Kinga Rusin CHWALI SIĘ wynikami egzaminów swojej córki!

Prezenterka pisze o swoich prywatnych sprawach.

Po długiej przerwie Kinga Rusin znowu uaktywniła się w sieci. Na jej blogu z datą 9 lipca pojawił się nowy wpis, w którym znana z zamiłowania do sportu prezenterka w bardzo wylewny sposób gratuluje Agnieszce Radwańskiej starcia z Sereną Wiliams. Nie to jednak przykuło naszą uwagę. Pod koniec zamieszczonego przez siebie tekstu Rusin tłumaczy się z powodu swojej długiej nieobecności. Okazało się, że głowa prowadzącej "Dzień Dobry TVN" ostatnio zaprzątnięta była sprawami jej córki.

Przepraszam też, że tak długo milczałam. Liczę na wyrozumiałość i mam nadzieję, że wszyscy, którzy musieli przeżyć egzaminy swoich dzieci do liceum mnie zrozumieją. Nie mogłam na niczym się skoncentrować. Teraz już w naszym szkolnym życiu  jest spokojniej. Egzaminy zdane i wybory dokonane. Mam nadzieję, że właściwe A ja mogę wrócić do mojego bloga;-) - wyznaje prezenterka.

Kinga Rusin

Rozumiemy dumę matki z osiągnięć swojej pociechy, ale po co zaraz przepraszać?

Kinga Rusin

No cóż, w tej sytuacji nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować jej córce sukcesów w nauce ;)

Alex

Zobacz także:

Ten mężczyzna SKRADŁ serce Oli Kwaśniewskiej! Kim jest Kuba Badach

Iwona Węgrowska EKSPONUJE biust na plaży w Międzyzdrojach

Agnieszka Radwańska - WICEMISTRZYNI Wimbledonu. Jak wyglądała jej droga do sukcesu?

Więcej o:
Komentarze (29)
Kinga Rusin CHWALI SIĘ wynikami egzaminów swojej córki!
Zaloguj się
 • kiciar

  Oceniono 40 razy 36

  Ale gdzie ona napisała że egzaminy córka zdała bardzo dobrze.? Napisała tylko że zdała.

 • koja

  Oceniono 41 razy 9

  Z tego co wiem, do liceum potrzebne są wyniki z testów i świadectwo ukończenia gimnazjum. O egzaminach nic mi nie wiadomo. Chyba, że to jakieś "wyjątkowe" liceum.

 • cosma

  Oceniono 21 razy 9

  Pewno - inteligencja - po tatusiu , a uroda - po mamusi !!! / albo odwrotnie - jak kto woli !!! / haha

 • nawia

  Oceniono 13 razy 7

  Pani Kingo, mam nadzieję, że córka pomoże Pani w podszlifowaniu interpunkcji. Przecinki! Przecinki się kłaniają i to w kilku miejscach.

 • 2plus2to5

  Oceniono 13 razy 3

  Aleks - Ty jestes nowy praktykant i nikt Cie nie uprzedzil, o Pani Rusin mozna pisac tylko dobrze, a nie takie teksty sypiesz.
  " Rozumiemy dumę matki z osiągnięć swojej pociechy, ale po co zaraz przepraszać?" czy tez
  " Nie mogłam na niczym się skoncentrować."- znaczy co " Dzien dobry TVN " prowadzila nie skoncentrowana - to program "pelkno- koncentracyjny" dla pani Kingi.Dlaczego to pisze ,bo kolega moj Browaryr ma smutne doswiadczenia - tez poszedl po bandzie i troche " wyartykulowal " walory pani Rusin .Skonczylo sie dwudniowym zakazem pisania na Plotku. Pamietaj ostrzegalem.
  ps. sam art. jest o niczym ale zawsze cos mozna wymyslec hahah.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 16 razy 2

  A do którego liceum zdawała te egzaminy wstępne? Szczegóły poproszę.

 • xyzv

  Oceniono 5 razy -1

  @schabowy
  napisała może niezbyt precyzyjnie, ale każdy kto miał do czynienia z rekrutacją do liceum w tym roku, wie o co chodzi. Można było dostać max 200 pkt , za egz. gimn - 100 pkt, 72 za oceny z 4 przedmiotów zależnych od liceum, które się wybrało, 6 za świadectwo, 13 za laureata konkursu, ze 3 za wolontariat itd itp. Te 156 pkt Annie to całkiem dobry wynik, mogła mieć tak z 80 pkt z egz.gimn i sporo piątek na świadectwie plus jakieś inne osiągnięcia- gratulacje Annie! strasznie się ciebie czepiają a tak Ci dobrze poszło:)

 • grzesio123

  Oceniono 6 razy -2

  Gratulacje! No to kopać rowów już nie będzie trzeba. Teraz czeka zmywak w Anglii, a po studiach, to hoho.

 • agora7

  Oceniono 31 razy -9

  Takie informacje doceni tylko ten, kto wie co znaczy dobra szkoła i ile trzeba pracować, żeby się w takiej znaleźć. Więc na takie tam dywagacje niedouków, że to nie jet wazne i wystarcza wyniki testów i śwuiadectw ukończenia - nie ma co zwracać uwagi. W małych miastach, gdzie do wyboru jest tylko jedna szkoła tak pewnie jest.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX