Michał Figurski na imprezie. Humor mu dopisuje!

Byłego prezentera wspiera żona.
Michał Figurski na imprezie Byłego prezentera dzielnie wspiera żona. Michał Figurski po "aferze ukraińskiej" nie traci rezonu. Dziennikarz razem z żoną, pojawił się na imprezie "Ja, Motocyklista". Był uśmiechnięty i zrelaksowany Michał Figurski przeżywa teraz trudny okres. Niefortunny żart o Ukrainkach sprawił, że stał się w swojej branży wyrzutkiem... Twierdzi, że dostał już propozycje nowej pracy, ale nikt nie wie, na ile okazały się one satysfakcjonujące. Dziennikarz, w przeciwieństwie do współwinnego w całej aferze Kuby Wojewódzkiego, nie popadł chyba we frustrację. Figurski bywa na imprezach, jest wyluzowany i uśmiechnięty. Powodem jego dobrego nastroju jest zapewne ogromne wsparcie żony, Odety Moro. Na imprezie "Ja, Motocyklista" oboje bawili się świetnie i chętnie pozowali do zdjęć. Utrata pracy wiąże się oczywiście z drobnymi problemami finansowymi. Jak podaje "Party" - dziennikarz będzie musiał obejść się bez 350 tysięcy rocznie. Tyle właśnie zarabiał w radiu ESKA Rock. Póki co, konto Figurskiego z pewnością nie świeci pustkami.

Michał Figurski przeżywa teraz trudny okres. Niefortunny żart o Ukrainkach sprawił, że stał się w swojej branży wyrzutkiem... Twierdzi, że dostał już propozycje nowej pracy, ale nikt nie wie, na ile satysfakcjonujące się okazały.

Figurski Michal, Saleta Przemyslaw Przemek

Mimo to Figurski nie pokazuje po sobie takiej frustracji jak współwinny tej aferze Wojewódzki. Bywa na imprezach, jest wyluzowany i uśmiechnięty. Powodem jego dobrego nastroju jest zapewne ogromne wsparcie żony.

Michał Figurski

Na imprezie "Ja, Motocyklista" oboje bawili się świetnie i chętnie pozowali do zdjęć. Utrata pracy wiąże się oczywiście z drobnymi problemami finansowymi. Na koncie Michała Figurskiego z pewnością nie świeci pustkami, ale - jak podaje "Party" - dziennikarz będzie musiał obejść się bez 350 tysięcy rocznie. Tyle właśnie zarabiał w radiu ESKA Rock.

Figurski Michal, Moro Figurska Odeta motor

Mau

Zobacz także:

Niemiecka prasa pisze o Wojewódzkim i Figurskim.

Wojewódzki i Figurski WYLECIELI z pracy! Kto ich broni, a kto krytykuje?

Ciąg dalszy afery "UKRAIŃSKIEJ": Wojewódzki się tłumaczy, Figurski STRACIŁ PRACĘ!

Więcej o:
Komentarze (2)
Michał Figurski na imprezie. Humor mu dopisuje!
Zaloguj się
  • nospam11

    Oceniono 3 razy 3

    Mimo wszystko dość głupawy gość. Ale szołbiz takich potrzebuje, więc robotę znajdzie.

  • weronkasoffia

    Oceniono 2 razy 2

    rozumiem,żona musi trwać nawet przy takim mężu ale nie dajmy mu sympatii i nie słuchajmy go,bo nie zasługuje na to

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX