To DLA NIEJ Johnny Depp rzucił Vanessę Paradis!

Wieloletni związek aktorskiej pary rozpadł się z powodu starego jak świat... Zdrada! Aktor odszedł od Vanessy, bo poznał inną, młodszą kobietę.
Dla niej Depp rzucił Vanessę Paradis Aktor odszedł od Vanessy, bo poznał inną, 25-letnią Amber Heard Wieloletni związek Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis rozpadł się z powodu starego jak świat. Zdrada! Aktor odszedł od Vanessy, bo poznał inną, młodszą kobietę. Od dawna mówiło się, że w związku Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis dzieje się źle. Para nie pokazywała się razem. Depp wrócił do dawnych przyzwyczajeń i więcej czasu spędzał na imprezach w Los Angeles niż z rodziną. Wszystko przez pewną piękną blondynkę o urodzie, jak sam mówi Depp, "aktorek ze starego Hollywoodu". Amber Heard to 25-latka, która może poszczycić się ciałem seksbomby i miejscem w rankingach najgorętszych kobiet. Jakiś czas temu fotoreporterzy zauważyli, ze piękna Amber wchodzi na pokład prywatnego samolotu gwiazdora. Pojawiły się plotki, że aktor ma z nią romans. Amber z pewnością nie zauroczyła Deppa swoim talentem. Do tej pory zagrała jedynie w kilku filmach i to drugoplanowe role. Być może aktorka liczy, że u boku jednego z najlepszych aktorów rozwinie skrzydła. Seksowna blondynka słynie raczej ze swojej słabości do broni, dużych samochodów i... kobiet. Aktorka publicznie przyznała, że jest biseksualistką. - Mam udane związki i z kobietami, i z mężczyznami. Płeć jest nieważna. Liczy się człowiek - wyznała dwa lata temu na jednej z imprez, na której pojawiła się ze swoją partnerką. Teraz z pewnością dla Amber najbardziej liczy się Depp, którego poznała już trzy lata temu na planie "Dziennika zakrapianego rumem". Przyznała, że praca z aktorem była najważniejszym doświadczeniem w jej życiu. Aktualnie aktorka towarzyszy Deppowi na planie jego nowego filmu w Nowym Meksyku. Podobno para nie rozstaje się ze sobą nawet na krok, a Depp obsypuje nową partnerkę prezentami. Ostatnio kupił jej rumaka. Trzeba przyznać, że to dość oryginalny prezent i Amber była z niego bardzo zadowolona. Aktor chce też zachować dobre stosunki z żoną, której zaproponował w ramach przeprosin niezłą sumkę - 125 milionów dolarów.

amber heard

Od dawna mówiło się, że w związku Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis dzieje się źle. Para nie pokazywała się razem. Depp wrócił do dawnych przyzwyczajeń i więcej czasu spędzał na imprezach w Los Angeles niż z rodziną. Wszystko przez pewną piękną blondynkę o urodzie, jak sam mówi Depp, "aktorek ze starego Hollywoodu". Amber Heard to 25-latka, która może poszczycić się ciałem seksbomby i miejscem w rankingach najgorętszych kobiet.

01/14/2012 - Amber Heard - The Art of Elysium 5th Annual

Jakiś czas temu fotoreporterzy zauważyli, ze piękna Amber wchodzi na pokład prywatnego samolotu gwiazdora. Pojawiły się plotki, że aktor ma z nią romans. Amber z pewnością nie zauroczyła Deppa swoim talentem. Do tej pory zagrała jedynie w kilku filmach i to drugoplanowe role. Być może aktorka liczy, że u boku jednego z najlepszych aktorów rozwinie skrzydła. Seksowna blondynka słynie raczej ze swojej słabości do broni, dużych samochodów i... kobiet.

11/03/2011 - Johnny Depp and Amber Heard -

Aktorka publicznie przyznała, że jest biseksualistką. Na jednej z imprez, na której pojawiła się ze swoją partnerką dwa lata temu, wyznała:

Mam udane związki i z kobietami, i z mężczyznami. Płeć jest nieważna. Liczy się człowiek.

Teraz z pewnością dla Amber najbardziej liczy się Depp, którego poznała już trzy lata temu na planie "Dziennika zakrapianego rumem". Przyznała, że praca z aktorem była najważniejszym doświadczeniem w jej życiu. Jak się okazało, znajomość się nie skończyła:

Jest wspaniały, to wyjątkowa osoba - powiedziała.

05/07/2012 - Amber Heard -

Aktualnie aktorka towarzyszy Deppowi na planie jego nowego filmu w Nowym Meksyku. Podobno para nie rozstaje się ze sobą nawet na krok, a Depp obsypuje nową partnerkę prezentami. Ostatnio kupił jej rumaka. Trzeba przyznać, że to dość oryginalny prezent i Amber była z niego bardzo zadowolona. Aktor chce też zachować dobre stosunki z żoną, której zaproponował w ramach przeprosin niezłą sumkę - 125 milionów dolarów.

12/04/2011 - Amber Heard - The Trevor Project's 2011 Trevor Live! - Arrivals - The Hollywood Palladium - Los Angeles, CA, USA - Keywords: Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Andrew Evans / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Pat

Zobacz także:

Casillas całuje Sarę, Torres przytula swoje dzieci. Hiszpanie świętują na boisku z rodzinami

Słodki Chris Brown, ciemnowłosa Shakira i niewinna Gaga... Tak zagraniczne gwiazdy wyglądały w dzieciństwie!

OTO ZWYCIĘZCY EURO 2012! Zobaczcie, co robią hiszpańscy piłkarze, gdy nie są na boisku! [FOTO]

Więcej o:
Komentarze (41)
To DLA NIEJ Johnny Depp rzucił Vanessę Paradis!
Zaloguj się
 • mieetek

  Oceniono 51 razy 43

  Kolejny starzejący się lowelas wyszedł na głupka. No ale pieniądze rozumu nie dodają. Raczej zabierają. Jak tacy kretyni później patrzą w oczy swoim dzieciom?

 • wyczesanazyta

  Oceniono 64 razy 42

  Kolejny przykład na to, że facet to jednak ŚWINIA. Wiekszość, to puste łby, którymi rządzi kutafon.

 • nospam11

  Oceniono 48 razy 30

  Kolejny któremu fiutek rozum przesłonił.

 • b.szkrab

  Oceniono 29 razy 21

  Głupek.

 • koja

  Oceniono 29 razy 19

  Oj Johnny, Johnny. Czym ty myślisz?

 • belial26

  Oceniono 25 razy 17

  Johnny,mam nadzieję,że to chwilowe zaćmienie umysłu...Wracaj szybko do rzeczywistości i do swojej rodziny.

 • art_102

  Oceniono 17 razy 13

  Mechanizm "kolejnych onych" jest zazwyczaj taki, ze albo to klon, albo przeciwieństwo. Deep poszedł w to drugie, ta ma cyc i spory tyłek, ale kolejna pewnie będzie znowu "suchotnicą". Z kolejnymi "onymi" bywa podobne, kobiety po samcu, rzucają sie w ramiona ciepłego intelektualisty, zeby jednak po pewnym czasie stwierdzić, ze na dłużej ich to nie kręci, ale duszę mają podratowaną... Tak to sie kręci ten nasz erotyczno-uczuciowy świat.

 • oloros

  Oceniono 16 razy 12

  sliczna ale podobnie jak wiele jej podobnych zrobi wszystko dla kariery
  Deep jest tylko następnym krokiem
  talent dziewczyna tez ma a w Piekielnej zemscie zagrala brawurowo
  wszystko zrobia dla pieniedzy a jak juz maja te pieniądze to zostaje jeszcze slawa slawa i kariera - Deep wyraznie je w =tym pomoze

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX