Halle Berry W SZPITALU! STRACIŁA PRZYTOMNOŚĆ na planie

Nieszczęśliwy wypadek na planie nowego filmu gwiazdy.
Halle Berry w szpitalu! Nieszczęśliwy wypadek na planie nowego filmu gwiazdy. Na planie filmu z udziałem Halle Berry doszło do wypadku. Podczas zdjęć w Los Angeles aktorka spadła ze schodów i straciła przytomność. Jest teraz w szpitalu. Na planie najnowszego filmu z udziałem Halle Berry doszło do wypadku. Podczas filmowania jednej ze scen w Los Angeles aktorka spadła ze schodów. Upadając, Berry uderzyła głową w betonową posadzkę. Straciła przytomność. Na plan od razu wezwano karetkę. Pogotowie odwiozło aktorkę do szpitala Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Przeszła tam serię badań. Na razie nie wiadomo, w jakim stanie się znajduje. Halle Berry pracuje teraz nad filmem "The Hive", w którym gra główną rolę. Mamy nadzieję, że nie stało się jej nic poważnego... Przypomnijmy, że aktorka jest laureatką Oscara. Nagrodę dostała za film "Czekając na wyrok".

Wczoraj na planie najnowszego filmu z udziałem Halle Berry doszło do wypadku. Podczas filmowania jednej ze scen w Los Angeles aktorka spadła ze schodów. Upadając, Berry uderzyła głową w betonową posadzkę. Straciła przytomność. Na plan od razu wezwano karetkę.

Halle Berry was taken to the hospital by ambulance after falling from stairs. Halle was filming The Hive in downtown LA when the accident took place. July 17, 2012 X17online.com EXCLUSIVE

Pogotowie odwiozło aktorkę do szpitala Cedars-Sinai Medical Center w Los Angeles. Przeszła tam serię badań. Na razie nie wiadomo, w jakim stanie się znajduje.

Halle Berry

Halle Berry pracuje teraz nad filmem "The Hive", w którym gra główną rolę. Mamy nadzieję, że nie stało się jej nic poważnego...

tommy

Zobacz także:
Halle Berry wpadła w szał! Zobacz, co ją wyprowadziło z równowagi!
One nie boją się odważnych scen! Wielkie gwiazdy NAGO na ekranach
Gwiazdy w bikini

Więcej o:
Komentarze (13)
Halle Berry W SZPITALU! STRACIŁA PRZYTOMNOŚĆ na planie
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 6 razy 4

  To przykre.

 • nospam11

  Oceniono 1 raz -1

  małe promo przed premierą. I jak tanio wyszło!

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 11 razy -1

  Na planie najnowszego newsa redachtory plotkowe doznają urazów. Ijo, ijo, ijo. Co to za j.e.bana opcja z publikacją na szitbuku?

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 8 razy -2

  Na planie najnowszego newsa redachtory plotkowe doznają urazów. Ijo, ijo, ijo.

 • grzesio123

  Oceniono 7 razy -3

  Teraz to nie wiadomo faktycznie wypadek, czy reklama nowego filmu. Obstawiam to drugie.

 • saugdenstock

  Oceniono 9 razy -3

  kontuzja a'la nasza super gwiazda Alan. O przepraszam, Halle nie zaatakowała krwiożercza doniczka

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX