojciechem Cejrowskim pod warunkiem zamowienia modlitwy

Książka to nie wszystko, co można nabyć na straganie. Przecież liczni turyści chcieliby zrobić sobie zdjęcie ze znanym człowiekiem. Nie ma problemu! Jednak nie ma nic za darmo. Cejrowski pozwala się fotografować turystom pod jednym warunkiem - jeśli zmówią wcześniej modlitwę "Ojcze nasz". Przygotował nawet odpowiedni kartonik z "cennikiem".

Wojciech Cejrowski

Nie wiemy, czy autograf Wojciecha Cejrowskiego również ma swoją modlitewną równowartość. Chętnych w każdym razie nie brakuje.

Wojciech Cejrowski

Co o tym sądzicie? Czy on trochę nie przesadza?

tommy

Zobacz także:
Polskie IKONY lat 90. Oni KSZTAŁTOWALI nasz SHOW-BIZNES [część 2]
Cejrowski ZNOWU obraża! Tym razem buddystów
Hołownia i Cejrowski krytykują Nergala