Alkohol, dramatyczne historie miłosne i zaniki pamięci. Czy to cała PRAWDA o Adele?

Już niedługo na półki trafi książka o życiu wokalistki.
Smutna prawda o Adele? Już niedługo na półki trafi książka o życiu wokalistki. Ma być szokująca Wkrótce ukaże się biografia Adele autorstwa Marca Shapiro. Autor pisze, że wokalistka podczas każdego występu była pijana i miała problemy nerwowe Już niedługo będziemy mogli dowiedzieć się nieco więcej o życiu Adele. W przyszłym miesiącu ukaże się książka o życiu wokalistki. I ma być szokująca! Autor biografii Marc Shapiro twierdzi, że piosenkarka powiedziała mu podobno w jednym z wywiadów: - Byłam bardzo pijana, była 2 w nocy, wyszłam na scenę i zapomniałam słów swojej piosenki. To była najgorsza rzecz na świecie. Shapiro przyznaje, że jego książka prawdopodobnie wzbudzi w mediach sensację. W swojej opowieści na temat Adele stara się wyraźnie wykazać, że problemy piosenkarki z alkoholem były o wiele większe, niż mogłoby się wydawać. Według niego była pijana na każdym koncercie, jaki zagrała. Shapiro twierdzi również, że Adele miała załamanie nerwowe po tym, jak odkryła zdrady swojego chłopaka. Według autora biografii wokalistka uwielbiała, kiedy jej życie uczuciowe było dramatyczne - chętnie podsycała w sobie poczucie krzywdy i upokorzenia.

Już niedługo będziemy mogli dowiedzieć się nieco więcej o życiu Adele. W przyszłym miesiącu ukaże się książka o życiu wokalistki. I ma być szokująca! Autor biografii, Marc Shapiro, twierdzi, że piosenkarka powiedziała mu podobno w jednym z wywiadów:

Byłam bardzo pijana, była 2 w nocy, wyszłam na scenę i zapomniałam słów swojej piosenki. To była najgorsza rzecz na świecie.

Shapiro przyznaje, że jego książka prawdopodobnie wzbudzi w mediach sensację. W swojej opowieści na temat Adele stara się wyraźnie wykazać, że problemy piosenkarki z alkoholem były o wiele większe, niż mogłoby się wydawać. Według niego była pijana na każdym koncercie, jaki zagrała.

Exclusive for the Sun. No magazine use.  Mandatory Credit: Photo by Beretta/Sims / Rex Features ( 1293731n )  Adele  Adele near her home, London, Britain  - 08 Mar 2011

Shapiro twierdzi również, że Adele miała załamanie nerwowe po tym, jak odkryła zdrady swojego chłopaka. Według autora biografii wokalistka uwielbiała, kiedy jej życie uczuciowe było dramatyczne - chętnie podsycała w sobie poczucie krzywdy i upokorzenia.

Czy rzeczywiście to prawda? Jak sądzicie?

Pat

Zobacz także:

Dziewczynka wybudziła się ze śpiączki dzięki Adele!

Lana Del Rey pozazdrościła Adele fryzury?

Dziennikarka od afery piersiowej ćwiczy BIUST i lansuje się na imprezach!