"Przepis na życie" znika z anteny. Co dalej z popularnym serialem?

Szkoda.
"Przepis na życie" znika z anteny Co dalej z popularnym serialem? "Przepis na życie", cieszący się wyjątkową sympatią widzów, a także wysoką oglądalnością, znika na razie z anteny. Powód? Kryzys na rynku reklamowym. "Przepis na życie", cieszący się wyjątkową sympatią widzów, a także wysoką oglądalnością, znika na razie z anteny. Jak podają Wirtualne Media, powodem tej decyzji jest kryzys na rynku reklamowym. TVN-u najzwyczajniej w świecie nie stać na równoczesną emisję 3 dużych seriali, postawił więc na świeżynki: drugą serię "Prawa Agaty" i nową produkcję "Lekarze". Fani przygód Anki i Jerzego będą musieli dlugo poczekać - nowe odcinki pojawią się dopiero w marcu 2013 r. Czwarta seria ma być podobno ostatnią, zapowiada się jednak ciekawe: część zdjęć będzie realizowana w Toskanii. Może więc TVN zmieni jednak zdanie? Będziecie tęsknić za granymi przez Magdalenę Kumorek i Borysa Szyca postaciami? My na pewno. "Przepis na życie" to jeden z sympatyczniejszych seriali emitowanych ostatnio w telewizji, bez zbytniego zadęcia i na siłę kreowanych wątków. A Beatka grana przez Maję Ostaszewską po prostu wymiata! To nie pierwszy tytuł TVN-u, który znika z anteny jesienią. Niedawno głośno było o rezygnacji stacji z popularnego programu "Top Model. Zostań modelką". W ostatniej chwili ze współpracy wycofał się główny sponsor show o modelkach. Czy na pewno TVN dobrze robi, rezygnując ze swoich hitów?

"Przepis na życie", cieszący się wyjątkową sympatią widzów, a także wysoką oglądalnością, znika na razie z anteny. Jak podają Wirtualne Media, powodem tej decyzji jest kryzys na rynku reklamowym. TVN-u najzwyczajniej w świecie nie stać na równoczesną emisję 3 dużych seriali, postawił więc na świeżynki: drugą serię "Prawa Agaty" i nową produkcję: "Lekarzy".

Przepis na zycie; Borys Szyc - Jerzy, Magdalena Kumorek - Anka; Odcinek 02; 2011-06-14; Warszawa; fot. Lukasz Awruk/W-Impact

Fani przygód Anki i Jerzego będą musieli sporo poczekać - nowe odcinki pojawią się dopiero w marcu 2013 r. Czwarta seria ma być podobno ostatnią, zapowiada się jednak ciekawe: część zdjęć będzie realizowana w Toskanii. Może więc TVN zmieni jednak zdanie?

Przepis na zycie; Odcinek 01; 2010-12-20; Warszawa; Magdalena Kumorek - Anka; fot. Piotr Litwic/W-Impact

Będziecie tęsknić za granymi przez Magdalenę Kumorek i Borysa Szyca postaciami? My na pewno. "Przepis na życie" to jeden z sympatyczniejszych seriali emitowanych ostatnio w telewizji, bez zbytniego zadęcia i na siłę kreowanych wątków. A Beatka grana przez Maję Ostaszewską po prostu wymiata!

Przepis na zycie; Maja Ostaszewska - Beata, Piotr Adamczyk - Andrzej; Odcinek 09; 2011-08-10; Warszawa; Fot. Lukasz Awruk/W-Impact Przepis na ?ycie, sezon 2, Foto: TVN / Impact

To nie pierwszy tytuł TVN-u, który znika z anteny jesienią. Niedawno głośno było o rezygnacji stacji z popularnego programu "Top Model. Zostań modelką". W ostatniej chwili ze współpracy wycofał się główny sponsor show o modelkach. Myślicie, że TVN dobrze robi rezygnując ze swoich hitów?

Baisha

Zobacz także:

Edyta Olszówka wygląda wspaniale! Zobacz, jak się zmieniała!

One nie boją się odważnych scen... Wielkie gwiazdy NAGO na ekranach [WYNIKI]

Jak oni się kochają! Monika Richardson i Zbigniew Zamachowski na salonach nie szczędzą sobie UCZUĆ! [ZDJĘCIA]