Ojciec Adele: Chcę być częścią jej życia. Chcę poznać wnuka! Będę błagał, aby mi WYBACZYŁA!

Czy sławna córka mu wybaczy?
Ojciec Adele: Chcę, aby mi wybaczyła Mark Evans opuścił rodzinę, gdy Adele miała 3 lata. Czy córka mu wybaczy? Mark Evans opuścił rodzinę, gdy Adele miała 3 lata. Miał problemy z alkoholem. Dopiero teraz uświadomił sobie, jak bardzo chciałby naprawić relacje z córką. Niedawno pisaliśmy o tym, że Adele spodziewa się dziecka. Wokalistka zaskoczyła wszystkich nagłym wyznaniem na swojej stronie internetowej. O rodzicielstwie Adele dowiedział się również jej ojciec, który od lat nie utrzymywał z nią kontaktu. Mark Evans opuścił rodzinę, gdy Adele miała 3 lata. Słynął także ze swoich poważnych problemów z alkoholem. W jaki sposób dowiedział się o tym, że zostanie dziadkiem? Tę radosną informację przekazała mu ukochana babcia Adele. Znany z publicznych komentarzy Evans nie omieszkał podzielić się tą informacją z brytyjskimi tabloidami. - Moja matka zadzwoniła do mnie i powiedziała: "Mark, mam dla Ciebie ważną wiadomość. Adele oczekuje dziecka" - powiedział w wywiadzie dla "Mirror News". Skruszony rodziciel dopiero teraz uświadomił sobie, jak bardzo chciałby naprawić relacje ze swoją córką. - Pragnę bardziej niż czegokolwiek, aby jeszcze raz być częścią jej życia i życia mojego małego wnuka lub wnuczki. Myśl, że mógłbym nigdy nie poznać moich wnuków, łamie mi serce - mówi. - Już przepraszałem córkę, ale teraz będą ją błagał, aby mi wybaczyła. Ciekawe jak na te ckliwe słowa zareagowała brytyjska gwiazda. Piosenkarka nigdy nie ukrywała, że ma bardzo słaby kontakt ze swoim ojcem. Otwarcie mówiła o braku szacunku wobec niego. - Nic mnie nie denerwuje bardziej niż to, że prasa przekupuje go i on wymądrza się, że moje problemy z facetami to jego wina - powiedziała piosenkarka. - Jak w ogóle śmie komentować moje życie? Moja rodzina i przyjaciele czują się zakłopotani. Dlaczego komunikuje się ze mną poprzez media? Jak go jeszcze raz zobaczę, napluję mu w twarz - wyznała w lutym br. w jednym z wywiadów. Myślicie, że wpływ na jego wyznanie może mieć fakt, że na konto Adele w ciągu ostatniego roku wpłynęła zawrotna suma 23 milionów dolarów?

Niedawno pisaliśmy o tym, że Adele spodziewa się dziecka. Wokalistka zaskoczyła wszystkich nagłym wyznaniem na swojej stronie internetowej. O rodzicielstwie Adele, dowiedział się również jej ojciec, który od lat nie utrzymywał z nią kontaktu. Mark Evans opuścił rodzinę, gdy Adele miała 3 lata. Jej rodziciel miał też poważne problemy z alkoholem.

W jaki sposób Mark Evans dowiedział się o tym, że zostanie dziadkiem? Tę radosną informację przekazała mu ukochana babcia Adele. Znany z publicznych komentarzy Evans nie omieszkał podzielić się tą informacją z brytyjskimi tabloidami.

Moja matka zadzwoniła do mnie i powiedziała "Mark, mam dla Ciebie ważną wiadomość. Adele oczekuje dziecka" - powiedział w wywiadzie dla "Mirror News".

Skruszony rodziciel dopiero teraz uświadomił sobie, jak bardzo chciałby naprawić relacje ze swoją córką.

Pragnę bardziej niż czegokolwiek, aby jeszcze raz być częścią jej życia i życia mojego małego wnuka. Świadomość, że mógłbym nigdy nie poznać moich wnuków łamie mi serce - mówi. - Już przepraszałem córkę, ale teraz będą ją błagał, aby mi wybaczyła.

Ciekawe jak na te ckliwe słowa zareagowała brytyjska gwiazda. Piosenkarka nigdy nie ukrywała oburzenia, że jej ojciec wykorzystuje media, by się z nią komunikować.

Nic mnie nie denerwuje bardziej niż to, że prasa przekupuje go i on wymądrza się, że moje problemy z facetami to jego wina - powiedziała piosenkarka. - Jak w ogóle śmie komentować moje życie? Moja rodzina i przyjaciele czują się zakłopotani. Dlaczego komunikuje się ze mną poprzez media? Jak go jeszcze raz zobaczę, napluję mu w twarz - wyznała w lutym w jednym z wywiadów.

Myślicie, że wpływ na jego wyznanie może mieć fakt, że na konto Adele w ciągu ostatniego roku wpłynęła zawrotna suma 23 milionów dolarów? Wokalistka podobno już wydaje fortunę na swoje nienarodzone jeszcze dziecko. Może jej ojciec myśli, że i on na tym skorzysta?

Troskliwy dziadek czy cwany materialista?

Baisha

Zobacz także:

Kiedyś były niewinnymi dziewczynkami, dzisiaj nie potrafią żyć bez skandalu! Co robią i mówią młode skandalistki?

Najlepsze pupy gwiazd! Zobacz, kto ma najfajniejsze pośladki!

Co ona wygaduje?! ZŁOTE MYŚLI Edyty Górniak w wywiadzie dla Twojego Stylu

Więcej o:
Komentarze (6)
Ojciec Adele: Chcę być częścią jej życia. Chcę poznać wnuka! Będę błagał, aby mi WYBACZYŁA!
Zaloguj się
 • princess_leya

  Oceniono 15 razy 11

  Żałosny pazerny dziad, niech spada na drzewo liście pompować.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 4

  Baisha - napisz do Adele, niech ona wykupi Ci lekcje polskiego.

 • nospam11

  Oceniono 13 razy 3

  Ale bełkot - nie da się tego czytać.
  Zatrudnijcie jakichś bardziej utalentowanych gimnazjalistów.

 • oksanaj82

  Oceniono 1 raz 1

  To se przypomniał...

 • forfiter_jr

  Oceniono 5 razy 1

  Ale smęty...

 • Gość: Lono

  0

  Na miejscu Adele kazałabym mu pocałować mnie w tyłek... skoro teraz sobie przypomniał, że ma córkę i to dziwne, że właśnie teraz kiedy jest mega sławna, moim zdaniem to przebiegły drań i na miejscu Adele nie wybaczyłabym mu....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX