Katie Holmes i Tom Cruise nie są już małżeństwem. Zawarli ugodę!

Zaledwie dwa tygodnie po złożeniu papierów rozwodowych przez Katie Holmes, była gwiazdorska para doszła do porozumienia.

Zaledwie dwa tygodnie po złożeniu papierów rozwodowych przez Katie Holmes, była gwiazdorska para doszła do porozumienia. Prawnik Holmes, Jonathan Wolfe, potwierdził zawarcie ugody między aktorami magazynowi "People":

Umowa została podpisana i sprawę zakończono - mówi Wolfe. - Cieszymy się. Życzymy Katie wszystkiego dobrego, bo rozpoczyna nowy rozdział w życiu.

Nie obyło się też bez ciepłych pod adresem prawników Toma.

Dziękujemy adwokatom Toma za profesjonalizm i pracowitość, bez której by nie doszło do zgody i zamknięcia sprawy w tak szybkim czasie.

Dennis Wasser, prawnik Cruisa, osobno udzielił wywiadu, również wyrażając ulgę.

Wszyscy jesteśmy szczęśliwi, że to już koniec. Życzymy każdemu jak najlepiej.

Cruise i Holmes nie komentują sprawy. Wcześniej zapowiadali, że koncentrują się na szczęściu wspólnej córki, Suri Cruise.

Będziemy razem działać jako rodzice, aby zapewnić naszej córce spokojne i normalne życie. Nawzajem będziemy siebie szanować jako matka i ojciec Suri - czytamy w oświadczeniu przedstawicieli Holmes i Cruise'a, Nanci Ryder oraz Amandy Lundberg.

Katie zamieszkała z córką w apartamencie w Nowym Yorku. Jesienią aktorka chcę posłać dziecko do prywatnej szkoły na Manhattanie. Do tej pory Suri uczyła się w domu.

Według ugody Suri będzie więcej czasu spędzała z mamą, ale ojciec też może się z nią widywać. Cruise ma jeszcze dwoje adoptowanych dzieci ze związku z Nicole Kidman: 17-letniego Connora i 19-letnią Bellę. Mieszkają z ojcem Los Angeles.

Kai

Lata wspólnego życia i chwila, by wszystko prysło...

Zobacz także:

Katie Holmes zabrała małą Suri na lody. W środku nocy!

Tom Cruise najlepiej opłacanym aktorem [RANKING]

Tom Cruise i Katie Holmes się rozwodzą!

Więcej o: