Sara Carbonero w AKCJI! Piękna Hiszpanka pracuje i dopinguje!

Piękna dziennikarka podczas ostatniego meczu wyglądała wspaniale.
Sara Carbonero w akcji Piękna dziennikarka podczas ostatniego meczu Euro 2012 wyglądała wspaniale. Sara Carbonero, dziewczyna Ikera Casillasa i dziennikarka sportowa relacjonuje rozgrywki Euro 2012. Nie zabrakło jej również na meczu Hiszpania-Francja Sara Carbonero nie tylko dzielnie kibicuje swojemu ukochanemu Ikerowi Casillasowi, ale przede wszystkim jest pochłonięta pracą. Dziewczyna bramkarza jest dziennikarką sportową stacji Telecinco i uważnie obserwuje i relacjonuje zmagania mistrzów murawy od początku Euro 2012. Carbonero nie zabrakło również na meczu ćwierćfinałowym, podczas którego Hiszpanie grali z Francuzami. Zapewne była bardzo zadowolona z sukcesów drużyny, w której gra jej partner. Narzeczony obronił bramkę, nie przepuszczając żadnej piłki do siatki. Piękne oczy, świetna figura, zmysłowe usta i ten wzrok! Nic dziwnego, że bramkarz jest w niej szaleńczo zakochany. Dziewczyna Ikera wygląda naprawdę doskonale. W tym wypadku to jednak nic zaskakującego. Sara prezentuje się świetnie zarówno na murawie, jak i prywatnie. I ta wspólna pasja... To się nazywa para!

Sara Carbonero nie tylko dzielnie kibicuje swojemu ukochanemu Ikerowi Casillasowi, ale przede wszystkim jest pochłonięta pracą. Dziewczyna bramkarza jest dziennikarką sportową stacji Telecinco i uważnie obserwuje i relacjonuje zmagania mistrzów murawy od początku Euro 2012.

sara carbonero

Carbonero nie zabrakło również na meczu ćwierćfinałowym, podczas którego Hiszpanie grali z Francuzami. Zapewne była bardzo zadowolona z sukcesów drużyny, w której gra jej partner. Narzeczony obronił bramkę, nie przepuszczając żadnej piłki do siatki.

Spanish TV presenter Sara Carbonero, partner of Spain's goalkeeper Iker Casillas waits for the start of the Euro 2012 quarter-final soccer match between Spain and France at the Donbass Arena in Donetsk, June 23, 2012.       REUTERS/Charles Platiau (UKRAINE - Tags: SPORT SOCCER)

Piękne oczy, świetna figura, zmysłowe usta i ten wzrok! Nic dziwnego, że bramkarz jest w niej szaleńczo zakochany. Dziewczyna Ikera wygląda naprawdę doskonale. W tym wypadku to jednak nic zaskakującego. Sara prezentuje się świetnie zarówno na murawie, jak i prywatnie. I ta wspólna pasja... To się nazywa para!

sara carbonero

Dziennikarka z uwagą przyglądała się zmaganiom piłkarzy. Jej skupienie i emocje w trakcie meczu- bezcenne. :)

Prawda, że jest seksowna?

Spanish TV presenter Sara Carbonero, partner of Spain's goalkeeper Iker Casillas follows the Euro 2012 quarter-final soccer match between Spain and France at the Donbass Arena in Donetsk, June 23, 2012.        REUTERS/Charles Platiau (UKRAINE - Tags: SPORT SOCCER)

Pat

Zobacz także:

Gdzie spędzają romantyczne chwile Casillas i Carbonero?

Casillas je, aż mu się uszy trzęsą, a trener jeździ po wsi meleksem - co jeszcze mówią o Hiszpanach mieszkańcy Gniewina?

Wiemy, co Shakira i Pique robili po meczu!