Łapicki DWA LATA temu: Wierzę, że Kamila jest przygotowana do samodzielnego życia, kiedy mnie zabraknie

Aktor zdawał sobie sprawę z różnicy wieku, jaka dzieliła go z żoną.
Łapicki przygotował żonę do samotności Aktor zdawał sobie sprawę z różnicy wieku, jaka dzieliła go z żoną Andrzej Łapicki starał się przygotować 60 lat młodszą żonę do samotnego życia. Wiedział, że kiedy go zabraknie, będzie musiała poradzić sobie ze wszystkim sama. Ślub Andrzeja Łapickiego z młodszą od aktora o 60 lat Kamilą był ogromnym zaskoczeniem. Para wspierała się na każdym kroku i mimo medialnego szumu, zawsze była razem. Młoda żona pomagała aktorowi w codziennych obowiązkach. Dzięki niej Łapicki wrócił na salony i zaangażował się w życie towarzyskie i artystyczne. Aktor doskonale zdawał sobie sprawę z różnicy wieku, jaka ich dzieli. Wiedział też, że nie zostało mu już zbyt wiele czasu: - Jasne, że zastanawiałem się nad różnicą wieku, 60 lat nie przelewki, to się przecież nadaje do Księgi Guinnessa - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Pani". Rok po ślubie wyznał, że często zastanawia się, ile jeszcze czasu będzie mógł cieszyć się życiem u boku żony. - Czasem obliczam, ile jeszcze mi zostało, nigdy przy Kamili, bo ona uważa, że będę żył wiecznie, a co najmniej 150 lat - wyznał aktor. Aktor szybko wyznał Kamili miłość i zaznaczył, że jego zamiary wobec młodej teatrolog są jasne - chciał spędzić z nią resztę życia. Kupił wybrance serca pierścionek, który - jak wyznała Kamila Łapicka - nosi jej mama, bo na nią jest nieco za duży. Łapiccy prowadzili spokojne życie w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie. Chociaż para spędzała razem każdą chwilę, Łapicki starał się przygotować żonę do samotnego życia. Wiedział, że kiedy go zabraknie, będzie musiała poradzić sobie ze wszystkim sama. - Wierzę, że Kamila jest przygotowana do samodzielnego życia jak mnie zabraknie - zdradził Andrzej Łapicki. Para wybierała się w tym roku na wspólne wakacje, których aktor niestety nie doczekał.

Ślub Andrzeja Łapickiego z młodszą od aktora o 60 lat Kamilą był ogromnym zaskoczeniem. Para wspierała się na każdym kroku i mimo medialnego szumu, zawsze byli razem. Młoda żona pomagała aktorowi w codziennych obowiązkach. Dzięki niej Łapicki wrócił na salony i zaangażował się w życie towarzyskie i artystyczne. Aktor doskonale zdawał sobie sprawę z różnicy wieku, jaka ich dzieli. Wiedział też, że nie zostało mu już zbyt wiele czasu:

Jasne, że zastanawiałem się nad różnicą wieku, 60 lat nie przelewki, to się przecież nadaje do Księgi Guinnessa - powiedział w wywiadzie dla magazynu "Pani".

Lapicki Andrzej, Mscichowska Kamila zona

Rok po ślubie wyznał, że często zastanawia się, ile jeszcze czasu będzie mógł cieszyć się życiem u boku żony.

Czasem obliczam, ile jeszcze mi zostało, nigdy przy Kamili, bo ona uważa, że będę żył wiecznie, a co najmniej 150 lat.

Aktor szybko wyznał Kamili miłość i zaznaczył, że jego zamiary wobec młodej teatrolog są jasne - chciał spędzić z nią resztę życia. Kupił wybrance serca pierścionek, który - jak wyznała Kamila Łapicka - nosi jej mama, bo na nią jest nieco za duży.

Mscichowska Kamila, Lapicki Andrzej

Łapiccy prowadzili spokojne życie w mieszkaniu na warszawskim Mokotowie. Chociaż para spędzała razem każdą chwilę, Łapicki starał się przygotować żonę do samotnego życia. Wiedział, że kiedy go zabraknie, będzie musiała poradzić sobie ze wszystkim sama.

Wierzę, że Kamila jest przygotowana do samodzielnego życia jak mnie zabraknie - wyznaje Andrzej Łapicki.

W czerwcu tego roku powiedział w wywiadzie dla "Se.pl":

Chwała Bogu zdrowie mi dopisuje.

Para wybierała się w tym roku na wspólne wakacje, których aktor niestety nie doczekał.

Lapicka Mscichowska KamilaWięcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/andrzej-lapicki-nie-zaprasza-zony-na-romantyczna-kolacje_261999.html

Pat

Zobacz także:

Kamila Łapicka zajmie się spuścizną po mężu. Aktor zostawił jej mieszkanie, antyki, zdjęcia...

Amant, aktor, opozycjonista. Zobacz, kim był Andrzej Łapicki - ikona polskiego filmu i teatru

Więcej o:
Komentarze (5)
Łapicki DWA LATA temu: Wierzę, że Kamila jest przygotowana do samodzielnego życia, kiedy mnie zabraknie
Zaloguj się
 • naz_niepoprawna

  Oceniono 22 razy 6

  Co jest celem tego newsa? To, żeby wisiał. Kolejny temat eksploatowany przez plociuchowych pismaków do bólu.

 • wasza_mama

  Oceniono 1 raz 1

  NASTEPNY NEWS: LAPICKI 60LAT TEMU

 • ladyzgaga

  Oceniono 9 razy 1

  A co ona jakaś ułomna jest, że sobie nie poradzi? Teraz z jego spadku tym bardziej!

 • wilkowiecko

  Oceniono 20 razy -14

  "Chwała Bogu zdrowie mi dopisuje."

  Na ciele ??? Być może !!! (acz niekoniecznie) Gorzej z umysłem !!!
  Żeby tak w normalnym kraju "Dziadek z wnuczką ???"
  Chory kraj, chore obyczaje, gdzie wszystko jest na sprzedaż !!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX