ZDJĘCIE DNIA: Wojciech Szczęsny z dziewczyną i... Karoliną Szostak. Co sobie mogli pomyśleć?

Komiczna sytuacja.
Szczęsny z dziewczyną i Karoliną Szostak Na imprezie "Playboya" bramkarza zaczepiła kobieta o obfitym biuście Na imprezie "Playboya" Wojtka Szczęsnego zaczepiła Karolina Szostak. Pogawędka z kobietą o obfitym biuście wyraźnie nie spodobała się dziewczynie bramkarza. Na imprezie Playboya pojawił się Wojciech Szczęsny ze swoją dziewczyną Sandrą Dziwiszek. Wszyscy byli w niemałym szoku, gdy zobaczyli go w towarzystwie swojej eks. Od dawna mówiło się, że para się rozstała. Przypisywano mu różne romanse. Być może życie singla już mu się znudziło, więc wrócił do byłej partnerki. Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie? W pałacyku na Foksal w bramkarza polskiej reprezentacji zaczepiła dziennikarka sportowa, Karolina Szostak. Widać, że z nieukrywaną radością rozmawiała ze swoim ulubieńcem. Pogawędka Szczęsnego z kobietą o obfitym biuście wyraźnie nie spodobała się Dziwiszek. Jej wzrok jest bezcenny.

Samoch??d Roku Playboya 2012, Pa??ac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

Na imprezie Playboya pojawił się Wojciech Szczęsny ze swoją dziewczyną Sandrą Dziwiszek. Wszyscy byli w niemałym szoku, gdy zobaczyli go w towarzystwie swojej eks. Od dawna mówiło się, że para się rozstała. Przypisywano mu różne romanse. Być może życie singla już mu się znudziło, więc wrócił do byłej partnerki. Czy to jest przyjaźń czy to jest kochanie?

W pałacyku na Foksal w bramkarza polskiej reprezentacji, zaczepiła dziennikarka sportowa, Karolina Szostak. Widać, że z nieukrywaną radością rozmawiała ze swoim ulubieńcem. Pogawędka Szczęsnego z kobietą o obfitym biuście wyraźnie nie spodobała się Dziwiszek. Jej wzrok jest bezcenny :)

Samoch??d Roku Playboya 2012, Pa??ac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF/Piotr Podlewski

qwerty

Zobacz także:

Mnóstwo VIPÓW na meczu Czechy-Portugalia! Kto jak kibicował?

Dziennikarka od afery piersiowej ćwiczy BIUST i lansuje się na imprezach!

Szczęsny i Lewandowski już się LANSUJĄ! Na imprezie Playboya pojawili się z partnerkami!