Jest już DOROSŁY? Pełnoletni Justin Bieber na okładce Rolling Stone. Fani magazynu WŚCIEKLI

Bożyszcze nastolatek pojawił się na okładce kultowego magazynu.
Justin Bieber na okładce "Rolling Stone" Bożyszcze nastolatek pojawiło się na okładce kultowego magazynu Justin Bieber pojawił się po raz drugi na okładce magazynu muzycznego "Rolling Stone". W numerze mają znaleźć się szczegóły, które pokażą inne oblicze artysty. Justin Bieber - dla jednych idol, dla innych symbol upadku muzyki - pojawił się po raz drugi na okładce legendarnego magazynu muzycznego "Rolling Stone". Twarz nastoletniego gwiazdora z pewnością zagwarantuje wysoką sprzedaż. Justin Bieber ma już 18 lat i powoli zaczyna stawać się mężczyzną. Okładka w "Rolling Stone" to zapewne krok w kierunku tworzenia nowego, bardziej dojrzałego wizerunku. Jak zapewnia wydawca, w numerze ma znaleźć się dużo szczegółów, które pokażą inne oblicze gwiazdora. Justin faktycznie ostatnio pokazuje się z innej strony. Niedawno głośno było o ataku Biebera na paparazzo. Bożyszcze nastolatek nacierało na fotoreportera z taką werwą, że aż pogubiło buty. W magazynie natomiast czytamy o incydencie na polu golfowym. Piosenkarza tak rozzłościła obecność paparazzi podglądających jego grę, że: "(...) wziął swoją żelazną dziewiątkę i uderzył w nich piłką do golfa. Całe zajście przedstawil jednemu z pracowników klubu w tych słowach: "Cóż, prawdopodobnie już tu nigdy więcej nie zagram...". O tej historii, a także o innych ekscesach z życia Justina będzie można dokładnie przeczytać już 20 lipca, gdy do kiosków trafi najnowszy, sierpniowy "Rolling Stone". Głównym rynkiem zbytu będą zapewne fanki piosenkarza. Stali czytelnicy czasopisma nie kryją swojego oburzenia.

Justin Bieber - dla jednych idol, dla innych symbol upadku muzyki - pojawił się po raz drugi na okładce legendarnego magazynu muzycznego Rolling Stone. Twarz nastoletniego gwiazdora z pewnością zagwarantuje sprzedaż nakładu czasopisma na pniu.

justin bieber

Justin Bieber ma już 18 lat i powoli zaczyna stawać się mężczyzną. Okładka w Rolling Stone to zapewne krok w kierunku tworzenia nowego, bardziej dojrzałego wizerunku. Jak zapewnia wydawca, w numerze ma znaleźć się dużo szczegółów, które pokażą inne oblicze gwiazdora.

justin bieber, rolling stone

Justin faktycznie ostatnio pokazuje się z innej strony. Niedawno głośno było ataku Biebera na paparazzo. Bożyszcze nastolatek nacierało na fotoreportera z taką werwą, że aż pogubiło buty. W magazynie natomiast czytamy o incydencie na polu golfowym. Piosenkarza tak rozzłościła obecność paparazzi podglądających jego grę, że:

(...) wziął swoją żelazną dziewiątkę i uderzył w nich piłką do golfa. Całe zajście skomentował jednemu z pracowników klubu w tych słowach: "Cóż, prawdopodobnie już tu nigdy więcej nie zagram...".

*EXCLUSIVE* Calabasas, CA - Justin Bieber steps out with his girlfriend Selena Gomez and heads to the Calabasas Commons to watch a movie. Upon exiting the movie theatre, Justin reportedly lost his cool from a photographer getting to close to him and Selena, where an altercation between Justin and the photographer began. Police were then called to the scene by the photographer as Justin and Selena took off.  AKM-GSI     May 27, 2012  To License These Photos, Please Contact :  Steve Ginsburg (310) 505-8447 (323) 4239397 steve@ginsburgspalyinc.com sales@ginsburgspalyinc.com  or  Keith Stockwell (310) 261-8649 (323) 325-8055  keith@ginsburgspalyinc.com ginsburgspalyinc@gmail.com *** Local Caption *** Justin Bieber & Selena Gomez

O tej historii, a także o innych ekscesach z życia Justina, będzie można dokładnie przeczytać już 20 lipca, wtedy bowiem do kiosków trafi najnowszy, sierpniowy Rolling Stone. Głównym rynkiem zbytu będą zapewne fanki piosenkarza. Stali czytelnicy czasopisma nie kryją swojego oburzenia. W końcu już  po raz drugi muszą oglądać twarz "Biebsa" na okładce swojej muzycznej wyroczni.

justin bieber

Na facebookowym profilu gazety komentatorzy dają wyraźnie znać, co sądzą o obecności Biebera. Oto kilka przykładów:

Spoczywaj w pokoju Rolling Stone - najgorsza okładka wszechczasów
Co to jest? Co on robi na okładce?!
Poważnie? W tym samym miejscu co Mick Jagger Cobain i Hendrix?! (...)

rolling stone, justin bieber

Cóż - Justin Bieber może się komuś podobać lub nie. Nie da się jednak ukryć, że stale i znacząco wpływa na rynek muzyczny. Pozostaje pytanie: czy można go traktować w kategoriach artysty czy może jedynie kulturowego zjawiska? Rolling Stone już zajęło stanowisko. A Wy?

zuz

Zobacz także:

Namiętne pocałunki, niewinne buziaki, uściski w kącie - TAK gwiazdy okazują sobie czułość