Kelly Osbourne o swoich piersiach: Wyglądają jak dwa puste worki gó**a

Gwiazda ostatnio bardzo schudła. Ale niestety jej biust też...
Kelly Osbourne niezadowolona z piersi Gwiazda ostatnio bardzo schudła. Ale niestety jej biust też... Kelly Osbourne na Twitterze o swoich piersiach: " wyglądają jak dwa puste worki gó..a" Kelly Osbourne złości się, że po założeniu na siebie biustonosza Wonder Bra jej piersi nie prezentują się jak wcześniej. Najwyraźniej bardzo ją to trapi, bo postanowiła podzielić się swoim problemem ze wszystkimi i napisała na Twitterze: "Dlaczego oni nazywają to Wonder Bra? Pewnie dlatego, że kiedy to zakładam, zastanawiam się, gdzie są moje cycki! Jak to się stało, że z rozmiaru DD, jaki nosiłam w wieku 18 lat, w wieku 27 lat spadłam do B?" - dziwi się Kelly. I dorzuca: "Moje piersi wyglądają jak dwa puste worki gó..a!". Chyba trochę przesadza...

Kelly Osbourne złości się, że po założeniu na siebie biustonosza Wonder Bra, jej piersi nie prezentują się jak wcześniej. Najwyraźniej bardzo ją to trapi, bo postanowiła podzielić się swoim problemem ze wszystkimi i napisała na Twitterze:

Dlaczego oni nazywają to "Wonder Bra"? Pewnie dlatego, że kiedy to zakładam, zastanawiam się, gdzie są moje cycki! Jak to się stało, że z rozmiaru DD, jaki nosiłam w wieku 18 lat, w wieku 27 lat spadłam do B? - dziwi się Kelly.

I dorzuca:

Moje piersi wyglądają jak dwa puste worki gó**a!

Chyba trochę przesadza...

puma

Zobacz także:

Kelly Osbourne w fioletowych włosach z chłopakiem!

Kelly Osbourne ma nowego chłopaka!

Słodka zemsta Kelly Osbourne: Nigdy nie byłam tak tłusta jak Aguilera!