Lewandowski o swoim ślubie: Ja nic jeszcze nie wiem

Nie wybrał także miejsca ceremonii ani nie sporządził listy gości.
Lewandowski nie spieszy się do ślubu Piłkarz nie wybrał jeszcze miejsca ceremonii, ani nie sporządził listy gości Napastnik reprezentacji Polski Robert Lewandowski wyznał w "Dzień Dobry TVN", że przygotowania do jego ślubu z Anną Stachurską są na razie w fazie początkowej. Wygląda na to, że Robert Lewandowski będzie cieszył się jeszcze przez chwilę stanem kawalerskim. Choć media już dawno ustaliły za niego datę i miejsce ceremonii, przygotowania do ślubu napastnika reprezentacji Polski z Anną Stachurską, zawodniczką karate, są na razie w fazie początkowej. Piłkarz opowiedział o tym w "Dzień dobry TVN". - Sam się zdziwiłem, że już było napisane, gdzie, kiedy, a ja nic jeszcze nie wiem. Tak naprawdę oczywiście planujemy [ślub], ale czy to będzie w najbliższej przyszłości, to jeszcze nie wiemy. Trochę czasu jeszcze brakuje - wyjaśnia w wywiadzie. Lewandowski zdradza także, że nie zastanawiał się jeszcze nad listą osób, które uświetnią ten najważniejszy dla niego dzień. - Ja żadnej listy jeszcze nie sporządziłem, ani miejsca nie znalazłem - wyjaśnia napastnik, zasłaniając się tym, że ma jeszcze dużo czasu. Mamy więc dobrą informację dla fanek Lewandowskiego: piłka jest wciąż w grze.

Wygląda na to, że Robert Lewandowski będzie cieszył się jeszcze przez chwilę stanem kawalerskim. Choć media już dawno ustaliły za niego datę i miejsce ceremonii, przygotowania do ślubu napastnika reprezentacji Polski z Anną Stachurską, zawodniczką karate, są na razie w fazie początkowej. Piłkarz opowiedział o tym w "Dzień dobry TVN".

Sam się zdziwiłem, że już było napisane, gdzie, kiedy, a ja nic jeszcze nie wiem. Tak naprawdę oczywiście planujemy [ślub], ale czy to będzie w najbliższej przyszłości to jeszcze nie wiemy. Trochę czasu jeszcze brakuje - wyjaśnia w wywiadzie.

Lewandowski zdradza także, że nie zastanawiał się jeszcze nad listą osób, które uświetnią ten najważniejszy dla niego dzień.

Ja żadnej listy jeszcze nie sporządziłem, ani miejsca nie znalazłem - wyjaśnia napastnik, zasłaniając się tym, że ma jeszcze dużo czasu.

Mamy więc dobrą informację dla fanek Lewandowskiego: piłka jest wciąż w grze. ;)

Zobaczcie wywiad z piłkarzem i z jego narzeczoną:

Baisha

Zobacz także:

TAK Lewandowski i Szczęsny spędzali wakacje. Są bajecznie bogaci, a wybrali... ośrodek na MAZURACH!

Kwitnąca Rusin, zadowolona Gliwa i zakochana Richardson. TAK gwiazdy bawiły się na imprezie Karoliny Wajdy

Jak oni się kochają! Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski na salonach nie szczędzą sobie UCZUĆ! [ZDJĘCIA]