Zmarła babcia Rihanny. Czy gwiazda przesadziła zamieszczając te zdjęcia...?

Artystka poinformowała o tym przykrym wydarzeniu na swoim Twitterze.
Zmarła babcia Rihanny Artystka poinformowała o tym przykrym wydarzeniu na swoim Twitterze. Rihanna przeżywa ciężkie chwile. W sobotę zmarła jej ukochana babcia. 88-letnia Clara Brathwaite chorowała na raka. Artystka poinformowała o tym na Twitterze Rihanna przeżywa teraz bardzo ciężkie chwile. W sobotni wieczór zmarła jej ukochana babcia. 88-letnia Clara Brathwaite od miesięcy chorowała na raka. Gwiazda wielokrotnie podkreślała, jak świetny kontakt ma ze swoją "Gran Gran DOLLY", jak ją nazywała. Na jej profilu wielokrotnie pojawiały się ich wspólne urocze zdjęcia. Piosenkarka była wyraźnie szczęśliwa w jej towarzystwie. Rihanna, mieszkająca na stałe w Kalifornii, w piątek przyleciała na rodzinny Barbados. Gdy dowiedziała się o pogarszającym stanie zdrowia babci, nie zastanawiała się długo i po prostu wsiadła w samolot. Piosenkarka zdążyła się z nią pożegnać. Wokalistka znana z uzależnienia od Twittera i Instagrama, nie wahała podzielić się tą przykrą informacją ze swoimi fanami. "Do widzenia #grangranDOLLY, odpoczywaj, zanim się zobaczymy" - napisała. Jej żałoba objawiła się również w inny sposób. Rihanna w sieci udostępniła wiele zdjęć babci sprzed i w trakcie choroby. Strata tak bliskiej osoby musiała być niewątpliwie ogromnym ciosem dla młodej artystki. Tym bardziej, że kobiety świetnie się ze sobą dogadywały. Trudno się dziwić. Jak na swój wiek, "Gran Gran Dolly" była bardzo nowoczesna. Rihanna bardzo ceni swoją rodzinę. Babcia była jej największą fanką, która dzielnie wspierała ją przez całe życie. Rihanna przed śmiercią podziękowała babci. Na Twitterze stwierdziła, że pogodzenie się z jej śmiercią było bardzo trudne. "Moje serce płakało i cieszyło się jednocześnie. Moja babcia tuż przed śmiercią była pogodna i mogliśmy się z nią pożegnać" - wyznała. Gwiazda zszokowała swoich fanów, umieszczając na swoim profilu społecznościowym również zdjęcia sprzed śmierci swojej babci. Widać, że kobieta była już w bardzo ciężkim stanie. Myślicie, że piosenkarka powinna wrzucać takie zdjęcia do sieci? Naszym zdaniem, uzależniona od internetowego ekshibicjonizmu artystka tym razem przesadziła...

Rihanna przeżywa teraz bardzo ciężkie chwile.W sobotni wieczór zmarła jej ukochana babcia. 88-letnia Clara Brathwaite od miesięcy chorowała na raka.

Gwiazda wielokrotnie podkreślała, jak świetny kontakt ma ze swoją "Gran Gran DOLLY", jak ją nazywała. Na jej profilu wielokrotnie pojawiały się ich wspólne, urocze zdjęcia. Piosenkarka była wyraźnie szczęśliwa w jej towarzystwie.

Rihanna

Rihanna, mieszkająca na stałe w Kalifornii, w piątek przyleciała na rodzinny Barbados. Gdy dowiedziała się o pogarszającym stanie zdrowia babci, nie zastanawiała się długo i po prostu wsiadła w samolot. Piosenkarka, ku jej uciesze, zdążyła się z nią pożegnać. Wokalistka znana z uzależnienia od Twittera i Instagrama, nie wahała podzielić się tą przykrą informacją ze swoimi fanami.

Tweeter.

Do widzenia #grangranDOLLY odpoczywaj, zanim się zobaczymy - napisała.

Jej żałoba objawiła się również w inny sposób. Rihanna w sieci udostępniła wiele zdjęć babci sprzed i w trakcie choroby. Strata tak bliskiej osoby musiała być niewątpliwie ogromnym ciosem dla młodej artystki. Tym bardziej, że kobiety świetnie się ze sobą dogadywały. Trudno się dziwić. Jak na swój wiek, "Gran Gran Dolly" była bardzo nowoczesna. Wystarczy spojrzeć na zdjęcie w tej czapce:

Clara Brathwaite.

Rihanna bardzo ceni swoją rodzinę. Babcia była jej największą fanką, która dzielnie wspierała ją przez całe życie.

Rihanna

Rihanna przed śmiercią podziękowała babci. Na Twitterze stwierdziła, że pogodzenie się z jej śmiercią było bardzo trudne.

Moje serce płakało i cieszyło się jednocześnie. Moja babcia tuż przed śmiercią była pogodna i mogliśmy się z nią pożegnać - wyznała.

Gwiazda zszokowała swoich fanów, umieszczając na swoim profilu społecznościowym również zdjęcia sprzed śmierci swojej babci. Widać, że kobieta była już w bardzo ciężkim stanie.

Rihanna

Myślicie, że piosenkarka powinna wrzucać takie zdjęcia do sieci? Naszym zdaniem, uzależniona od internetowego ekshibicjonizmu artystka, tym razem przesadziła... Zgadzacie się z nami?

Rihanna

Rihanna

ralph

Zobacz także:

Rihanna wrzuciła na Twittera fotkę Justina Biebera na sedesie!

Rihanna była... KUJONKĄ!

Rihanna NADAL intensywnie imprezuje! Co się z nią dzieje?

Więcej o:
Komentarze (23)
Zmarła babcia Rihanny. Czy gwiazda przesadziła zamieszczając te zdjęcia...?
Zaloguj się
 • iza111

  Oceniono 32 razy 22

  Wydaje mi się, że Rihanna wychowana w innej kulturze nie popełniła żadnego przestępstwa, nie czuję też absmaku. Umieranie jest częścią życia, babcia do końca była otoczona rodziną i miłością, nie oddali jej do umieralni tak powszechnie używanych w naszym kraju, nie musiała odchodzić z nogami na mokrej i zimnej ceracie. Nie oburza ale rozczula, może zbyt egzaltowane ale przecież oni tak żyją w otoczeniu rodziny, nie wstydzą się swoich emocji. W naszej kulturze śmierć to tabu, brzydkie i złe a każdego dnia zmierzamy ku jednemu. Biję brawo babci Rihanny za długie życie.

 • pati1405

  Oceniono 16 razy 10

  to zdięcie na korym rihanna stoi przy umierającej babci i się śmieje jest straszne wiem co mówię bo moja babcia też umarła na raka i nie wyobrażam sobie że mogłabym stać patrzeć jak cierpi i jeszcze się śmiać ;/

 • saugdenstock

  Oceniono 28 razy 10

  tu Chrisa Browna trzeba, zrobi porządek

 • straw_berry

  Oceniono 22 razy 10

  ciekawe, czy wykończona chorobą umierająca rihanna chciałaby, aby jej wnusia wrzucała na fejsa lub twittera jej zdjęcia, pokazując światu cierpienie drugiej osoby. ona już przesadziła.

 • alinesis

  Oceniono 17 razy 9

  Kurwa jej babcia tam umierała a ta jeszcze mordę do zdjęcia cieszy... ! Niech ktoś coś zrobi z tą dziewuchą bo mnie tak wkur.wia że ja pie.rdziele !

 • heaven69

  Oceniono 19 razy 9

  Moim zdaniem to lekka przesada. Nie trzeba dzielić się takimi informacjami, a co gorsze zdjęciami zmarłej osoby na takich portalach.

 • ina.

  Oceniono 21 razy 9

  W pierwszej chwili też pomyślałam, że Rihanna przesadziła z tymi zdjęciami, ale za chwilę przypomniało mi się, że już nie raz wrzucała zdjęcia z babcią, a także z dziadkiem. Babcia towarzyszyła jej nawet na oficjalnych wyjściach, więc... to po prostu kolejne zdjęcia z babcią. Rihanna na pewno bardzo to przeżyła. Widać, że babcia była dla niej bardzo ważna i bliska.

 • petraa

  Oceniono 11 razy 7

  ale ona mnie ostatnio wkur...

 • cholera

  Oceniono 27 razy 7

  O boze co za idiotka z tej ru...ny... :/ Biedna ta jej babcia.... tak, napewno kurde mac chciala byc na zdjeciach tuz przed smiercia, zeby ja wszyscy ogladali.

  Niech ta Rihanna juz zejdzie z plotek.. meczy mnie ta wariatka.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX