Królowe salonów pojawią się na ekranach. Grycanki zagrają w SERIALU!

Salonowe lwice pojawią się już wkrótce na ekranach.

Marta Grycan i jej córki są już wszędzie. Panie podbiły salony, pojawiają się na pokazach mody, wystawach, w restauracjach i galeriach. Tym razem Grycanki będziemy mogli zobaczyć na ekranach! Marta Grycan zdecydowanie nie próżnuje i najwyraźniej salony to już dla niej za mało. Postanowiła pójść dalej i postarała się o rolę w serialu "Hotel 52". Nie zagra oczywiście sama. Na ekranie pojawi się z córkami.

Już po wakacjach Martę Grycan i jej córki będziemy mogli zobaczyć w polsatowskiej produkcji "Hotel 52". Do oficjalnego podpisania kontraktu jeszcze nie doszło, ale sprawa jest już podobno pewna. Szefowie firmy producenckiej, która odpowiada za serial, postanowili dać szansę Grycankom i odkryć ich ukryty talent.

Sprawa wygląda tak, że szefowie Aksonu mocno zastanawiają się nad zaangażowaniem Grycanek do swojej produkcji. Padło na "Hotel 52", bo to serial, w którym często na krócej lub dłużej pojawiają się gościnnie różne gwiazdy. Łatwo będzie więc sprawdzić w praktyce potencjał pań - powiedziała osoba związana z serialem "Super Expressowi".Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/grycanki-zagraja-w-serialu-hotel-52_266183.html

Już po wakacjach dowiemy się, kiedy będziemy mogli podziwiać panie w jednym z najchętniej oglądanych seriali. Dyrektor programowa stacji, Nina Terentiew, podobno widzi w Grycankach ogromny potencjał, który pragnie wykorzystać. Salony, show-biznes, seriale, kolorowe pisma... Później czas już chyba tylko na Hollywood!

Jak sądzicie, to dobry wybór? Jakie role dostaną Grycanki?

Pat

Zobacz także:

Doda, Joanna Przetakiewicz i Grycanki na otwarciu wystawy w Muzeum Narodowym - kto wyglądał najlepiej?

"Grycanki epatują bogactwem i chwalą się, że chodzą pod prysznic w szpilkach". Ekspert PR o zachowaniu Marty Grycan i jej córek

Grycanki przymierzają luksusową bieliznę w centrum handlowym!

W jaką rolę wcielą się Grycanki?
Więcej o: