Robert Lewandowski i Wojciech Szczęsny zaczynają życie celebrytów!

Coraz częściej pojawiają się na imprezach ze swoimi partnerkami...
Lewandowski i Szczęsny jako celebryci Coraz częściej pojawiają się na imprezach ze swoimi partnerkami. Wydawałoby się, że nasi piłkarze powinni teraz trenować dwa razy częściej - postanowili jednak wykorzystać swoje pięć minut sławy i wiodą życie celebrytów. Wydawałoby się, że nasi piłkarze powinni teraz trenować dwa razy częściej - niepowodzenia na boisku powinny ich zmotywować do bardzo intensywnej pracy. Oni jednak postanowili wykonać swoje pięć minut i cieszą się popularnością, którą niedawno zyskali. Robert Lewandowski pokazał się ze swoją narzeczoną, Anną Stachurską, na imprezie Playboya. Wojciech Szczęsny również pojawił się na tej imprezie. I natychmiast narobił wokół siebie szumu - przecież wydawało się, że jest singlem! Tymczasem Szczęsny zdecydował się przestać ukrywać fakt, że jest związany z pewną śliczną dziewczyną - Sandrą Dziwiszek. Sandra świetnie się czuła w błysku fleszy. A nasi piłkarze? Wojtek Szczęsny jakoś ich nie zauważał. Ale za to Robert chętnie pozował fotoreporterom.

Wydawałoby się, że powinni teraz trenować dwa razy częściej - niepowodzenia na boisku powinny ich zmotywować do bardzo intensywnej pracy. Oni jednak postanowili wykonać swoje pięć minut i cieszą się popularnością, którą niedawno zyskali.

Robert Lewandowski pokazał się ze swoją narzeczoną, Anną Stachurską, na imprezie Playboya.

Stachurska Anna, Lewandowski Robert

Lewandowski Robert, Stachurska Anna

Wojciech Szczęsny również pojawił się na tej imprezie. I natychmiast narobił wokół siebie szumu - przecież wydawało się, że jest singlem! Tymczasem Szczęsny zdecydował się przestać ukrywać fakt, że jest związany z pewną śliczną dziewczyną - Sandrą Dziwiszek.

Szczesny Wojciech

Szcz?sny Wojciech

Szcz?sny Wojciech

Sandra świetnie się czuła w błysku fleszy. A nasi piłkarze? Wojtek Szczęsny jakoś ich nie zauważał. Ale za to Robert chętnie pozował fotoreporterom...

Lewandowski Robert, Stachurska Anna

Myślicie, że powinni się pojawiać na takich imprezach?

Mau

Zobacz także:

Przykra tajemnica Wojtka Szczęsnego. Nie tylko Kuba Błaszczykowski ma traumatyczne wspomnienia z dzieciństwa...

FotoAKCJA: Euro 2012

Nie wpuszczają na treningi, ale szczęśliwcy mogli się z nimi spotkać. Mieszkańcy Gniewina opowiadają o piłkarzach Hiszpanii