Johnny Depp zdradzał Vanessę od lat? I to ze swoją AGENTKĄ!

Aktor podobno nie był wierny swojej ukochanej już od lat. Teraz postanowił zapomnieć o medialnym szumie i bawi się z jednym z najbardziej znanych rockmanów...
Depp zdradzał żonę z agentką Okazuje się, że gwiazdor w czasie 14 lat związku z Vanessą miał bliskie relacje z wieloma kobietami Johnny Depp zdradzał Vanessę Paradis już od lat. Aktor ma za sobą romans z: Amber Heard, Evą Green i i własną agentką Robin Baum - informuje magazyn "Radar" Od momentu oficjalnego rozstania Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis minęło niewiele czasu, a już na światło dzienne wychodzą nowe, kompromitujące aktora szczegóły. Pojawiły się podejrzenia, że przyczyną rozstania pary był romans Deppa z młodszą o 13 lat koleżanką z planu, Amber Heard. Teraz okazało się jednak, że Johnny Depp zdradzał Paradis już od lat i to z różnymi kobietami. - Przez 14 lat związku z Vanessą miał bliskie relacje z wieloma kobietami, w tym z Amber Heard, Evą Green i wydawcą swojej biografii, Robin Baum - donosi magazynowi "Radar" osoba z otoczenia aktora. Podobno Vanessa nie miała wpływu na poczynania aktora, którego relacje z Robin Baum były coraz bardziej zażyłe. Spędzali ze sobą sporo czasu z oczywistej przyczyny wspólnej pracy, jednak w pewnym momencie ich stosunki zmieniły się z czysto służbowych w bardziej prywatne. Dużo razem podróżowali i nie ma wątpliwości, że flirtowali. Dało się to bez problemu wyczuć. Założę się, że to nie była tylko czysta przyjaźń. Sama Vanessa nie mogła w tej sytuacji nic zrobić. Wiedziała, że Johnny i Robin spędzają ze sobą sporo czasu, ale powiedziano jej, że to relacja czysto biznesowa i tego się trzymała - informuje źródło.

Od momentu oficjalnego rozstania Johnny'ego Deppa i Vanessy Paradis minęło niewiele czasu, a już na światło dzienne wychodzą nowe, kompromitujące aktora szczegóły. Pojawiły się podejrzenia, że przyczyną rozstania pary był romans Deppa z młodszą o 22 lata koleżanką z planu filmu "Dziennik zakrapiany rumem", Amber Heard.

Actors Amber Heard and Johnny Depp attend the premiere of

Teraz okazało się jednak, że Johnny Depp podobno zdradzał Paradis już od lat i to z różnymi kobietami. 14 lat związku nie przeszkodziło mu wdać się w romanse z wymienioną wyżej Amber Heard, Evą Green i wydawczynią swojej biografii, a zarazem agentką, Robin Baum.

Przez 14 lat związku z Vanessą miał bliskie relacje z wieloma kobietami, w tym z Amber Heard, Evą Green i wydawcą swojej biografii, Robin Baum - czytamy na portalu RadarOnline.com.

Actor Johnny Depp and Vanessa Paradis arrive on the red carpet for the 100th anniversary of Swiss watch and luxury goods maker Montblanc at Palexpo in Geneva, Switzerland in this April 5, 2006, file photo. Depp has separated from his partner of 14 years, French singer and actress Vanessa Paradis, a representative for the actor said on June 19, 2012. REUTERS/Denis Balibouse/Files (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT SOCIETY)

Podobno Vanessa nie miała wpływu na poczynania aktora, którego relacje z Robin Baum były coraz bardziej zażyłe:

Robin i Johnny spędzają ze sobą dużo czasu - ze względu na pracę. Ale ich związek przestał być tylko biznesowy i zaczęły łączyć ich bliższe relacje. Robin jest rozwiedziona, ma dziecko, ale ją i Johnny'ego połączyło coś szalenie silnego, co wychodzi poza płaszczyznę zawodową - twierdzi źródło portalu.

Vanessa podobno wiedziała o zażyłych relacjach swojego partnera z agentką:

Wiedziała, że Robin i Johnny spędzają dużo czasu razem i nie podobało się jej to, ale nie mogła nic z tym zrobić, bo cały czas jej mówiono, że to tylko związek biznesowy - twierdzi źródło portalu.

A może Paradis milczała z jakiegoś konkretnego powodu? W końcu majątek aktora szacuje się na 300 milionów dolarów... Jak nie wiadomo o co chodzi, to zawsze chodzi o pieniądze...

Johnny Depp, best actor Oscar nominee for

Wszystko wskazuje na to, że Depp postanowił nie przejmować się przeszłością, docenił wolność i zaczął szalone życie. Gwiazdor podobno regularnie bawi się z kontrowersyjnym artystą, Marilynem Mansonem. Kiedy Depp imprezuje w najlepsze, przyjaciele jego byłej partnerki martwią się jej stanem...

Co o tym sądzicie? Czy Depp rzeczywiście zdradzał Vanessę z agentką?

Pat

Zobacz także:

Jak gwiazdy radzą sobie po rozstaniu?

Johnny Depp i Vanessa Paradis ROZSTALI SIĘ! Tym razem naprawdę!

Dziewczynka wybudziła się ze śpiączki dzięki Adele!