KRYZYS w małżeństwie Łapickich? Andrzej: Jedziemy z Kamilą na WAKACJE!

Pojawiają się pogłoski o rozwodzie aktora i dziennikarki.
Kryzys w małżeństwie Łapickich? Pojawiają się pogłoski o rozwodzie aktora i dziennikarki Dwutygodnik "Show" donosi, że związek Andrzeja i Kamili Łapickich przeżywa kryzys. Małżeństwo po raz pierwszy spędzało wakacje osobno. Para zaprzecza. To jedno z najbardziej kontrowersyjnych małżeństw w polskim show-biznesie. Kamila Łapicka jest młodsza od swojego męża, znanego aktora, o 60 lat. Dwutygodnik "Show" w ostatnim numerze donosi, że związek Łapickich przeżywa kryzys. Para po raz pierwszy spędzała wakacje osobno. Aktor pojechał na działkę ze swoją córką Zuzanną, a jego żona została w Warszawie. Pismo dowiedziało się nieoficjalnie, że Kamila i Andrzej rozważają rozstanie, chociaż 28-latka stanowczo temu zaprzecza. - Nic się nie zmieniło. Nadal jesteśmy parą - powiedziała redaktorom "Show", a rozłąkę wytłumaczyła nawałem pracy. Kamila została niedawno asystentką reżysera w Teatrze Polskim w Warszawie. Kilka dni temu 87-letni Łapicki trafił do stołecznego szpitala MSWiA. Znalazł się na oddziale nefrologii. Mimo że wyglądało to dosyć groźnie, okazało się, że to tylko rutynowe badania nerek. Żona często wpadała, by sprawdzić, jak czuje się mąż i jakie ma wyniki. Czyżby więc pogłoski o rozstaniu były wyssane z palca? Andrzej Łapicki również ich nie potwierdza. W rozmowie z "Super Expressem" zapowiedział, że para wybiera się teraz razem na urlop. - Za kilka dni jedziemy z żoną na wakacje. Niedaleko, za Warszawę. Na razie na kilka dni. Niedługo na rynku ma pojawić się wspólna książka Łapickich. Na jej treść złożą się rozmowy małżonków o aktorach i teatrze, ale także o ich wspólnym życiu. Może pogłoski o rozstaniu mają coś wspólnego z promocją książki?

To jedno z najbardziej kontrowersyjnych małżeństw w polskim show-biznesie. Kamila Łapicka jest młodsza od swojego męża, znanego aktora, o 60 lat. Dwutygodnik "Show" w ostatnim numerze donosi, że związek Łapickich przeżywa kryzys. Para po raz pierwszy spędzała wakacje osobno. Aktor pojechał na działkę ze swoją córką Zuzanną, a jego żona została w Warszawie. Pismo dowiedziało się nieoficjalnie, że Kamila i Andrzej rozważają rozstanie, chociaż 28-latka stanowczo temu zaprzecza.

Nic się nie zmieniło. Nadal jesteśmy parą - powiedziała redaktorom "Show", a rozłąkę wytłumaczyła nawałem pracy.

Kamila została niedawno asystentką reżysera w Teatrze Polskim w Warszawie.

Mscichowska Kamila, Lapicki Andrzej

Kilka dni temu 87-letni Łapicki trafił do stołecznego szpitala MSWiA. Znalazł się na oddziale nefrologii. Mimo że wyglądało to dosyć groźnie, okazało się, że to tylko rutynowe badania nerek. Żona często wpadała, by sprawdzić, jak czuje się mąż i jakie ma wyniki. Czyżby więc pogłoski o rozstaniu były wyssane z palca?

Mscichowska Kamila, Lapicki Andrzej

Andrzej Łapicki również ich nie potwierdza. W rozmowie z "Super Expressem" zapowiedział, że para wybiera się teraz razem na urlop.

Za kilka dni jedziemy z żoną na wakacje. Niedaleko, za Warszawę. Na razie na kilka dni.

Niedługo na rynku ma pojawić się wspólna książka Łapickich. Na jej treść złożą się rozmowy małżonków o aktorach i teatrze, ale także o ich wspólnym życiu. Może pogłoski o rozstaniu mają coś wspólnego z promocją książki?

tommy

Zobacz także:

Najwięksi AMANCI PRL-u. Pamiętacie ich? Zobaczcie, co dzisiaj robią

Kiedyś byli ich fanami, później PARTNERAMI! Kto zdobył serca gwiazd?

Gwiazdy i ich wykształcenie cz. 9

Więcej o:
Komentarze (24)
KRYZYS w małżeństwie Łapickich? Andrzej: Jedziemy z Kamilą na WAKACJE!
Zaloguj się
 • seznam

  Oceniono 40 razy 34

  Babka się zestarzała, Łapicki szuka młodszej, a może już nawet zaliczył skok w bok.
  W tej branży, to już nic mnie nie zdziwi.

 • lillalulla

  Oceniono 32 razy 20

  szczerze - to dla mnie wersja Siwiec dla intelektualisty ; ) po co harować po studiach skoro można wjechać na salony na znanym nazwisku

 • o.rety

  Oceniono 9 razy 9

  Temat zamknięty. Łapicki zmarł dziś rano.

 • fajwoklok

  Oceniono 35 razy 9

  I kto mu będzie protezę do szklanki co wieczór wrzucał...?Kamila,ty lisia mordko...

 • kn

  Oceniono 26 razy 6

  żałość! jak można na starość tak zglupieć?

 • nospam11

  Oceniono 15 razy 5

  Pewnie stary nie chciał zrobić testamentu według wskazówek tej spryciuli i awantura gotowa.

 • dealer

  Oceniono 18 razy 4

  Kamila chciała zrobić karierę w szoł- biznesie a Andrzejek liczył że troche sobie pociupcia. Andrzejek nigdzie Kamili nie wkręcił więc i ciupciania nie będzie.

 • 2plus2to5

  Oceniono 20 razy 4

  Moze juz wystarczajaco sie " wylansowala" , nie potrzebny jej Lapicki , ewentualny rozwod to dodatkowy rozglos. Lapicki jako czlowiek honoru nie spisywal intercyzy, ani nie ma wyjscia ze wspolwlasnosci malznskiej. A mozliwe jest tez i zrobienie troche rozglosu przed wydaniem ksiazki - albo jedno i drugie.
  Cos tam jest - ale trzeba im zyczyc szczescia w przezwyciezeniu kryzysu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX