Rihanna była... KUJONKĄ!

Słynna wokalistka była prymuską.
Rihanna była... KUJONKĄ! Słynna wokalistka była prymuską Brat Rihanny zdradził, że w czasach szkolnych słynna wokalistka była prymuską. Interesowała się astronomią i zjawiskiem UFO Wydawałoby się, że tak szalona dziewczyna nie była w czasach szkolnych zbyt dobrą uczennicą. Tymczasem jej brat zdradza, że Rihanna była w młodości niezłym kujonem! - Bardzo ciężko pracowała i traktowała to bardzo poważnie. Chodziliśmy do dobrych szkół, a Rihanna była dobrą uczennicą. Była bardzo zmotywowana, więc mama nie musiała jej namawiać do odrabiania prac domowych. Miała bardzo dużo samodyscypliny. W niedziele wychodziliśmy całą rodziną na plażę - powiedział. Barbadoska interesowała się w czasach szkolnych astronomią i zjawiskami nadprzyrodzonymi i mnóstwo czasu spędzała na wypatrywaniu... UFO! Rihanna w dzieciństwie, jak twierdzi jej brat, wierzyła, że kosmici istnieją. Co więcej, potrafiła o tym dyskutować z bratem godzinami.
Wydawałoby się, że tak szalona dziewczyna nie była w czasach szkolnych zbyt dobrą uczennicą. Tymczasem jej brat zdradza, że Rihanna była w młodości niezłym kujonem!
Bardzo ciężko pracowała i traktowała to bardzo poważnie. Chodziliśmy do dobrych szkół, a Rihanna była dobrą uczennicą. Była bardzo zmotywowana, więc mama nie musiała jej namawiać do odrabiania prac domowych. Miała bardzo dużo samodyscypliny. W niedziele wychodziliśmy całą rodziną na plażę - powiedział.

05/27/2011 - Rihanna - Rihanna in Concert on NBC's Today Show Summer Concert Series at Rockefeller Plaza in New York City on May 27, 2011 - Rockefeller Plaza - New York City, NY, USA - Keywords: Rihanna, Concert, NBC, Today Show, Summer Concert Series, Rockefeller Plaza, New York City, NYC, New York, NY, USA Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Paul Froggatt / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Barbadoska interesowała się w czasach szkolnych astronomią i zjawiskami nadprzyrodzonymi i mnóstwo czasu spędzała na wypatrywaniu...UFO! Rihanna w dzieciństwie, jak twierdzi jej brat, wierzyła, że kosmici istnieją. Co więcej, potrafiła o tym dyskutować z bratem godzinami.

Rihanna was spotted leaving Il Ristorante di Giorgio Baldi in Santa Monica, showing off her stomach in a see through bra and skirt for the photographers. She's looking out of sorts! May 17, 2012 X17online.com *** Local Caption ***  Rihanna

Podejrzewaliście wokalistkę o taki zapał do nauki?

Pat

Zobacz także:

Rihanna NADAL intensywnie imprezuje! Co się z nią dzieje?

Rihanna PRAWIE NAGO w nowym teledysku!

Miley Cyrus w spodenkach odsłaniających pośladki! I z gołym brzuchem