Od zdjęć z gwiazdami do własnego talk-show. Zobacz, kim jest Łukasz Jakóbiak

"20m2 Łukasza" to nowe zjawisko w polskim internecie.

Jakiś czas temu na Youtubie pojawił się pierwszy odcinek talk-show "20m2 Łukasza". Prowadzi go Łukasz Jakóbiak.

Łukasz Jakóbiak

Łukasz Jakóbiak swoją przygodę z show-biznesem rozpoczął ciekawie. Robił sobie zdjęcia z gwiazdami takimi jak Celine Dion czy Emmanuelle Seigner. Z niektórymi udało mu się nawet zamienić kilka słów. Zaczął pojawiać się także na imprezach, gdzie bywały nasze rodzime gwiazdy. Z wieloma od razu nawiązał kontakt.

Miałem okazję spotykać wielkie gwiazdy, zazwyczaj z nimi rozmawiałem, te osoby poza kamerami są naturalne, są sobą. Chciałem pokazać więcej takich gwiazd właśnie w takim świetle. Stąd moje rozmowy w 20m2 - mówi nam gospodarz talk-show.

Łukasz Jakóbiak, celine dion

Rozmowy nie odbywają się w studiu, lecz w 20-metrowej kawalerce Łukasza. Oczywiście nie ukrywa on, że marzy o karierze w telewizji. To uparciuch, więc kto wie. Może mu się uda:)

Łukasz Jakóbiak

W tej kameralnej scenografii Jakóbiakowi udaje się namówić polskie gwiazdy do osobistych zwierzeń. Czyżby celebryci tracili czujność, kiedy wokół nich nie ma wielkich lamp i kamer, a zamiast tego jest Iphone i domowa herbata?

Łukasz Jakóbiak, Emmanuelle Seigner

Apetyt młodego dziennikarza rośnie. Jak sam mówi w najbliższej przyszłości zamierza także zapraszać do siebie zagraniczne gwiazdy.

Nie ukrywam, że z Celine Dion i Emmanuelle Seigner chętnie porozmawiam w 20m2. Wiem, że kiedyś zaproszę także inne zagraniczne gwiazdy do talk-show. Kwestia czasu.

Póki co odwiedzili go Diablo Włodarczyk, Ola Kwaśniewska, Natalia Lesz czy Patrycia Kazadi. Z odcinka na odcinek liczba odsłon 20m2 Łukasza rośnie. Program zwrócił również uwagę Kuby Wojewódzkiego. W felietonie w Polityce, pisze:

Jest mała iskierka nadziei na przekazanie pałeczki następnym pokoleniom. Pojawił się drugi po Piotrze Kędzierskim autor, który kuma, o co chodzi w talk-show. To Łukasz Jakóbiak, który w internecie prowadzi program "20 metrów kwadratowych Łukasza".

Będziemy bacznie przyglądać się pracy Łukasza i donosić o jego sukcesach. Jesteśmy też ciekawi Waszej opinii o talk-show w kawalerce. Głosujcie!

 

zuz

Zobacz także:

NAJSEKSOWNIEJSZĄ dziewczyną piłkarza jest... FINAŁOWE GŁOSOWANIE!

To ona wywołała sensację na imprezie Playboya! Kim jest dziewczyna, która pokazała prawie wszystko?

Agnieszka Szulim, Tom Cruise, Johnny Depp... Najbardziej SZOKUJĄCE rozstania ostatnich miesięcy [RANKING]

Czy podoba Ci sie 20m2 Łukasza?