Rihanna wrzuciła na Twittera fotkę Justina Biebera na sedesie!

Zabawne?
RiRi pokazała fotkę Biebera na sedesie Ciekawe, jak się spodoba piosenkarzowi najnowszy dowcip Rihanny... Justin Bieber zanim zaczął się spotykać z Seleną Gomez podobno był zakochany w Rihannie. Ciekawe, jak piosenkarzowi spodoba się najnowszy dowcip wokalistki. Justin Bieber zanim zaczął się spotykać z Seleną Gomez podobno był zakochany w Rihannie. Ciekawe jak mu się spodoba jej najnowszy dowcip... Rihanna wrzuciła w środę na Twitter dwie fotki z Justinem Bieberem, a właściwie z kimś, kto ma na twarzy maskę z twarzą Biebera. Na jednym zdjęciu Rihanna sprzedaje "Bieberowi" całusa, a na drugiej "posadziła" go na sedesie. Chociaż sama gwiazda za nic nie chciała zdradzić, kto kryje się za maską, fani szybko ją zdemaskowali. Po tatuażach poznali, że to jeden z jej tancerzy.

Justin Bieber zanim zaczął się spotykać z Seleną Gomez podobno był zakochany w Rihannie. Ciekawe jak mu się spodoba jej najnowszy dowcip...

Rihanna wrzuciła wczoraj na Twitter dwie fotki z Justinem Bieberem, a właściwie z kimś, kto ma na twarzy maskę z twarzą Biebera. Na jednym zdjęciu Rihanna sprzedaje "Bieberowi" całusa, a na drugiej "posadziła" go na sedesie. Chociaż sama gwiazda za nic nie chciała zdradzić, kto kryje się za maską, fani szybko ją zdemaskowali. Po tatuażach poznali, że to jeden z jej tancerzy.

puma

Zobacz także:

Justin Bieber z BRATEM na gali Much Music Video Awards 2012 [ZDJĘCIA]

Starcie Biebera z paparazzi! Ale gwiazdor się wkurzył!

Czyj to tatuaż? QUIZ

Więcej o:
Komentarze (22)
Rihanna wrzuciła na Twittera fotkę Justina Biebera na sedesie!
Zaloguj się
 • kobaltow

  Oceniono 22 razy 20

  czyżby pannie RUhannie skończyły sie foty własnego tylka i cyckow?
  Wrzucanie kombinowanych fotek / doklejona twarz Bimbra / czasem bywa śmieszne. Ale nie tym razem.

 • naz_niepoprawna

  Oceniono 19 razy 9

  Ruhanna i jej żarty. Ahahaha, koń by się uśmiał. My się tu z ciechanówy nabijamy, a tu bardziej wdzięcznym obiektem do kpin jest ten pustak światowego formatu.

 • marta1908

  Oceniono 13 razy 7

  wstałam rano i czegoś mi brakowało...już wiem, że widoku "bimbera" na sedesie. dziękuje rihanna i plotku, ze pomyśleliście o mnie.

 • pisadelko

  Oceniono 6 razy 4

  Przeciez to ktos w masce, kretyni

 • saugdenstock

  Oceniono 10 razy 4

  to Rihanna nie jest na odwyku ?

 • browaryr

  Oceniono 7 razy 3

  dlaczego zawsze myslalem ze do robienia kupy spodnie sie sciaga???-alle jebanna chyba nie sciaga i montuje knoty takie jak to foto.

 • grzesio123

  Oceniono 5 razy 3

  czekam na sedesową fotkę redakcyjnego kretyna zamieszczającego te bzdety i nieumiejącego nawet poprawnie zatytułować tego żenującego newsa.

 • marta_ole

  Oceniono 4 razy 2

  Biberku wkoncu jestes na własciwym miejscu

 • rustyangel

  Oceniono 4 razy 2

  Nie ma to jak kompromitacja. Mnie to nawet nie ruszyło mogła się bardziej postarać.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX