Katie Holmes rozpoczyna BATALIĘ o dziecko!

Pojawiły się nowe szczegóły dotyczące rozwodu gwiazdorskiej pary.

Katie Holmes złożyła pozew o rozwód po 5 latach trwaniach jej małżeństwa z Tomem Cruisem. Co więcej, będzie walczyła o wyłączną opiekę na nad ich dzieckiem. To radykalna decyzja, jednak nie zapadła pod wpływem chwili. Pomiędzy Katie a Tomem psuło się już od jakiegoś czasu.

04/29/2005 - Katie Holmes - 2005 David Di Donatello Award Show in Italy - Auditorium Pio - Rome, Italy - Keywords: Tom Cruise - Photo Credit: Graffiti Press / Photorazzi - Contact (1-866-551-7827)

Jak podaje laineygossip.com, Cruise wiedział o zamiarach Holmes, jednak prosił ją, aby wstrzymała się z decyzją na pół roku. Katie zobowiązała się przemyśleć tę propozycję przy wsparciu rodziny. Jak widać 6 miesięcy to było dla niej jednak za długo. Holmes dwa dni przestała odbierać telefony od męża i 28 czerwca złożyła papiery rozwodowe. Od tej pory unika kontaktu z nim.

Tom Cruise dla

Od dłuższego czasu obserwowaliśmy w mediach jak Holmes z radosnej dziewczyny przemienia się w smutną, wychudzoną i zmęczoną życiem kobietę. W Katie chyba coś pękło, bo według laineygossip.com zamierza się odciąć całkowicie od męża. Podobno zamierza dokonać nawet całkowitej wymiany swoich współpracowników. Dawna ekipa miała bowiem cały czas szpiegować Katie i donosić Cruise'owi o każdym jej najdrobniejszym posunięciu.

Katie Holmes leaving dance class with NO MAKE UP and gray hair. March 15, 2012 X17online.com EXCLUSIVE *** Local Caption *** Katie Holmes

Jak donosi TMZ, Holmes postanowiła ograniczyć prawa Toma do ich 6-letniej córki Suri. We wniosku rozwodowym wystąpiła o powierzenie jej całkowitej opieki nad dzieckiem. Czyżby dopiero teraz zaczęły przeszkadzać jej scjentologiczne metody wychowawcze męża? Katie według laineygossip.com chce w sądzie przedstawić go jako pracoholika, który nie ma czasu dla rodziny i zawsze przedkłada pracę ponad nią.

FEB 02, 2011 - VANCOUVER (USA) - SEMI-EXCLUSIVE: normal rates apply - Actress KATIE HOLMES takes out adorable daughter SURI Cruise for some cocoa (in a giant cup!) and sweets in Vancouver BC. Also tagging along was Tom's daughter Isabella Cruise. The group also went along to Holt Renfrew for some shopping  Photo: Insight Celebrity / FLY / JKing

Cóż, Holmes faktycznie spędza więcej czasu z Suri, ma więc mocne argumenty. Jednak nie zapominajmy, że Cruise jest wysoko postawionym członkiem kościoła scjentologicznego, który na pewno nie pozwoli tak łatwo na stratę Suri.

WORLD RIGHTS EXCEPT AUSTRALIA, NEW ZELAND ,USA, SPAIN, LATIN AMERICAN MARKET, BRAZIL AND PORTUGAL.  Suri Cruise along with her parents Tom Cruise and Katie Holmes enjoy a family Valentines day out as they stroll through the world famous Magic Kingdom located at the Walt Disney World Resort in Lake Buena Vista, Florida, USA. 14/02/2009  BYLINE BIGPICTURESPHOTO.COM: 330 ( ) USAGE OF THIS IMAGE IS CONDITIONAL UPON THE ACCEPTANCE OF BIG PICTURES, TERMS AND CONDITIONS, AVAILABLE AT WWW.BIGPICTURESPHOTO.COM  *** Local Caption ***

Holmes czeka więc trudna walka w sądzie, a wynik sprawy nie jest w cale taki oczywisty. Tym bardziej, że dochodzą jeszcze kwestie finansowe. Przypominamy, że para podpisała intercyzę. Zgodnie z jej zapisami Katie dostaje 750 tysięcy dolarów rocznie na nowe ubrania. Za urodzenie dziecka wynagrodzić ją miano kwotą 5,5 miliona dolarów! Poza tym Holmes dostaje też od Toma pieniądze za wspieranie jego religii, czyli uczestniczenie w życiu kościoła scjentologicznego.

zuz

Zobacz także:

One OSZALAŁY na punkcie swoich córeczek! [RANKING]

Gwiazdy też czasem wyglądają STRASZNIE! 5 dowodów

Zakaz wychodzenia z domu bez makijażu, kontrola wagi, podział mebli - oto najdziwniejsze intercyzy gwiazdorskich małżeństw

Więcej o:
Komentarze (13)
Katie Holmes rozpoczyna BATALIĘ o dziecko!
Zaloguj się
 • fafur

  Oceniono 35 razy 29

  przecież od dawna wiadomo, ze on ma zryty beret...

 • ateofi

  Oceniono 34 razy 28

  Nie róbmy z niej ofiary. Kate doskonale wiedziała za kogo wychodzi za mąż ale wolała kasę i wątpliwą sławę!!!
  Cruise z kolei "spłodził" dziecko i uciął plotki o homoseksualiźmie. Z kolei, Kate dostanie wysokie alimenty na dziecko i do końca zycia nie będzie musiała pracować. Obustronny małżeński kontrakt się skończył!!!

 • kabe

  Oceniono 35 razy 27

  Sekciarze tak łatwo nie odpuszczą. Ja się dziwię tej lasce, że się w to świadomie wplątała.

 • mazaga

  Oceniono 30 razy 24

  Na początku ich małżeństwa krążyła plotka o 5-letnim kontrakcie. Cóż 5 lat minęło ;)
  W zeszłym roku Tom kupił Katie apartament w Nowym Jorku, dzięki temu, jako rezydentka tego miasta, mogła złożyć papiery rozwodowe w tamtejszym sądzie. A sądy nowojorskie są bardziej przychylne matkom starającym się o pełną opiekę, niż kalifornijskie.

 • ina.

  Oceniono 33 razy 23

  Mam nadzieję, że uda jej się razem z dzieckiem odciąć od tego pokręconego małego kolesia.

 • shadowfax

  Oceniono 26 razy 16

  Widziały gały, co brały...

 • kkmm

  Oceniono 22 razy 10

  wala o dziecko...strasznie brzmi...ta mała to przezyje na swoj dzieciecy sposob;( ale katie jeszcze bardziej mi zal kobieta czesto jest w stanie zniesc katusze zeby jednak byla pełna rodzina tylko predzej czy pozniej odbija sie to na zdrowiu i psychicznym i fizycznym
  nie warto walczyc o cos co nas tak naprawde zabija;(

 • serdusia

  Oceniono 17 razy 7

  Ten Cruise to niezły cwaniak ...agentem Toma jest .....on, no i to podobno wieeeelki tyran...
  Oby Katie otrzymała opiekę nad Suri :)

 • akig

  Oceniono 23 razy 3

  ta cała bitwa o dziecko to pikuś w porównaniu z tym co młoda przeżyje jak się kiedyś dowie że kochający tatuś zapłacił jeszcze bardziej kochającej mamusi 5,5 mln dolców za to że w ogóle raczyła ją urodzić .........

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX