Natalia Siwiec w telewizji śniadaniowej BEZ STANIKA. Ale ona ma PIERSI!

Miss Euro 2012 wkracza na salony z impetem i... bez bielizny. Program śniadaniowy za sprawą jej udziału należał do naprawdę gorących.
Natalia Siwiec bez stanika Miss Euro 2012 wkracza na salony z impetem i... bez bielizny Natalia Siwiec gościła ostatnio w "Pytaniu na śniadanie". Miss Euro 2012 wkracza na salony z impetem i... bez bielizny. Modelka pojawiła się studiu bez stanika Natalia Siwiec pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie" i jak zwykle wzbudziła wielkie zainteresowanie. Do tej pory mogliśmy jedynie przyglądać się gorącym sesjom zdjęciowym Miss Euro 2012. Tym razem piękność opowiedziała o sobie nieco więcej i zaprezentowała się w bardzo eleganckiej stylizacji. Jak się okazało, najsłynniejsza polska kibicka nie założyła stanika. Nie trudno było zauważyć, że pod luźną bluzką, z dość cienkiego materiału, wyraźnie odznaczały się sutki Siwiec. Nieczęsto można nazwać program śniadaniowy gorącym, ale akurat ten odcinek "Pytania na śniadanie", za sprawą gwiazdy Euro 2012, taki właśnie był. Siwiec nie była skrępowana swoim strojem, wręcz przeciwnie - czuła się bardzo swobodnie. Z resztą męskiej części zaproszonych do studia gości taka stylizacja z pewnością bardzo odpowiadała. Dało się zauważyć, ze Bohdan Łazuka był baaardzo zainteresowany Natalią. Dziwicie się?

Natalia Siwiec pojawiła się w programie "Pytanie na śniadanie" i jak zwykle wzbudziła wielkie zainteresowanie. Do tej pory mogliśmy jedynie przyglądać się gorącym sesjom Miss Euro 2012. Tym razem Natalia opowiedziała o sobie nieco więcej i zaprezentowała się w innej stylizacji. Jak się okazało, najsłynniejsza polska kibicka nie włożyła stanika.

N/z Natalia Siwiec - Miss Euro 2012 - Pytanie na sniadanie , Polska . 2012-07-12 fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM.

Nie trudno było zauważyć, że pod luźną bluzką, z dość cienkiego materiału, odznaczały się wyraźnie sutki Siwiec. Nieczęsto można nazwać program śniadaniowy gorącym, ale ten, właśnie za sprawą Natalii, z pewnością taki był.

N/z Karolina Wajda, Natalia Siwiec - Miss Euro 2012 , Bohdan Lazuka - Pytanie na sniadanie , Polska . 2012-07-12 fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM.

Natalia nie była skrępowana swoim strojem, wręcz przeciwnie - czuła się bardzo swobodnie. Męskiej części zaproszonych do studia gości taka stylizacja z pewnością bardzo się podobała. Bohdan Łazuka był bardzo zainteresowany Natalią. Dziwicie się?

natalia siwiec

W takim stroju widzimy Natalię Siwiec pierwszy raz, ale trzeba przyznać, że wyglądała naprawdę dobrze.

N/z Natalia Siwiec - Miss Euro 2012 - Pytanie na sniadanie , Polska . 2012-07-12 fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM.

I chętnie podkreślała brak bielizny.

natalia siwiec

Jak wam się podoba Natalia Siwiec w takim wydaniu?

N/z Natalia Siwiec - Miss Euro 2012 - Pytanie na sniadanie , Polska . 2012-07-12 fot. Krzysztof Kuczyk/FORUM.

 

Pat

Zobacz także:

Natalia Siwiec, Wojtek Szczęsny, Przemek Cypryański: ile mają WZROSTU?

Natalia Siwiec reklamuje kostiumy kąpielowe!

Natalia Siwiec o Playboyu: To była sesja NA MAKSA KIPIĄCA SEKSEM!

Więcej o:
Komentarze (24)
Natalia Siwiec w telewizji śniadaniowej BEZ STANIKA. Ale ona ma PIERSI!
Zaloguj się
 • jojojo

  Oceniono 20 razy 18

  czemu robi się z niej gwiadeczkę na siłę! gdzie nie spojrzeć to natalia to,natalia tamto... a i urody rewelacyjnej nie ma. czego to człek nie zrobi żeby mieć swoje pięć minut... czekamy na twoje występy na lodzie <jeśłi będą> z gwiazdami <jeśli będą> i ch*j wie gdzie jeszcze.

 • paola1900

  Oceniono 23 razy 17

  Ach ale ona ma piersi, szkoda tylko że silikonowe.

 • aksak

  Oceniono 20 razy 16

  Jak to z nikogo,można zrobić gwiazdę. Natalia wychodzi już z lodówki, a niczego sobą nie reprezentuje, poza urodą...którą notabene, ma zrobioną. Ot, Polska właśnie. Zamiast gwiazd - celebrycie, zamiast talentu - zrobione piersi. I promuje się to na każdym portalu. Masakra.

 • moonisia82

  Oceniono 18 razy 14

  A jakie ma miec?Zrobione to wygladaja!Najpierw piszecie ze zrobila sobie Cycki a teraz ze jakie ona ma cudowne te piersi?Debilizm

 • nospam11

  Oceniono 20 razy 12

  Nie wiem, dlaczego to robi, przecież nie musi już udowadniać, że jest puszczalską szmatą. To już wszyscy wiedzą!

 • anka61

  Oceniono 17 razy 11

  nie wiedziała co zrobić żeby znowu o niej pisać to pokazała cycki ..

 • truskawka099

  Oceniono 13 razy 11

  Hm ... a jakie silikonowe i nie swoje -.-

 • olalola

  Oceniono 15 razy 11

  ALE ONA MA PIERSI !!!!!- PRZEZ BLUZKE NAJWIECEJ WIDAC.....RZECZYWISCIE.....kazdy wie ze ma silikony.....i czym sie tu zachwycac ??? nie jedna ma ładniejsze i naturalne

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX