Gerard Pique podziękował na Facebooku za gościnność. PO POLSKU!

Hiszpański piłkarz ujął nas swoim wpisem.
Pique podziękował po polsku Hiszpański piłkarz umieścił na Facebooku wpis po polsku! Hiszpanie opuścili we wtorek rano ośrodek w Gniewinie. Gerard Pique po polsku podziękował na Facebooku za gościnę: "Czuliśmy się z Wami świetnie. Żegnajcie!" Hiszpanie opuścili we wtorek rano ośrodek w Gniewinie i wyjechali do Doniecka, gdzie w środę rozegrają półfinałowy mecz Euro 2012 z Portugalią. W tym samym czasie na profilu Gerarda Pique pojawiło się kilka zdań po polsku, które można odczytywać nie inaczej, jak miły gest Hiszpana w stronę Polaków! "Czuliśmy się z Wami świetnie. Szczególne podziękowania dla Zbigniewa Walczaka i reszty przyjaciół z Gniewina za gościnność i serdeczność, jaką nas obdarzyli. Żegnajcie!" - czytamy na stronie. Wygląda na to, że jako drużyna już do Gniewina nie wrócą. Ale może przyjadą indywidualnie, na wakacje?

Hiszpanie opuścili dziś rano ośrodek w Gniewinie i wyjechali do Doniecka, gdzie w środę rozegrają półfinałowy mecz Euro 2012 z Portugalią. W tym samym czasie na profilu Gerarda Pique pojawiło się kilka zdań po polsku, które można odczytywać nie inaczej, jak miły gest Hiszpana w stronę Polaków!

Czuliśmy się z Wami świetnie. Szczególne podziękowania dla Zbigniewa Walczaka i reszty przyjaciół z Gniewina za gościnność i serdeczność jaką nas obdarzyli. Żegnajcie! - czytamy na stronie.

Gerard Pique.

Wygląda więc na to, że jako drużyna już do Gniewina nie wrócą. Ale może przyjadą indywidualnie, na wakacje?

Robi

Zobacz także:

Shakira i Gerard Piqué spodziewają się DZIECKA!

Romantyczne spacery po plaży, a może lans na molo? Jak zagraniczni piłkarze i ich rodziny spędzają czas w Polsce

Shakira SZALEJE z radości na stadionie! Cieszy się ze zwycięstwa Piqué!