To pewne! Łukasz Garlicki zostanie OJCEM!

Aktor i modelka zostaną rodzicami.
Łukasz Garlicki zostanie ojcem! Aktor i modelka spodziewają się potomstwa. Łukasz Garlicki zostanie ojcem! Jego partnerka, modelka Marzena Pokrzywińska, spodziewa się dziecka. Obydwoje na razie nie komentują oficjalnie tych doniesień. Łukasz Garlicki zostanie ojcem! Jego partnerka, modelka Marzena Pokrzywińska, spodziewa się dziecka. W mediach spekulowano, czy aktor zostanie ojcem, od kiedy widziano parę wychodzącą od ginekologa. Obydwoje na razie nie komentują oficjalnie tych doniesień, w przeciwieństwie do ich znajomych... Plotek.pl dowiedział się od znajomej modelki, że znana para faktycznie spodziewa się dziecka. - Tak, Marzena jest w ciąży. Dowiedziałam się o tym niedawno na jednym z pokazów mody. W branży modowej jest to teraz temat numer jeden - zdradza nam znajoma Pokrzywińskiej. Mimo że modelka spodziewa się dziecka, nie zamierza na razie rezygnować z pracy. Niedawno w Warszawie w ramach Warsaw Fashion Street odbyły się pokazy polskich projektantów, gdzie na wybiegu mogliśmy zobaczyć piękną partnerkę Garlickiego. - Pokrzywińska jest jedną z najlepiej opłacanych modelek w branży. Nie dziwie jej się, że nadal pojawia się na wybiegu - powiedziała nam jej znajoma. 31-letnia modelka jest w pierwszym trymestrze ciąży, a jej sylwetka nadal jest idealna. Nic więc dziwnego, że wciąż pracuje. Niedawno widzieliśmy Łukasza Garlickiego w jednej z najmodniejszych warszawskich knajp. Znany z hulaszczego trybu życia, był bardzo zgaszony, a zamiast drinka pił wodę. Wygląda na to, że do celebryty powoli dociera informacja, że niedługo jego życie diametralnie się zmieni. Z wiecznego chłopca będzie musiał przeobrazić się w głowę rodziny. Para spotyka się ze sobą już ponad dwa lata. Na salonach nie szczędzą sobie uczuć, nie zwracając uwagi na obecność fotoreporterów. To się nazywa prawdziwa miłość!

Łukasz Garlicki zostanie ojcem! Jego partnerka, modelka Marzena Pokrzywińska, spodziewa się dziecka. W mediach spekulowano, czy aktor zostanie ojcem, od kiedy widziano parę wychodzącą od ginekologa. Obydwoje na razie nie komentują oficjalnie tych doniesień, w przeciwieństwie do ich znajomych.

Tak, Marzena jest w ciąży. Dowiedziałam się o tym niedawno na jednym z pokazów mody. W branży modowej jest to teraz temat numer jeden - zdradza nam znajoma Pokrzywińskiej.

Nagrody FRYDERYK, Teatr Dramatyczny, 26.04.2012, FOT. WBF

Mimo że modelka spodziewa się dziecka, nie zamierza na razie rezygnować z pracy. Niedawno w Warszawie w ramach Warsaw Fashion Street odbyły się pokazy polskich projektantów, gdzie na wybiegu mogliśmy zobaczyć piękną partnerkę Garlickiego.

Pokrzywińska jest jedną z najlepiej opłacanych modelek w branży. Nie dziwie jej się, że nadal pojawia się na wybiegu - dodaje nasze źródło.

31-letnia modelka jest dopiero w pierwszym trymestrze ciąży. I jej sylwetka jeszcze się nie zmieniła. Nic więc dziwnego, że Pokrzywińska nie rezygnuje z pracy.

Warsaw Fashion Street, 24.06.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

Niedawno widzieliśmy Łukasza Garlickiego w jednej z najmodniejszych warszawskich knajp. Znany z hulaszczego trybu życia, był bardzo zgaszony, a zamiast drinka pił wodę. Wygląda na to, że do celebryty powoli dociera informacja, że niedługo jego życie diametralnie się zmieni. Z wiecznego chłopca będzie musiał przeobrazić się w głowę rodziny.

Para spotyka się ze sobą już ponad dwa lata. Na salonach nie szczędzą sobie uczuć, nie zwracając uwagi na obecność fotoreporterów. Ale oszczędzają nam banalnych opowieści o swojej wielkiej miłości na łamach kolorowej prasy. To lubimy!

Plotek.pl gratuluje przyszłym rodzicom! :)

Garlicki Lukasz

qwerty

Zobacz także:

Halina Frąckowiak oprowadza po swoim domu. Zobacz, gdzie powstawały jej największe przeboje

Ci piłkarze zarabiają najlepiej na świecie i grają na Euro 2012! [TOP 10]

Gwiazdy NIE SĄ wcale takie idealne. Cellulit ATAKUJE na salonach!