Lewandowski ZASTĄPI Rooney'a w Manchesterze?!

Piłkarz ma niepowtarzalną szansę. Walczy o niego jeden z najlepszych klubów.

Wyśmienita forma, wspaniałe mecze i doskonała pozycja w zestawieniu Castrol EDGE sprawiły, że Robertem Lewandowskim zainteresowało się wiele klubów. W Niemczech chodzą słychy, że Wayne Rooney trafi do Paryża, a jego miejsce w Manchester United zajmie Robert Lewandowski.

Borussia, w której gra obecnie polski zawodnik, utrzymuje, że Lewandowski nie odejdzie z klubu. Wydaje się, że dla Manchesteru walka o Lewandowskiego nie jest z góry przegrana. Odpowiednia propozycja może zdziałać cuda. Jedno jest pewne - właściciel francuskiego klubu Paris Saint-Germai zainteresował się Rooneyem, za którego chce zapłacić aż 120 milionów funtów, co sprawi, że Manchester zostanie bez napastnika. Jak podaje "Przegląd Sportowy" Robert Lewandowski jest spokojny o swoją przyszłość:

Do tych wszystkich doniesień transferowych podchodzę spokojnie. Negocjacjami zajmuje się mój menedżer.

Teraz trudne zadanie przed Cezarym Kucharskim, menadżerem piłkarza. Czeka go rozmowa z władzami Borussi Dortmund.

19 lipca mamy spotkanie i będziemy rozmawiać o przyszłości Roberta. Do tego czasu nie chcemy niczego rozstrzygać - informuje.

Lewandowski wskoczył do czołówki najlepszych piłkarzy świata. Razem z Carlesem Puyolem z Barcelony znajduje się na 9. pozycji. Jak się okazuje, nie tylko Hiszpanie docenili diabelsko szybkiego i sprytnego na boisku Polaka.

Czy zobaczymy go w Manchesterze United? Z pewnością władze klubu będą się o niego biły.

Pat

Zobacz także:

Ekskluzywne samochody, drogie torebki, prywatna sala kinowa. Radwańska: Ciężko pracowałam na to, co mam!

Lewandowski o swoim ślubie: Ja nic jeszcze nie wiem