Dobre ROKOWANIA Wiśniewskiego. Lekarze nie znaleźli przerzutów

Stan wokalisty na szczęście jest lepszy, niż myślano na początku.
Dobre rokowania Wiśniewskiego Stan wokalisty na szczęście jest lepszy, niż myślano na początku. Michał Wiśniewski niedawno ogłosił na swoim Facebooku, że lekarze znaleźli u niego raka. Stan wokalisty na szczęście jest lepszy, niż myślano na początku. Michał Wiśniewski nieźle nastraszył wszystkich swoich fanów. Niedawno ogłosił na swoim Facebooku, że lekarze znaleźli u niego raka. Lider Ich Troje obawiał się, że diagnoza będzie miała wpływ na jego plany małżeńskie. Mimo choroby, ślub z Dominiką Tajner-Idzik doszedł do skutku, a narzeczona Michała ponoć nawet przez chwilę nie dopuszczała do siebie myśli, że ceremonia miałaby zostać odwołana. Para pobrała się w sobotę 30 czerwca. Najnowsze "Twoje Imperium" donosi, że tuż przed ślubem Wiśniewski dostał dobrą informację od opiekujących się nim lekarzy. Wstępne badania nie ujawniły przerzutów nowotworu. - Oboje odetchnęliśmy z ulgą, bo najgorsze, co człowiekowi może się przydarzyć, to niepewność - mówi żona piosenkarza. - Teraz już wiemy, że rokowania nie są takie złe i Michał ma ogromne szanse wyzdrowieć. - po czym dodaje: Jesteśmy pełni nadziei, że wszystko będzie dobrze. Dlatego nie odwołaliśmy ślubu, chociaż bliscy nas do tego namawiali. Lekarze nie widzieli jednak przeciwwskazań - wyznała Tajner-Idzik. Za trzy miesiące Michała Wiśniewskiego czeka kolejna tura badań. Trzymamy kciuki za jego zdrowie!

Michał Wiśniewski nieźle nastraszył wszystkich swoich fanów. Niedawno ogłosił na swoim Facebooku, że lekarze znaleźli u niego raka.

Lider Ich Troje obawiał się, że diagnoza będzie miała wpływ na jego plany małżeńskie. Mimo choroby, ślub z Dominiką Tajner-Idzik doszedł do skutku, a narzeczona Michała ponoć nawet przez chwilę nie dopuszczała do siebie myśli, że ceremonia miałaby zostać odwołana. Para pobrała się w sobotę 30 czerwca.

Wisniewski Michal slub, Tajner Idzik Dominika, Terentiew Nina

Najnowsze "Twoje Imperium" donosi, że tuż przed ślubem Wiśniewski dostał dobrą informację od opiekujących się nim lekarzy. Wstępne badania nie ujawniły przerzutów nowotworu.

Oboje odetchnęliśmy z ulgą, bo najgorsze, co człowiekowi może się przydarzyć, to niepewność - mówi żona piosenkarza. - Teraz już wiemy, że rokowania nie są takie złe i Michał ma ogromne szanse wyzdrowieć. - po czym dodaje: Jesteśmy pełni nadziei, że wszystko będzie dobrze. Dlatego nie odwołaliśmy ślubu, chociaż bliscy nas do tego namawiali. Lekarze nie widzieli jednak przeciwwskazań.

Za trzy miesiące Michała Wiśniewskiego czeka kolejna tura badań. Trzymamy kciuki za jego zdrowie!

tommy

Zobacz także:

Wiśniewski i Tajner-Idzik stanęli na ślubnym kobiercu! Jak przebiegała cała ceremonia? [ZDJĘCIA]

Michał Wiśniewski ZNOWU wziął ślub! Kto pojawił się na imprezie?

Michał Wiśniewski płacze na wizji! Opowiada o ślubie, chorobie i Grycankach!