Casillas je, aż mu się uszy trzęsą, a trener jeździ po wsi meleksem - co jeszcze mówią o Hiszpanach mieszkańcy Gniewina?

Mieszkańcy Gniewina rozczarowani zachowaniem reprezentacji Hiszpanii.
Co mówią o Hiszpanach mieszkańcy Gniewina? Mieszkańców Gniewina rozczarowani zachowaniem reprezentacji Hiszpanii. Mieszkańców Gniewina, kaszubskiej wsi, w ostatnich tygodniach ogarnęła frustracja - stacjonująca w hotelu reprezentacja Hiszpanii nie jest zbyt towarzyska. Mieszkańców Gniewina, małej kaszubskiej wsi, w ostatnich tygodniach ogarnęła spora frustracja. Jej powodem są... Hiszpanie. A właściwie ich brak. Mieszkańca Gniewina złości całkowite odizolowanie reprezentacji Hiszpanii od reszty miasteczka. Dla piłkarzy luksusowy hotel "Mistral" stał się istną twierdzą, jest to bardzo źle widziane. - Nawet nie pomachali do nas z autokaru, o wysiąściu i przywitaniu się nawet nie wspomnę - mówi portalowi Sport.pl pan Sławomir. Rok temu, kiedy zapadała decyzja, że podczas Euro 2012 Gniewino zostało wybrane na miejsce pobytu dla reprezentacji m. in. Hiszpanii, całą wieś ogarnęła radość. Mieszkańcy z dumą patrzyli na modernizację swojej miejscowości. Powstały nowe drogi i ścieżki rowerowe, zamontowano gustowne ławki, zadbano nawet o kwiatowe dekoracje w barwach narodowych Polski i Hiszpanii. Miejscowi liczyli jednak, że choć przelotem, będą mogli na ulicy spotkać Xabiego czy Iniestę. Nadzieje okazały się być próżne: - Siedzą w hotelu odcięci od świata, nawet nosa nie wytkną - mówi portalowi Sport.pl pani Ewa, ekspedientka w sklepie spożywczym. - Szkoda, bo chociaż by się paru przystojniakom można było przyjrzeć. Mamy tu wywieszony plakat z całą drużyną. Spotkać takiego Victora Valdesa, czy Gerarda Pique, to byłoby coś. Jedynie 10-letni Michał miał szczęście. - Widziałem trenera Vicente del Bosque jak jechał po ulicy meleksem - Pomachałem mu i nawet mi odmachał - poinformował rozpromieniony dziennikarza Sport.pl Powodem frustracji jest także brak wejściówek na treningi otwarte, jednak nie dla wszystkich, jedynie dla Polaków. Hiszpańscy kibice nie mają problemu z wejściem. Doprowadza to Gniewiczan do białej gorączki: - Hiszpańscy kibice dostają wejściówki na ich trening jak leci, za samo bycie Hiszpanami. A my? Tłoczymy się pod płotem w nadziei, że kilka zostanie dla nas - mówi rozgoryczony pan Sławomir w rozmowie ze Sport.pl Mieszkańcy jednak nie odpuszczają, zawsze na długo przed treningiem wystają w długiej kolejce po wejściówki, jednak za każdym razem muszą obejść się smakiem. Podglądają gwiazdy futbolu przez szpary w płocie. Jednak może szczęściu wcale nie trzeba pomagać. Do Pani Moniki los uśmiechnął się niespodziewanie. W jej ogródku rozstawiła przenośne studio stacja Telecinco, w której pracuje Sara Carbonero, partnerka Ikera Casillasa. Wiąże się z tym niecodzienna przygoda: - Jednego razu, po meczu, gdy piłkarze mieli wolne, Iker przyszedł ją odwiedzić. Usiedli u nas na tarasie, zaproponowałam im kawę, ale nie chcieli. Casillas poprosił za to o pizzę, zamówiliśmy więc taką najlepszą, z Bolszewa. Zjadł całą ze smakiem, aż mu się uszy trzęsły! - opowiada podniecona dziennikarzowi Sport.pl.

Mieszkańców Gniewina, małej kaszubskiej wsi, w ostatnich tygodniach ogarnęła spora frustracja. Przebywająca tam reprezentacja Hiszpanii odizolowała się od reszty miasteczka. Dla piłkarzy luksusowy hotel "Mistral" stał się istną twierdzą, jest to bardzo źle widziane.

Nawet nie pomachali do nas z autokaru, o wysiąściu i przywitaniu się nawet nie wspomnę - mówi portalowi Trojmiasto.sport.pl pan Sławomir.

05.062012 GNIEWINO , HOTEL MISTRAL - BAZA HISZPANOW NA CZAS ROZGRYWEK EURO 2012 . PRZYJAZD PILKARSKIEJ  REPREZENTACJI HISZPANII .  FOT. RENATA DABROWSKA / AGENCJA GAZETA

10.06.2012 GDANSK , PGE ARENA GDANSK . IKER CASILLAS ( 1 ) PO ZAKONCZENIU PIERWSZEGO MECZU GRUPY C W TRAKCIE EURO 2012 ( HISZPANIA - WLOCHY ) .  FOT. DOMINIK SADOWSKI / AGENCJA GAZETA

Jednak może szczęściu wcale nie trzeba pomagać. Do Pani Moniki los uśmiechnął się niespodziewanie. W jej ogródku rozstawiła przenośne studio stacja Telecinco, w której pracuje Sara Carbonero, partnerka Ikera Casillasa. Wiąże się z tym niecodzienna przygoda:

Jednego razu, po meczu, gdy piłkarze mieli wolne, Iker przyszedł ją [Sarę Carbonero - przyp. red.] odwiedzić. Usiedli u nas na tarasie, zaproponowałam im kawę, ale nie chcieli. Casillas poprosił za to o pizzę, zamówiliśmy więc taką najlepszą, z Bolszewa. Zjadł całą ze smakiem, aż mu się uszy trzęsły! - opowiada podniecona dziennikarzowi Trojmiasto.sport.pl.

iker casillas, sara carbonero

10-letni Michał także miał szczęście.

Widziałem trenera Vicente del Bosque jak jechał po ulicy meleksem  - Pomachałem mu i nawet mi odmachał - poinformował rozpromieniony dziennikarza Sport.pl

05.062012 GNIEWINO , HOTEL MISTRAL - BAZA HISZPANOW NA CZAS ROZGRYWEK EURO 2012 . PRZYJAZD PILKARSKIEJ  REPREZENTACJI HISZPANII .  FOT. RENATA DABROWSKA / AGENCJA GAZETA

Więcej o Hiszpanach w Gniewinie przeczytacie TUTAJ.

zuz

Zobacz także:

Żona i syn GWIAZDY angielskiej piłki w Polsce! Jak spędzają czas?

Partnerki piłkarzy Hiszpanii w Polsce: Gdzie się spotkały ze swoimi mężczyznami? I co jedzą?

Wybieramy najseksowniejsze partnerki piłkarzy! Głosujcie!