Gisele Bundchen NAGO w paryskim Vogue'u! Jakie ona ma CIAŁO!

Seksowna modelka pokazała się w wakacyjnej sesji.
Gisele Bundchen we francuskim "Vogue" Seksowna modelka w wakacyjnej sesji. Gisele Bundchen, najlepiej opłacana modelka na świecie, pojawiła się w gorącej sesji dla francuskiego wydania "Vogue". 31-letnia Brazylijka pozuje nago na plaży Gisele Bundchen, najsłynniejsza i najlepiej opłacana modelka na świecie, pojawiła się w gorącej sesji dla francuskiego "Vogue". 31-letnia brazylijska piękność pozuje nago na plaży. Jej opalone i smukłe ciało wygląda naprawdę doskonale. Bundchen nie schodzi z wybiegu już od kilkunastu lat. Cały czas ma mnóstwo propozycji współpracy od najlepszych projektantów i cenionych fotografów. Zdobywa nowe kontrakty m.in. u Versace, Givenchy i Salvatore Ferragamo. Modelka znajduje się w czołówce listy najbogatszych magazynu "Forbes" W tym roku zarobiła aż 45 milionów dolarów. Nic dziwnego... z takim ciałem.

Gisele Bündchen, najsłynniejsza i najlepiej opłacana modelka na świecie, pokazała się w gorącej sesji dla francuskiego Vogue'a. Brazylijska piękność nie schodzi z wybiegu już od kilkunastu lat. Cały czas ma mnóstwo propozycji współpracy od najlepszych projektantów i cenionych fotografów.

W wakacyjnej sesji 31-letnia Gisele pozuje nago na plaży. Na niektórych zdjęciach pojawiła się w skąpych strojach kąpielowych. Opalone i smukłe ciało modelki wygląda naprawdę doskonale.

Gisele Bundchen w plażowej sesji, Vogue Paris, czerwiec/lipiec 2012

Modelka, od siedmiu lat okupująca czołówkę listy najbogatszych magazynu "Forbes", zdobyła nowe kontrakty z m.in. Versace, Givenchy i Salvatore Ferragamo i zarobiła w tym roku aż 45 milionów dolarów. Nic dziwnego... z takim ciałem.

Gisele Bundchen w plażowej sesji, Vogue Paris, czerwiec/lipiec 2012

W gorącej sesji nie zabrakło również nieco bardziej nastrojowych i klimatycznych zdjęć.

Gisele Bündchen

Jak wam się podoba?

Pat

Zobacz także:

Gwiazdy BEZ MAKIJAŻU. Tak wyglądają na co dzień!

Jak Niemki przygotowują się do olimpiady? Pozują NAGO!

Ola Kwaśniewska będzie mieć na wieczorze panieńskim trzech striptizerów?