Maciej Zientarski w DOBREJ FORMIE. Pojawił się na salonach pierwszy raz po wypadku!

Dziennikarz wraca do zdrowia po ciężkim wypadku.
Maciej Zientarski w dobrej formie Dziennikarz wraca do zdrowia po ciężkim wypadku. Maciej Zientarski najwyraźniej wraca do pełni sił. Po bardzo poważnym wypadku, w którym omal nie zginął, długo nie pojawiał się na salonach. Maciej Zientarski najwyraźniej wraca do pełni sił. Po bardzo poważnym wypadku, w którym omal nie zginął, długo nie pojawiał się na salonach. Zientarski przyszedł jednak ostatnio na promocję książki Krzysztofa Hołowczyca pt. "Piekło Dakaru". Na imprezę przyszedł z kobietą, która pojawiła się w jego życiu już jakiś czas temu. Trzeba przyznać, że dziennikarz wygląda naprawdę bardzo dobrze. Na imprezie często się uśmiechał i dużo rozmawiał z innymi gośćmi. Przypomnijmy, że do wypadku doszło w 2008 roku. Czerwone ferrari, które prowadził Zientarski, uderzyło w filar wiaduktu na warszawskim Służewcu. Maciej Zientarski trafił do szpitala w ciężkim stanie. Jarosław Zabiega, dziennikarz "Super Expressu", który jechał z nim, zginął.

Maciej Zientarski najwyraźniej wraca do pełni sił. Po bardzo poważnym wypadku, w którym omal nie zginął, długo nie pojawiał się na salonach. Zientarski przyszedł jednak ostatnio na promocję książki Krzysztofa Hołowczyca pt. "Piekło Dakaru".

Samochod Roku Playboya, Palac Zamoyskich, 20.06.2012, fot. WBF

Na imprezę przyszedł z kobietą, która pojawiła się w jego życiu już jakiś czas temu.

maciej zientarski

Trzeba przyznać, że dziennikarz wygląda naprawdę bardzo dobrze. Na imprezie często się uśmiechał i dużo rozmawiał z innymi gośćmi.

maciej zientarski

Przypomnijmy, że do wypadku doszło w 2008 roku. Czerwone ferrari, które prowadził Zientarski, uderzyło w filar wiaduktu na warszawskim Służewcu. Maciej Zientarski trafił do szpitala w ciężkim stanie. Jarosław Zabiega, dziennikarz "Super Expressu", który jechał z nim, zginął.

A tak Zientarski wyglądał przed wypadkiem:

 Maciej Zientarski

Pat

Zobacz także:

Alkohol, dramatyczne historie miłosne i zaniki pamięci. Czy to cała PRAWDA o Adele?

Zientarski wraca do zdrowia. Pomaga mu narzeczona

Zientarski może zeznawać w sprawie wypadku