Penélope Cruz spodziewa się DRUGIEGO dziecka?!

Krążą takie plotki.
Penelope Cruz znów zostanie mamą? Podobno muza Almodovara spodziewa się drugiego dziecka Penelope Cruz spodziewa się drugiego dziecka - twierdzi hiszpański "Espejo Publico". Jej bliski przyjaciel zdradził, że gwiazda jest w trzecim miesiącu ciąży Penelope Cruz i jej partner Javier Bardem spodziewają się drugiego dziecka?! Takie informacje ujawnili właśnie dziennikarze z hiszpańskiego programu telewizyjnego "Espejo Publico". Podobno bliski przyjaciel pary zdradził im, że Cruz jest już w trzecim miesiącu ciąży. Sensacyjną informację potwierdził również człowiek, który niedawno współpracował z Hiszpanką. Sama Penelope nie komentuje na razie tych rewelacji. Milczy także jej partner Javier Bardem. Aktorska para ma już jedno wspólne dziecko, 17-miesięcznego Leonarda. Cruz opiekuje się teraz synkiem i większość czasu w domu, więc jest praktycznie nieodstępna dla mediów. W ostatnich wywiadach Cruz mówiła, że bycie matką to jej zdaniem niesamowite doświadczenie: - Jestem gospodynią domową i to jest najlepsza rzecz, jaka może być na świecie - mówiła aktorka. Czy mały Leonardo będzie miał już za niedługo brata lub siostrę? Dowiemy się za parę miesięcy!

38-letnia aktorka spodziewa się drugiego dziecka?! Tak przynajmniej twierdzi hiszpański program telewizyjny "Espejo Publico". Podobno dostali tę wiadomość od bliskiego przyjaciela pary, który zdradził, że Cruz jest już w trzecim miesiącu ciąży.

Informację również potwierdził wtajemniczony, który właśnie pracował z Hiszpanką. Sama Penélope nie komentuje na razie tych rewelacji. Milczy także Javier Bardem.

Aktorska para ma już jedno wspólne dziecko, 17-miesięcznego Leonarda. Cruz spędza większość czasu w domu, by opiekować się synkiem.

W ostatnich wywiadach Cruz mówiła, że bycie matką to niesamowite doświadczenie:

Jestem gospodynią domową i to jest najlepsza rzecz, jaka może być na świecie - mówi Cruz. - Wiem jak gotować i robię to codziennie.

Czy mały Leonardo będzie miał już za niedługo brata lub siostrę? Dowiemy się za parę miesięcy!

 

Kai

Zobacz także:

Magda Gessler obchodziła urodziny na planie MasterChef! Był szampan, tort i 100 uczestników programu!

Tom Cruise za wszelką cenę chce wprowadzić Suri w scjentologię!