Ola Kwaśniewska planuje ślub, a jej były narzeczony... niedawno się OŚWIADCZYŁ! Komu?

Wojtek Szuchnicki też ma narzeczoną.
Były facet Kwaśniewskiej oświadczył się Narzeczona Wojtka Szuchnickiego ma na imię Ania, jest wysoka i bardzo ładna Były narzeczony Oli Kwaśniewskiej - Wojtek Szuchnicki - podobno oświadczył się niedawno swojej dziewczynie. Ania dla Wojtka przeprowadziła się do Polski z USA. Ola Kwaśniewska wreszcie postanowiła wyjść za mąż. Szczęśliwym wybrankiem okazał się Kuba Badach. Nie jest on jednak pierwszym narzeczonym córki byłego prezydenta... Swego czasu głośno było o jej związku z Wojtkiem Szuchnickim. Jej były partner podobno oświadczył się niedawno swojej dziewczynie. Para pojawiała się wszędzie razem, a Ola Kwaśniewska z dumą nosiła na palcu pierścionek zaręczynowy, który przyjęła od Szuchnickiego. W mediach intensywnie spekulowano o dacie ślubu. Ola i Wojtek zapoznali nawet ze sobą swoich rodziców. Kwaśniewska jednak ciągle odwlekała decyzję o zamążpójściu i przekładała termin ceremonii. Wreszcie związek się skończył... Dzisiaj znów trwają spekulacje odnośnie jej ślubu, a Wojtek Szuchnicki nie pojawia się już w tabloidach. Co u niego słychać? Były narzeczony Oli Kwaśniewskiej ponoć nie wydaje się szczególnie przejęty jej planami. Ma własne. Jest często widywany w jednej z restauracji w Wilanowie, gdzie mieszka ze swoją wybranką. Dziewczyna ma na imię Ania, jest wysoka i bardzo ładna. By związać się z Wojtkiem przeprowadziła się do Polski z Nowego Jorku. Nasze źródło donosi, że Wojtek jest z nią szczęśliwy, a oboje myślą o ślubie. Ania z dumą nosi na palcu wielki pierścionek zaręczynowy... Mamy nadzieję, że nie zwleka z wypowiedzeniem sakramentalnego "tak" jak Ola.

Ola Kwaśniewska wreszcie postanowiła wyjść za mąż. Szczęśliwym wybrankiem okazał się Kuba Badach. Nie jest on jednak pierwszym narzeczonym córki byłego prezydenta... Swego czasu głośno było o jej związku z Wojtkiem Szuchnickim. Jej były partner podobno oświadczył się niedawno swojej dziewczynie.

PHOTO: DIGITAL/EAST NEWS WARSZAWA. 20.09.2008 TURNIEJ TANCA CIN CIN POLISH CUP 2008 N/Z:  OLA ALEKSANDRA KWASNIEWSKA WOJCIECH SZUCHNICKI

Para pojawiała się wszędzie razem, a Ola Kwaśniewska z dumą nosiła na palcu pierścionek zaręczynowy, który przyjęła od Szuchnickiego. W mediach intensywnie spekulowano o dacie ślubu. Ola i Wojtek zapoznali nawet ze sobą swoich rodziców.

Kwaśniewska jednak ciągle odwlekała decyzję o zamążpójściu i przekładała termin ceremonii. Wreszcie związek się skończył... Dzisiaj znów trwają spekulacje odnośnie jej ślubu, a Wojtek Szuchnicki nie pojawia się już w tabloidach. Co u niego słychać?

N/z Ola Kwasniewska z chlopakiem - Wojciechem Szuchnickim. Otwarcie pierwszego show roomu Chick&Prestige. Warszawa, Polska. 2007-03-14. fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM. Opening of Chick&Prestige show room. Warsaw, Poland. 2007-03-14. photo by Krzysztof Kuczyk/FORUM.

Były narzeczony Oli Kwaśniewskiej ponoć nie wydaje się szczególnie przejęty jej planami. Ma własne. Jest często widywany w jednej z restauracji w Wilanowie, gdzie mieszka ze swoją wybranką. Dziewczyna ma na imię Ania, jest wysoka i bardzo ładna. By związać się z Wojtkiem, przeprowadziła się do Polski z Nowego Jorku. Nasze źródło donosi, że Wojtek jest z nią szczęśliwy, a oboje myślą o ślubie. Ania z dumą nosi na palcu wielki pierścionek zaręczynowy... Mamy nadzieję, że nie zwleka z wypowiedzeniem sakramentalnego "tak" jak Ola :)

tommy

Zobacz także:

Ola Kwaśniewska będzie mieć na wieczorze panieńskim trzech striptizerów?

Ten mężczyzna SKRADŁ serce Oli Kwaśniewskiej! Kim jest Kuba Badach

Ola Kwaśniewska WYCHODZI ZA MĄŻ?!

Więcej o:
Komentarze (11)
Ola Kwaśniewska planuje ślub, a jej były narzeczony... niedawno się OŚWIADCZYŁ! Komu?
Zaloguj się
 • lena85

  Oceniono 44 razy 40

  "Jest często widywany w jednej z restauracji w Wilanowie, gdzie mieszka ze swoją wybranką". Mieszkają w restauracji?? ;)

 • cezar85

  Oceniono 10 razy 10

  z braku laku plotek nawet ze sprzątaczki u listonosza krawca dentysty najmana zrobi celebrytę

 • tatarr

  Oceniono 12 razy 10

  Nawet nie wiedziałem, że istnieje taki rodzaj gradacji człowieczeństwa jak "były narzeczony Kwaśniewskiej ?" Czy reprezentuje coś po za tym ?

 • mika17

  Oceniono 10 razy 8

  Pamietam tego faceta - zawsze sprawial wrazenie zachwyconego samym soba.

  Jezeli jego wybranka podziela jest nim rownie zachwycona, a sama nie jest zbyt absorbujaca, to beda zyli dlugo i szczesliwie.

 • nospam11

  Oceniono 18 razy 8

  Szczęśliwym wybrankiem, czy złapanym jeleniem?

 • ja5

  Oceniono 4 razy 4

  " ..z braku laku "- to dobry gołab na dachu niż wrobel w garści....

 • nitonisio

  0

  Ło matko..............nuuuuuuuuuuuuuda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX