Gorące CHEERLEADERKI prężą się dla swojej drużyny!

Tak to się robi w Ameryce.
Gorące cheerleaderki Miami Dolphins Tak to się robi w Ameryce. Cheerleaderki Miami Dolphins, podczas sesji zdjęciowej urządziły sobie niezłą zabawę. Dziewczyny pląsają w takt hitu "Call me maybe" i pluskają się w basenie Dużo ostatnio piszemy o piłce nożnej, jednak nie zapominamy o innych dyscyplinach sportowych. Na przykład taki futbol amerykański. Stosunkowo mało znana w Polsce dyscyplina wywołuje ogromne emocje w Stanach Zjednoczonych. O ile ciężko nam zrozumieć fascynację jajowatą piłką, którą wielcy faceci starają się przepchnąć na drugą stronę boiska, o tyle widząc towarzyszące meczom cheerleaderki jesteśmy skłonni spojrzeć na futbol amerykański dużo łaskawszym okiem. Drużyna cheerleaderek grającego w lidze NFL zespołu Miami Dolphins, podczas sesji zdjęciowej do oficjalnego kalendarza na rok 2013, postanowiła się nieco zabawić. Seksowne dziewczyny pląsają w takt przeboju "Call me maybe". Do tego pluskają się w basenie, leżą na słońcu i tańczą. Wszystkie są piękne. I wszystkie mają na sobie jedynie stroje kąpielowe. Playback piosenki nie zawsze wychodzi dziewczynom najlepiej, ale kto by zwracał na to uwagę. Zaczynamy żałować, że występom drużyn piłkarskich w Europie nie towarzyszą podobne przedsięwzięcia. A gdyby tak było, chyba jeszcze trudniej byłoby dostać bilety na mistrzostwa...

Dużo ostatnio piszemy o piłce nożnej, jednak nie zapominamy o innych dyscyplinach sportowych. Na przykład taki futbol amerykański. Stosunkowo mało znana w Polsce dyscyplina wywołuje ogromne emocje w Stanach Zjednoczonych. O ile ciężko nam zrozumieć fascynację jajowatą piłką, którą wielcy faceci starają się przepchnąć na drugą stronę boiska, o tyle widząc towarzyszące meczom cheerleaderki jesteśmy skłonni spojrzeć na futbol amerykański dużo łaskawszym okiem.

Miami Dolphins

Drużyna cheerleaderek grającego w lidze NFL zespołu Miami Dolphins, podczas sesji zdjęciowej do oficjalnego kalendarza na rok 2013, postanowiła się nieco zabawić. Seksowne dziewczyny pląsają w takt przeboju "Call me maybe". Do tego pluskają się w basenie, leżą na słońcu i tańczą. Wszystkie są piękne. I wszystkie mają na sobie jedynie stroje kąpielowe.

Miami Dolphins

Playback piosenki nie zawsze wychodzi dziewczynom najlepiej, ale kto by zwracał na to uwagę. Liczba odtworzeń mówi sama za siebie. Komentarze pod filmikiem niestety wyłączono.

Miami Dolphins

Zdjęcia nie oddają powabu cheerleaderek. Tak prezentują się w ruchu:

Zaczynamy żałować, że występom drużyn piłkarskich w Europie nie towarzyszą podobne przedsięwzięcia. Ale gdyby tak było, chyba jeszcze trudniej byłoby dostać bilety na mistrzostwa...

tommy

Zobacz także:
Robbie Keane z rodziną na sopockiej plaży. Ale on ma PIĘKNĄ żonę!
Edyta Herbuś w BARDZO odważnej kreacji. Ale ona ma ciało!
Komu kibicuje piękna Natalia Siwiec