Kasia Tusk: Pojawiła się u mnie obsesja na punkcie szortów

Córka premiera oszalała na punkcie krótkich spodenek.
Kasia Tusk ma obsesję na punkcie szortów Córka premiera wrzuca na swoją stronę zdjęcia w króciutkich szortach Kasia Tusk wyraźnie poczuła lato. Córka premiera coraz częściej wrzuca na swoją stronę zdjęcia w króciutkich szortach, eksponując tym samym zgrabne nogi. Kasia Tusk poczuła lato i postanowiła zaprezentować na swoim blogu kilka modowych propozycji na gorące dni. Teraz coraz częściej blogerka wrzuca na swoją stronę zdjęcia w króciutkich szortach, eksponując tym samym zgrabne nogi. "Niektórzy z Was pewnie pomyślą, że pojawiła się u mnie mała obsesja na punkcie szortów. Cóż, pewnie będziecie mieli rację:)" - pisze Kasia na swoim blogu i prezentuje kilka stylizacji z szortami w roli głównej. Radzi, jak połączyć krótkie spodenki ze sportowymi butami, swetrami i t-shirtami. Sportowy look to jednak nie wszystko. Premierówna zdecydowała się również na nieco bardziej elegancką stylizację i zaproponowała połączenie różowych szortów z marynarką. "Niezawodny patent na szorty wszelkiego rodzaju to biały t-shirt. Tak naprawdę jest to niezawodny patent w każdym przypadku." Premierówna chyba rzeczywiście ma obsesję na punkcie szortów, ale nam to nie przeszkadza. Z przyjemnością podziwiamy jej zgrabne nogi. A wam się podobają?

Kasia Tusk poczuła lato i postanowiła zaprezentować na swoim blogu kilka modowych propozycji na gorące dni. Teraz coraz częściej blogerka wrzuca na swoją stronę zdjęcia w króciutkich szortach, eksponując tym samym zgrabne nogi.

Niektórzy z Was pewnie pomyślą, że pojawiła się u mnie mała obsesja na punkcie szortów. Cóż, pewnie będziecie mieli rację:)

kasia tusk

Pisze Kasia na swoim blogu i prezentuje kilka stylizacji z szortami w roli głównej. Radzi, jak połączyć krótkie spodenki ze sportowymi butami, swetrami i t-shirtami. Sportowy look to jednak nie wszystko. Premierówna zdecydowała się również na nieco bardziej elegancką stylizację i zaproponowała połączenie różowych szortów z marynarką.

Niezawodny patent na szorty wszelkiego rodzaju to biały t-shirt. Tak naprawdę jest to niezawodny patent w każdym przypadku Nam najbardziej podobają się sportowe stylizacje Kasi Tusk.

kasia tusk

Premierówna chyba rzeczywiście ma obsesję na punkcie szortów, ale nam to nie przeszkadza. Z przyjemnością podziwiamy jej zgrabne nogi. A wam się podobają?

Pat

Zobacz także:

Kasia TUSK na MECZU! Komu kibicuje córka premiera?

Kasia Tusk BEZ STANIKA: Kto powiedział, że nie jestem SEXY?

Kasia Tusk używa WYBIELACZA znanej firmy! Reklamuje go?