W związku Radosława Majdana i Anny Prus dzieje się ŹLE?!

Para pojawiła się osobno na ostatniej imprezie. Coś złego dzieje się w ich związku.
Co słychać u Majdana? Będzie kolejne huczne rozstanie? Majdan i Prus na imprezie "Playboya" pojawili się osobno. "Mogę jedynie powiedzieć, że coś jest na rzeczy" - mówi menadżer Majdana. Radosław Majdan i Anna Prus jeszcze niedawno deklarowali, że połączyło ich wielkie uczucie. Na imprezie "Playboya" para pojawiła się jednak osobno. Majdan i Prus nie zabiegali o swoje towarzystwo, a i do zdjęć woleli pozować oddzielnie. Zapytaliśmy menadżera Radosława Majdana, czy para przechodzi kryzys, a może wręcz wielka miłość definitywnie się skończyła? "Staram się nie komentować tej sprawy. Mogę jedynie powiedzieć, że coś jest na rzeczy" - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Marcin Szczutkowski. Menadżer Majdana nie potwierdził informacji o rozstaniu. To może jednak jeszcze będzie weselisko?

Radosław Majdan i Anna Prus jeszcze niedawno deklarowali, że połączyło ich wielkie uczucie. Na imprezie "Playboya" para pojawiła się jednak osobno. Majdan i Prus nie zabiegali o swoje towarzystwo, a i do zdjęć woleli pozować oddzielnie.

Zapytaliśmy menadżera Radosława Majdana, czy para przechodzi kryzys, a może wręcz wielka miłość definitywnie się skończyła?

Staram się nie komentować tej sprawy. Mogę jedynie powiedzieć, że coś jest na rzeczy - powiedział w rozmowie z Plotek.pl Marcin Szczutkowski.

Menadżer Majdana nie potwierdził informacji o rozstaniu. To może jednak jeszcze będzie weselisko?:)

Tu jeszcze razem:Więcej
http://www.se.pl/rozrywka/plotki/wielka-milosc-radka-majdana-ania-urodzi-pilkarzowi-dzieci_255537.html

A może Anną Prus foszy się po książce Radka? W końcu Majdan wyznał w niej, że to Doda była największą miłością jego życia.

Prus Anna, Majdan Radoslaw Radek

Pat

Zobacz także:

Radosław Majdan i Anna Prus są RAZEM!

Majdan opowiada w swojej książce o Dodzie: To była największa miłość w moim życiu

Wojewódzki: Wszyscy mamy prawo do poczucia humoru, nawet kiepskiej jakości