Agnieszka Szulim ROZSTAŁA SIĘ z mężem!

Zaskoczeni?
Agnieszka Szulim rozstała się z mężem Para zakończyła swoje małżeństwo. Agnieszka Szulim i Adam Badziak postanowili zakończyć swój prawie ośmioletni związek - podaje magazyn "Flesz". Jak twierdzi informator, rozstali się w zgodzie Agnieszka Szulim i Adam Badziak postanowili zakończyć swój prawie ośmioletni związek - podaje magazyn "Flesz". Tym razem najprawdopodobniej obędzie się bez walki o majątek i publicznego prania brudów. Jak twierdzi informator pisma, rajdowiec i prezenterka rozstali się w zgodzie. Szulim specjalnie dla męża powiększyła sobie biust, a dzisiaj para nie widzi wspólnej przyszłości. Na razie żadna ze stron nie złożyła pozwu rozwodowego, ale to podobno kwestia czasu. Informator pisma twierdzi, że małżeństwo rozstało się w przyjaźni i nie zamierzają walczyć między sobą o dom w Milanówku. "Nie ma mowy o żadnych zdradach! Ani Adam, ani Aga nie mają nikogo i na razie na pewno nie będą chcieli mieć. Oboje doszli do wniosku, że tak będzie lepiej. Ich uczucie po prostu się skończyło" - twierdzi informator. Czyżby przyczyną rozstania był problem, o którym sama Szulim wspominała już dawno? Mąż marzył o dziecku i naciskał żonę, aby wreszcie zdecydowała się na powiększenie rodziny. Szulim nie chciała podejmować takiej decyzji i postawiła na karierę. Stwierdziła, że nie jest maszynką do rodzenia dzieci. Szulim i Badziak poznali się w 2005 roku w jednym z klubów. Na małżeństwo zdecydowali się trzy lata później.

Agnieszka Szulim i Adam Badziak postanowili zakończyć swój prawie ośmioletni związek - podaje magazyn "Flesz". Tym razem najprawdopodobniej obędzie się bez walki o majątek i publicznego prania brudów. Jak twierdzi informator pisma, rajdowiec i prezenterka rozstali się w zgodzie.

Szulim specjalnie dla męża powiększyła sobie biust, a dzisiaj para nie widzi wspólnej przyszłości. Na razie żadna ze stron nie złożyła pozwu rozwodowego, ale to podobno kwestia czasu. Informator pisma twierdzi, że małżeństwo rozstało się w przyjaźni i nie zamierzają walczyć między sobą o dom w Milanówku.

Nie ma mowy o żadnych zdradach! Ani Adam, ani Aga nie mają nikogo i na razie na pewno nie będą chcieli mieć. Oboje doszli do wniosku, że tak będzie lepiej. Ich uczucie po prostu się skończyło - twierdzi informator.

Czyżby przyczyną rozstania był problem, o którym sama Szulim wspominała już dawno? Mąż marzył o dziecku i naciskał żonę, aby wreszcie zdecydowała się na powiększenie rodziny. Szulim nie chciała podejmować takiej decyzji i postawiła na karierę. Stwierdziła, że nie jest maszynką do rodzenia dzieci.

Szulim i Badziak poznali się w 2005 roku w jednym z klubów. Na małżeństwo zdecydowali się trzy lata później.

Szulim Agnieszka maz

Fajna para. Spodziewalibyście się tego?

Pat

Zobacz także:

Agnieszka Szulim SZCZĘŚLIWA w "Pytaniu na śniadanie". Najgorsze minęło!

Gwiazdy NIE SĄ wcale takie idealne. Cellulit ATAKUJE na salonach!

Dereszowska i Szulim w takiej samej sukience. Która lepiej?

Więcej o:
Komentarze (30)
Agnieszka Szulim ROZSTAŁA SIĘ z mężem!
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 37 razy 23

  Biust powiększyła, ale rodziny nie chce powiększyć. Widać normalny facet nie dla niej.

 • o_retyy

  Oceniono 42 razy 18

  Zostanie na starość sama ze sztucznymi cyckami i będzie płakać do swojego pomarszczonego oblicza w lustrze...

 • cosma

  Oceniono 31 razy 17

  6-7-8 - to reguła !!!/ jeżeli chodzi o rozwody/ !

  Teraz będzie mogła - jarać do woli!!!

 • cholera

  Oceniono 24 razy 14

  Biorę go, jest fajny.

 • stefanek

  Oceniono 19 razy 11

  Wreszcie facet przejrzal na oczy.........

 • kol.3

  Oceniono 26 razy 10

  Wymienił ją na model niećpający? I słusznie.

 • wilkowiecko

  Oceniono 7 razy 7

  "Jak twierdzi informator pisma, rajdowiec i prezenterka rozstali się w zgodzie."

  Biegi jej nie wchodziły, podwozie miała uszkodzone, czy miała zbyt duże spalanie ???
  (Tyn informator to biegły z "Listy Wildsztajna" ???)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX