Ola Kwaśniewska będzie mieć na wieczorze panieńskim trzech striptizerów?

Koleżanki Oli szczegółowo zaplanowały dla niej wszystkie atrakcje.
Wieczór panieński Oli Ola Kwaśniewska będzie mieć na wieczorze panieńskim trzech striptizerów? Ola Kwaśniewska będzie mieć na wieczorze panieńskim trzech striptizerów? Koleżanki Oli szczegółowo zaplanowały dla niej wszystkie atrakcje. O ślubie Oli Kwaśniewskiej z Kubą Badachem robi się coraz głośniej. Jak nakazuje tradycja, stan panieński trzeba należycie pożegnać, najlepiej w jak najbardziej wymyślny i zapadający w pamięć sposób. Jak dowiedział się Se.pl, szkolne koleżanki Oli opracowały już szczegółowy plan na wieczór panieński Oli Kwaśniewskiej. Podobno zatrudniły aż trzech striptizerów, którzy będą uświetniać przyjęcie swoim zmysłowym tańcem. - Przed Olą będzie prężyć muskuły aż trzech nagich panów! Przystojni striptizerzy obiecali zabrać Olę w erotyczny świat fantazji i pobudzić jej najbardziej skryte pragnienia. Będą to na pewno niezapomniane wrażenia... - donosi gazeta. Wyobrażacie sobie córkę byłego prezydenta w towarzystwie roznegliżowanych panów? Nie jesteśmy pewni, czy wierzyć rewelacyjnym doniesieniom tabloidu.

O ślubie Oli Kwaśniewskiej z Kubą Badachem robi się coraz głośniej. Jak nakazuje tradycja, stan panieński trzeba należycie pożegnać, najlepiej w jak najbardziej wymyślny i zapadający w pamięć sposób.

Jak dowiedział się "Se.pl", szkolne koleżanki Oli opracowały już szczegółowy plan na wieczór panieński Oli Kwaśniewskiej. Podobno zatrudniły aż trzech striptizerów, którzy będą uświetniać przyjęcie swoim zmysłowym tańcem.

Przed Olą będzie prężyć muskuły aż trzech nagich panów! Przystojni striptizerzy obiecali zabrać Olę w erotyczny świat fantazji i pobudzić jej najbardziej skryte pragnienia. Będą to na pewno niezapomniane wrażenia... - donosi gazeta.


Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/wieczor-panienski-aleksandry-kwasniewskiej-striptizerzy-u-kwasniewskiej_268317.html
- donosi Super Express.

Wyobrażacie sobie córkę byłego prezydenta w towarzystwie roznegliżowanych panów?

Nie jesteśmy pewni, czy wierzyć rewelacyjnym doniesieniom tabloidu. Tak czy owak, żałujemy, że nas tam nie będzie:)

Baisha

Zobacz także:

Ten mężczyzna SKRADŁ serce Oli Kwaśniewskiej! Kim jest Kuba Badach

Piękni, seksowni i bogaci. Oto NAJGORĘTSZE pary Hollywood

Natalia Siwiec, Wojtek Szczęsny, Przemek Cypryański: ile mają WZROSTU?

Więcej o:
Komentarze (6)
Ola Kwaśniewska będzie mieć na wieczorze panieńskim trzech striptizerów?
Zaloguj się
 • kloceklego

  Oceniono 8 razy 6

  "Ola Kwaśniewska będzie mieć na wieczorze panieńskim trzech striptizerów?" - a wcale nie

  "Wyobrażacie sobie córkę byłego prezydenta w towarzystwie roznegliżowanych panów?" - nie muszę, mam normalne zdrowe życie

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 10 razy 6

  "Przystojni striptizerzy obiecali zabrać Olę w erotyczny świat fantazji i pobudzić jej najbardziej skryte pragnienia" - to Kuba Badach nie umie?

 • witek7205

  Oceniono 7 razy 5

  A plotek juz wali konia na sama mysl.

 • cosma

  Oceniono 10 razy 4

  A / bo / jej narzeczony - ma małego "malutkiego " - haha i to dlatego ... !!!

 • browaryr

  Oceniono 4 razy 2

  i zeby zapamietala to ja przeleca po razie-jak sie bawic to sie bawic!aaa jaaak...

 • stoma

  Oceniono 8 razy 2

  To zdjęcie w nagłówku obrabiane pewnie przez 10 osób aż takie ładne nie jest. Ja tam wolę Anię Przybylską choć nie wiem czyją jest córką. Bo poza tym, że Córką, to kim jest Ola Kwaśniewska?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX