18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę

Jak Niemki przygotowują się do olimpiady? Pozują NAGO!

Zawodniczki olimpijskiej reprezentacji Niemiec na pewno zapewnią sobie w ten sposób głośny doping.

Przygotowania do letnich igrzysk olimpijskich w Londynie idą pełną parą. Przygotowują się organizatorzy, sędziowie... Zawodnicy i zawodniczki także. Reprezentantki Niemiec zrobiły sobie jednak małą przerwę w treningu. A może trenują właśnie w takich strojach? Piątka gorących dziewczyn zgodziła się na sesję do nowego wydania niemieckiego Playboy'a.

fot. playboy.de

Dzięki takim zdjęciom nawet oglądanie konkursu strzelania z łuku staje się ciekawe. Taką bowiem dyscyplinę uprawia śliczna Beate Gauss.

Beate Gauss

Angela Maurer z kolei jest pływaczką długodystansową. Oglądanie jej, jak pokonuje w wodzie 10 kilometrów po tej sesji dla wielu stanie się fascynujące.

Angela Maurer

W sesji wzięły także udział Christin Steuer (skoki do wody), Regina Segreeva (pływanie synchroniczne) i Christina Schütze (zawodniczka hokeja na trawie). Warto dodać, że roznegliżowane olimpijki nie po raz pierwszy pojawiają się na rozkładówkach. Cztery lata temu, przed igrzyskami w Pekinie, niemiecki Playboy zorganizował podobną sesję. Myślicie, że taka tradycja mogłaby przyjąć się i u nas?

tommy

Zobacz także:

Pamiętacie Danutę Lato? Jej WIELKIE PIERSI robiły furorę na Zachodzie... [ZDJĘCIA]
Najlepsze pupy gwiazd! Zobacz, kto ma najfajniejsze pośladki!
Laski z importu: oto GORĄCA dziewczyna piłkarza. Poznajcie Melissę Sattę!

Więcej o: