Rihanna wrzuciła na Twittera fotkę Justina Biebera na sedesie!

Zabawne?
RiRi pokazała fotkę Biebera na sedesie Ciekawe, jak się spodoba piosenkarzowi najnowszy dowcip Rihanny... Justin Bieber zanim zaczął się spotykać z Seleną Gomez podobno był zakochany w Rihannie. Ciekawe, jak piosenkarzowi spodoba się najnowszy dowcip wokalistki. Justin Bieber zanim zaczął się spotykać z Seleną Gomez podobno był zakochany w Rihannie. Ciekawe jak mu się spodoba jej najnowszy dowcip... Rihanna wrzuciła w środę na Twitter dwie fotki z Justinem Bieberem, a właściwie z kimś, kto ma na twarzy maskę z twarzą Biebera. Na jednym zdjęciu Rihanna sprzedaje "Bieberowi" całusa, a na drugiej "posadziła" go na sedesie. Chociaż sama gwiazda za nic nie chciała zdradzić, kto kryje się za maską, fani szybko ją zdemaskowali. Po tatuażach poznali, że to jeden z jej tancerzy.

Justin Bieber zanim zaczął się spotykać z Seleną Gomez podobno był zakochany w Rihannie. Ciekawe jak mu się spodoba jej najnowszy dowcip...

Rihanna wrzuciła wczoraj na Twitter dwie fotki z Justinem Bieberem, a właściwie z kimś, kto ma na twarzy maskę z twarzą Biebera. Na jednym zdjęciu Rihanna sprzedaje "Bieberowi" całusa, a na drugiej "posadziła" go na sedesie. Chociaż sama gwiazda za nic nie chciała zdradzić, kto kryje się za maską, fani szybko ją zdemaskowali. Po tatuażach poznali, że to jeden z jej tancerzy.

puma

Zobacz także:

Justin Bieber z BRATEM na gali Much Music Video Awards 2012 [ZDJĘCIA]

Starcie Biebera z paparazzi! Ale gwiazdor się wkurzył!

Czyj to tatuaż? QUIZ